کد مطلب: 32267

وام فوری | وام فوری آنلاین

پرداخت ۳ وام فوری از ۵۰ تا ۳۰۰ میلیون به همه یارانه بگیران | از دریافت هدیه رئیسی جا نمانید

وام قرض الحسنه تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان. *بدون کسر حقوق* *براساس مدارک استخدامی* *بدون نیاز به سپرده* * ظرف ۱۵ روز * حتی به شکل صلیب *بدون نیاز به بررسی *فقط با سفته* استهلاک ۲۴ ماهه {۱۵۰ میلیون وام از بانک قرض الحسنه مهریران} اخذ شده است.

پرداخت ۳ وام فوری از ۵۰ تا ۳۰۰ میلیون به همه یارانه بگیران | از دریافت هدیه رئیسی جا نمانید

وام قرض الحسنه تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان.

وام فوری (محدودیت ۳۰۰ میلیون توکن)

*بدون کسر حقوق*

*براساس مدارک استخدامی*

*بدون نیاز به سپرده*

* ظرف ۱۵ روز

* حتی به شکل صلیب

*بدون نیاز به بررسی

*فقط با سفته*

استهلاک ۲۴ ماهه

{۱۵۰ میلیون وام از بانک قرض الحسنه مهریران} اخذ شده است.

۶۰ میلیون وام مسکن بدون اثبات کار با یک چک

به صورت استهلاک ۲۴ ماهه و ۳۶ ماهه.

«نگین امید» یکی از طرح های تسهیلاتی بانک سپه است که مشتریان این مجموعه می توانند با سپرده قرض الحسنه قرض الحسنه وام پس انداز نسبت به دریافت آن اقدام کنند. سقف وام این طرح ۳۰۰ میلیون تومان است و بدون بهره و تنها با کارمزد دو درصد به متقاضی اعطا می شود.

طبق دسته بندی، افرادی که تمایل به دریافت ۳۰۰ میلیون توکن وام از بانک سپه دارند، باید از اعتبار نیروی کار مورد نیاز بانک برخوردار باشند. البته ارائه ضمانت نامه رسمی برای دریافت مبلغ وام نیز ضروری است. علاوه بر این، این خط مستلزم یک سپرده متوسط ​​بین یک تا ۱۸ ماه است. افراد پس از دریافت این وام حداکثر ظرف مدت ۶۰ ماه و حداقل ۱۲ ماه امکان بازپرداخت اصل وام به همراه سود آن را دارند.

افرادی که با شرایط و نرخ سود ذکر شده وام ۳۰۰ میلیون تومانی دریافت می کنند باید اقساط ماهانه معادل ۵ میلیون و ۲۵۸ هزار و ۳۲۸ تومان را پرداخت کنند. مجموع سود این تسهیلات ۱۵ میلیون و ۴۹۹ هزار و ۶۸۱ تومان و مبلغ وام به اضافه سود ۳۱۵ میلیون و ۶۹۹ هزار و ۶۸۱ تومان خواهد بود.

بانک سپه در ۳ اسفند ۱۳۰۴ فعالیت خود را آغاز کرد، این بانک با هدف ارائه خدمات بهتر مالی و بانکی به مشتریان ایرانی تشکیل شد و با این هدف نه تنها در ایران، بلکه در سایر کشورها نیز شعبه دارد. کشورهایی مانند آلمان، ایتالیا و فرانسه و همچنین انگلستان. . از مهم ترین فعالیت های این مجموعه می توان به افتتاح انواع حساب های سپرده، انتقال ارز، گشایش اعتبار اسنادی و … اشاره کرد./کاماپرس

دریافت وام بدون بهره با کارمزد ۴% + جزئیات

وام طرح باران از نوع قرض الحسنه بوده و فقط چهار درصد کارمزد تعلق می گیرد.

بانک دی یکی از بانک های خصوصی کشور است که در راستای رفاه حال مشتریان خود، طرح تسهیلاتی را با نام «باران» تهیه کرده است. حداکثر سقف این وام برای اشخاص حقیقی ۳۰۰ میلیون تومان و برای اشخاص حقوقی ۷۵۰ میلیون تومان است.

وام طرح باران از نوع قرض الحسنه بوده و فقط چهار درصد کارمزد تعلق می گیرد. ضمانت اصلی دریافت این خط به عنوان ضمانت نامه رسمی اعلام شده است و جدا از این باید سپرده وام نیز افتتاح شود. حداقل میانگین سپرده این مجموعه ۱۰ میلیون تومان است. مشمولان این خط حداکثر ظرف مدت ۶۰ ماه و حداقل شش ماه می توانند اقساط خود را پرداخت کنند. افرادی که تمایلی به دریافت این تسهیلات ندارند می توانند امتیاز خود را به بستگان درجه یک خود منتقل کنند. همچنین شرکت ها و اشخاص حقوقی می توانند با ارائه معرفی نامه نسبت به واگذاری امتیاز این تسهیلات اقدام نمایند.

پس از دریافت این وام ۳۰۰ میلیونی با شرایط مذکور، مردم باید ماهانه ۵ میلیون و ۴۵۴ هزار و ۵۴۵ تومان پرداخت کنند. سود کل این تسهیلات ۳۶ میلیون تومان و مبلغ وام و سود آن ۳۳۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان خواهد بود.

بانک دی بر اساس قانون تاسیس بانک های غیردولتی مصوب ۳۱ فروردین ۱۳۷۹ تشکیل شد و انواع خدمات بانکی را به مشتریان خود ارائه می کرد. هدف از تأسیس این بانک تسهیل و فراهم آوردن امکان مشارکت گسترده و همه جانبه ملی و مردمی در کلیه فعالیت های سازنده، مثمر ثمر و موجه اقتصادی و مالی به ویژه در حوزه های پولی، مالی و بانکی بوده است.

از خدمات این بانک می توان به تسهیلات ارزی، سپرده و خدمات ارزی، تسهیلات ریالی و خدمات و سپرده ریالی اشاره کرد.

وام فوری ۵۰ میلیونی بدون وثیقه ویژه این افراد

کارت اعتباری ویژه فرهنگیان (توانا کارت) یک اپلیکیشن موبایلی است که توسط فرهنگیان و معلمان سراسر کشور مورد استفاده قرار گرفته است و از طریق آن می توانند کالا یا خدمات مورد نیاز خود را به صورت اعتباری و اقساطی تهیه کنند.

هدف از ایجاد این سامانه افزایش قدرت خرید و استفاده از خدمات اجتماعی فرهنگیان و معلمان سراسر کشور با رویکرد عدالت محور است. از طریق اپلیکیشن می توان خرید و پرداخت را با کارت اعتباری انجام داد و مبلغ آن پرداخت خواهد شد. به عنوان کسر از حقوق در ماه های بعد.

پس از ثبت درخواست فرهنگیان و معلمان در ویترین my.medu.ir واحد آموزشی، امکان خرید اقساطی کالا و خدمات بدون نیاز به کسر نامه یا چک بانکی یا ضمانت نامه بانکی در فروشگاه های پیمانکاری وجود دارد. مهمانی طرح تووانا.

از مزیت های کارت اعتباری توانا می توان به امکان خرید اعتباری کالا و خدمات با اقساط بلندمدت بدون نیاز به انسداد پول در بانک و پرداخت آن از محل حقوق و مزایای ماهانه اشاره کرد.

همچنین تخصیص اختصاصی و یکپارچه کانتینرها یا طرح های توزیع مناسب کالا و خدمات (کانتینرهای پوشاک، کانتینرهای مسافرتی و …) در قالب یک سیستم توانمند قابل تحقق است. امکان استفاده از کیف پول الکترونیکی تارا، تاپ، میهن نیز از دیگر مزیت های این سامانه برای جامعه مخاطبان فرهنگی است.

اگرچه ثبت نام فرهنگیان کارت توانا تشریفات خاصی ندارد و نیاز به شرایط سخت و یا ضمانت های زیادی مانند دریافت وام بانکی ندارد، اما همچنان نکات مهمی در مورد شرایط خرید اعتبار برای معلمان وجود دارد. معلمان و مربیان شاغل در اداره آموزش و پرورش پس از مطالعه دقیق این شرایط نسبت به ثبت نام توانا کارت برای فرهنگیان اقدام کنند. در ادامه این قسمت برخی از شرایط صدور کارت اعتباری برای معلمان ارائه شده است.

سابقه برگشت چک یا بدهی به بانک را نداشته باشید.

محدودیت کارت اعتباری که برای هر نفر از هر بانک معتبر کشور تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال است را رعایت کنید.

حق الزحمه تسهیلات دریافتی نباید بیش از یک سوم حقوق دریافتی شخص باشد.

داشتن حساب بانکی فعال در بانک عامل با موجودی حداقل ۵۰۰۰۰۰ ریال برای کارمزد صدور کارت.

برخی بانک ها علاوه بر شرایط ذکر شده، نسخه پرینت آخرین فیش حقوق و دستمزد را نیز برای تکمیل پرونده دریافت می کنند که معلمان می توانند با ورود به سامانه حقوق و دستمزد معلمان دریافت کنند.

در صورت داشتن تمامی شرایط برای خرید اعتبار معلمی می توانند نسبت به دریافت تسهیلات و ثبت نام کارت توانا فرهنگیان اقدام کنند. داوطلبان توجه داشته باشند که حقوق دریافتی از اداره آموزش و پرورش باید سه برابر حقوق ماهانه باشد. زیرا حق ماهانه از حقوق معلمان کسر می شود و معلمانی که حقوق کافی ندارند و نمی توانند حق الزحمه خود را پرداخت کنند مشمول دریافت کارت تووا فرهنگیان نخواهند شد. داوطلبان لازم است قبل از دریافت کارت تووانا برای فرهنگیان نسبت به افتتاح حساب بانکی در بانک صادرکننده کارت اقدام کرده باشند.

دارندگان کارت توانا می توانند برای خرید انواع محصولات در حوزه های مختلف محصول اعم از تلفن همراه، لپ تاپ، لوازم خانگی، دکوراسیون و دکوراسیون به سادگی به سایت روجیمو دسترسی داشته باشند و یا به آدرس فروشگاه هایی که با این فروشگاه قرارداد دارند مراجعه کنند. پوشاک و لوازم التحریر، انواع مصالح ساختمانی (شیرآلات، هود و سینک، کاشی و سرامیک، اجاق گاز و فر، آبگرمکن، یخچال و غیره)، لوازم آرایشی و بهداشتی، خدمات اقامتی و بسیاری خدمات دیگر که به آنها اضافه خواهد شد. این لیست را به راحتی و بدون طی مراحل اداری به صورت اقساط بلند مدت از این فروشگاه خرید کنید و در ماه های آینده از حقوق خود کسر کنید.

یکی از ویژگی های این کارت یا همان کارت اعتباری توانا برای آموزش و پرورش این است که خرید با کارت اعتباری توانا نیاز به وثیقه یا چک و … ندارد و فرآیند پرداخت به صورت ماهیانه با کسر از حقوق انجام می شود.

ضمناً در خریدهای بزرگ که نیاز به اقساط دارند و در بازار شخصی سازی شده ماهیانه ۴ یا ۵ درصد به قیمت اضافه می شود، با استفاده از این کارت می توانید با اقساط ماهیانه حدود ۲ درصد خرید کنید.

البته بسیاری از مراکز این خدمات را به صورت اقساط بدون بهره نیز ارائه می دهند و از این نظر در مشاغلی مانند لوازم التحریر، لوازم آرایشی، پذیرایی، پذیرایی، غذا و … می توانید از کارت های اعتباری توانا برای تحصیل یا کارت خرید توانا خود استفاده کنید. به آسانی.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام توانا کارت فرهنگیان

داوطلبان واجد شرایط خرید اعتبار معلمی می توانند با ارائه مدارک لازم نسبت به دریافت کارت مربی توانا اقدام کنند. تمامی مدارک باید به طور کامل تهیه و به مراجع ذیربط ارائه شود. داوطلبان باید در هنگام ثبت درخواست دقت کنند که مدارک آنها کامل و دقیق باشد. هرگونه مغایرت در مدارک ارائه شده برای دریافت کارت فرهنگیان توانا ممکن است روند دریافت این کارت و در نتیجه خرید را به تاخیر بیندازد. برای این امر لیست مدارک مورد نیاز برای ثبت نام توانا کارت فرهنگیان در قسمت زیر ارائه شده است.

مدارک شناسایی فردی شامل شناسنامه و کارت ملی به همراه اطلاعات هویتی.

فیش حقوق و دستمزد برای اثبات دریافت حقوق ماهیانه از اداره آموزش و پرورش که معلمان می توانند در سامانه حقوق و دستمزد معلمان مراجعه کنند.

عکس مجوز ملی متقاضی

حکم استخدامی امسال که فرهنگیان می توانند برای دریافت حکم استخدامی فرهنگیان فعال و معلمان بازنشسته سامانه را بررسی کنند.

پس از ارائه مدارک مورد نیاز برای دریافت کارت فرهنگیان توانا، باید برگه اعتبار سنجی نیز از طریق بانک صادرکننده کارت نصب دریافت شود. این فرم برای اطمینان از عدم وجود بدهی قبلی و چک برگشتی از متقاضی است. در صورتی که مدارک کامل و صحیح باشد و متقاضی فاقد سابقه تخلفات بانکی باشد، می تواند کارت دانشجویی خود را دریافت کند. نکته مهم دیگر این است که آخرین فیش حقوقی ارائه شده توسط متقاضی باید سه برابر مبلغی باشد که باید پرداخت شود. اگر حقوق و دستمزد کمتر از این مقدار باشد، فرد نمی تواند کارت تحصیلی خود را دریافت کند.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

   تبلیغات متنی