کد مطلب: 33301

وام فوری | وام فوری بانک ها

وام قرض الحسنه فوری 300 میلیونی برای دهک‌های یک تا چهار | وام فوری دولتی با کارمزد 2 درصدی

مدیرعامل هیات عامل صندوق ملی مسکن گفت: امسال ۲ هزار میلیارد تومان از منابع این صندوق برای پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به دهک‌های یک تا چهار در نظر گرفته شده است.

وام قرض الحسنه فوری 300 میلیونی برای دهک‌های یک تا چهار | وام فوری دولتی با کارمزد 2 درصدی

وام فوری | مدیرعامل هیات عامل صندوق ملی مسکن گفت: امسال ۲ هزار میلیارد تومان از منابع این صندوق برای پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به دهک‌های یک تا چهار در نظر گرفته شده است.

محمدرضا مهدیار اسماعیلی» در گفت‌وگویی با بیان اینکه صندوق ملی مسکن به متقاضیان مسکن دهک‌های یک تا چهار تسهیلات قرض‌الحسنه مسکن پرداخت می‌کند، افزود: مشمولان دهک‌های یک تا چهار که در طرح نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کرده‌اند، علاوه بر بهره‌مندی از تسهیلات مسکن این طرح، از صندوق ملی مسکن هم تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت می‌کنند.

رئیس هیات عامل صندوق ملی مسکن، میزان تسهیلات پرداختی به دهک‌های یک و ۲ را چهار میلیارد ریال و میزان تسهیلات متقاضیان دهک‌های ۳ و ۴ را سه میلیارد ریال اعلام کرد.

وی ادامه‌داد: بازپرداخت این تسهیلات به صورت ۱۵ ساله و فقط با پرداخت ۲ درصد کارمزد به بانک خواهد بود و صندوق ملی مسکن، از دریافت‌کنندگان تسهیلات، سود یا کارمزدی دریافت نخواهد کرد.

مهدیار اسماعیلی با بیان اینکه امسال مبلغ ۲ هزار میلیارد تومان از منابع این صندوق برای پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به دهک‌های یک تا چهار در نظر گرفته شده است، گفت: بانک عامل پرداخت تسهیلات مذکور، بانک مسکن است و در آینده سایر بانک‌ها نیز به چرخه پرداخت این تسهیلات وارد خواهند شد.

وی از اجرای مرحله نخست این طرح با پرداخت هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه در استان مرکزی خبر داد و خاطرنشان‌کرد: با پرداخت این تسهیلات که با معرفی واجدان شرایط از سوی نهادهای ذی ربط انجام می‌شود، تامین مسکن دهک‌های یک تا چهار و اجرای طرح نهضت ملی مسکن سرعت خواهد گرفت.

گفتنی است، صندوق ملی مسکن با هدف هم‌افزایی، تقویت توان حمایتی و تخصیص بهینه منابع مالی بخش مسکن در سال ۱۴۰۱ راه اندازی شده است.

بانک مرکزی آیین نامه اعطای تسهیلات مسکن محرومین با سقف فردی ۴۰۰ میلیون تومان را به بانک‌های عامل ابلاغ کرد.

بانک مرکزی تسهیلات مسکن محرومین با سقف فردی ۴۰۰ میلیون تومان را به بانک‌های تجارت، رفاه کارگران، صادرات، سپه، ملی ایران، مسکن، ملت، پارسیان و کشاورزی ابلاغ کرد.

مشمولان این تسهیلات دهک‌های اول تا سوم درآمدی هستند و در مجموع ۲۰۰ هزار میلیارد تومان به تسهیلات ویژه مسکن محرومین، وام ازدواج و تسهیلات فرزندآوری اختصاص پیدا می‌کند.

به نقل از اقتصادآنلاین، بانک مرکزی ضمن این ابلاغیه تاکید کرد که حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ وصول این نامه، موضوع به واحدهای اجرایی ذیربط در سراسر کشور ابلاغ شده و یک نسخه از ابلاغیه نیز به بانک مرکزی ارسال شود.

وام

وام فوری ۵۰ میلیونی بدون وثیقه ویژه این افراد

کارت اعتباری ویژه فرهنگیان (توانا کارت) یک اپلیکیشن موبایلی است که توسط فرهنگیان و معلمان سراسر کشور مورد استفاده قرار گرفته است و از طریق آن می توانند کالا یا خدمات مورد نیاز خود را به صورت اعتباری و اقساطی تهیه کنند.

هدف از ایجاد این سامانه افزایش قدرت خرید و استفاده از خدمات اجتماعی فرهنگیان و معلمان سراسر کشور با رویکرد عدالت محور است. از طریق اپلیکیشن می توان خرید و پرداخت را با کارت اعتباری انجام داد و مبلغ آن پرداخت خواهد شد. به عنوان کسر از حقوق در ماه های بعد.

پس از ثبت درخواست فرهنگیان و معلمان در ویترین my.medu.ir واحد آموزشی، امکان خرید اقساطی کالا و خدمات بدون نیاز به کسر نامه یا چک بانکی یا ضمانت نامه بانکی در فروشگاه های پیمانکاری وجود دارد. مهمانی طرح تووانا.

از مزیت های کارت اعتباری توانا می توان به امکان خرید اعتباری کالا و خدمات با اقساط بلندمدت بدون نیاز به انسداد پول در بانک و پرداخت آن از محل حقوق و مزایای ماهانه اشاره کرد.

همچنین تخصیص اختصاصی و یکپارچه کانتینرها یا طرح های توزیع مناسب کالا و خدمات (کانتینرهای پوشاک، کانتینرهای مسافرتی و …) در قالب یک سیستم توانمند قابل تحقق است. امکان استفاده از کیف پول الکترونیکی تارا، تاپ، میهن نیز از دیگر مزیت های این سامانه برای جامعه مخاطبان فرهنگی است.

اگرچه ثبت نام فرهنگیان کارت توانا تشریفات خاصی ندارد و نیاز به شرایط سخت و یا ضمانت های زیادی مانند دریافت وام بانکی ندارد، اما همچنان نکات مهمی در مورد شرایط خرید اعتبار برای معلمان وجود دارد. معلمان و مربیان شاغل در اداره آموزش و پرورش پس از مطالعه دقیق این شرایط نسبت به ثبت نام توانا کارت برای فرهنگیان اقدام کنند. در ادامه این قسمت برخی از شرایط صدور کارت اعتباری برای معلمان ارائه شده است.

سابقه برگشت چک یا بدهی به بانک را نداشته باشید.

محدودیت کارت اعتباری که برای هر نفر از هر بانک معتبر کشور تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال است را رعایت کنید.

حق الزحمه تسهیلات دریافتی نباید بیش از یک سوم حقوق دریافتی شخص باشد.

داشتن حساب بانکی فعال در بانک عامل با موجودی حداقل ۵۰۰۰۰۰ ریال برای کارمزد صدور کارت.

برخی بانک ها علاوه بر شرایط ذکر شده، نسخه پرینت آخرین فیش حقوق و دستمزد را نیز برای تکمیل پرونده دریافت می کنند که معلمان می توانند با ورود به سامانه حقوق و دستمزد معلمان دریافت کنند.

در صورت داشتن تمامی شرایط برای خرید اعتبار معلمی می توانند نسبت به دریافت تسهیلات و ثبت نام کارت توانا فرهنگیان اقدام کنند. داوطلبان توجه داشته باشند که حقوق دریافتی از اداره آموزش و پرورش باید سه برابر حقوق ماهانه باشد. زیرا حق ماهانه از حقوق معلمان کسر می شود و معلمانی که حقوق کافی ندارند و نمی توانند حق الزحمه خود را پرداخت کنند مشمول دریافت کارت تووا فرهنگیان نخواهند شد. داوطلبان لازم است قبل از دریافت کارت تووانا برای فرهنگیان نسبت به افتتاح حساب بانکی در بانک صادرکننده کارت اقدام کرده باشند.

دارندگان کارت توانا می توانند برای خرید انواع محصولات در حوزه های مختلف محصول اعم از تلفن همراه، لپ تاپ، لوازم خانگی، دکوراسیون و دکوراسیون به سادگی به سایت روجیمو دسترسی داشته باشند و یا به آدرس فروشگاه هایی که با این فروشگاه قرارداد دارند مراجعه کنند. پوشاک و لوازم التحریر، انواع مصالح ساختمانی (شیرآلات، هود و سینک، کاشی و سرامیک، اجاق گاز و فر، آبگرمکن، یخچال و غیره)، لوازم آرایشی و بهداشتی، خدمات اقامتی و بسیاری خدمات دیگر که به آنها اضافه خواهد شد. این لیست را به راحتی و بدون طی مراحل اداری به صورت اقساط بلند مدت از این فروشگاه خرید کنید و در ماه های آینده از حقوق خود کسر کنید.

یکی از ویژگی های این کارت یا همان کارت اعتباری توانا برای آموزش و پرورش این است که خرید با کارت اعتباری توانا نیاز به وثیقه یا چک و … ندارد و فرآیند پرداخت به صورت ماهیانه با کسر از حقوق انجام می شود.

ضمناً در خریدهای بزرگ که نیاز به اقساط دارند و در بازار شخصی سازی شده ماهیانه ۴ یا ۵ درصد به قیمت اضافه می شود، با استفاده از این کارت می توانید با اقساط ماهیانه حدود ۲ درصد خرید کنید.

البته بسیاری از مراکز این خدمات را به صورت اقساط بدون بهره نیز ارائه می دهند و از این نظر در مشاغلی مانند لوازم التحریر، لوازم آرایشی، پذیرایی، پذیرایی، غذا و … می توانید از کارت های اعتباری توانا برای تحصیل یا کارت خرید توانا خود استفاده کنید. به آسانی.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام توانا کارت فرهنگیان

داوطلبان واجد شرایط خرید اعتبار معلمی می توانند با ارائه مدارک لازم نسبت به دریافت کارت مربی توانا اقدام کنند. تمامی مدارک باید به طور کامل تهیه و به مراجع ذیربط ارائه شود. داوطلبان باید در هنگام ثبت درخواست دقت کنند که مدارک آنها کامل و دقیق باشد. هرگونه مغایرت در مدارک ارائه شده برای دریافت کارت فرهنگیان توانا ممکن است روند دریافت این کارت و در نتیجه خرید را به تاخیر بیندازد. برای این امر لیست مدارک مورد نیاز برای ثبت نام توانا کارت فرهنگیان در قسمت زیر ارائه شده است.

مدارک شناسایی فردی شامل شناسنامه و کارت ملی به همراه اطلاعات هویتی.

فیش حقوق و دستمزد برای اثبات دریافت حقوق ماهیانه از اداره آموزش و پرورش که معلمان می توانند در سامانه حقوق و دستمزد معلمان مراجعه کنند.

عکس مجوز ملی متقاضی

حکم استخدامی امسال که فرهنگیان می توانند برای دریافت حکم استخدامی فرهنگیان فعال و معلمان بازنشسته سامانه را بررسی کنند.

پس از ارائه مدارک مورد نیاز برای دریافت کارت فرهنگیان توانا، باید برگه اعتبار سنجی نیز از طریق بانک صادرکننده کارت نصب دریافت شود. این فرم برای اطمینان از عدم وجود بدهی قبلی و چک برگشتی از متقاضی است. در صورتی که مدارک کامل و صحیح باشد و متقاضی فاقد سابقه تخلفات بانکی باشد، می تواند کارت دانشجویی خود را دریافت کند. نکته مهم دیگر این است که آخرین فیش حقوقی ارائه شده توسط متقاضی باید سه برابر مبلغی باشد که باید پرداخت شود. اگر حقوق و دستمزد کمتر از این مقدار باشد، فرد نمی تواند کارت تحصیلی خود را دریافت کند.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی