کد مطلب: 32394

خبر خوش برای سهامدارا عدالت | واریز 10 میلیونی به پرتفوی سهامداران

ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی امروز 8 اردیبهشت 1403 به 9 میلیون و 632 هزار و557 تومان رسید.

خبر خوش برای سهامدارا عدالت | واریز 10 میلیونی به پرتفوی سهامداران

امروز شنبه (8 اردیبهشت 1403)، ارزش سهام عدالت 490 هزارتومانی با احتساب و اعمال تمام افزایش سرمایه های شرکت های بورسی در این سهام به 8 میلیون 672 هزار و 773 تومان رسید.

 شاخص کل بازار بورس نیز با 652 واحد افزایش در ارتفاع 2.304.978 و شاخص هم  وزن در ارتفاع 765.045 واحدی قرار گرفته است.

 ارزش معاملات امروز بازار بورس6091 میلیارد تومان بود که در نهایت ارزش کل بازار بورس را در رقم 7962هزار میلیارد تومان قرار داد. 

بیشترین تاثیرگذاری بر شاخص بازار بورس از طریق نمادهای فملی،شپنا،شستا،شتران،وبملت،وغدیر و تجارت صورت گرفت و شاخص های آریا،شگویا،تجلی،حسینا،خاور،سپیدار،فجهان بیشترین تاثیر را بر شاخص بازار فرابورس گذاشتند. اغلب نمادهای موجود در پرتفوی سهام عدالت در معاملات امروز با افزایش قیمت مواجه شدند.

ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی در 8 اردیبهشت 1403

پس از پایان معاملات امروز بازار بورس ایران (8 اردیبهشت 1403) ارزش سهام عدالت 532 هزارتومانی دارندگان این سهام به 9 میلیون و632 هزار و557 تومان رسید.

دارندگان سهام عدالت بخوانند/ سود سنوات گذشته هم واریز می شود؟

اگر افراد حدودا تا یک هفته قبل از واریز سود سهام عدالت اطلاعات حسابی خود را بروز و مشکلات را رفع کنند سود برای آنها واریز می‌شود همچنین همراه با این سود، سود سنوات گذشته را هم دریافت خواهند کرد.

به نقل از جماران، دارندگان سهام عدالت دو مرحله از سود خود را در ماه‌های پایانی سال۱۴۰۲ دریافت کردند و پرداخت مرحله سوم سود سهام عدالت به سه ماهه اول سال ۱۴۰۳ موکول شد. درحالی که پیشتر گفته می‌شد که سود مرحله سوم سهام عدالت خردادماه به حساب سهامداران واریز خواهد شد، اما به نظر می‌رسد که بحث واریز سود سهام عدالت داغ شده است. باتوجه به اخبار متعدد، به نظر می‌رسد سود سهام عدالت به زودی به حساب سهامداران واریز شده و عملکرد مالی ۱۴۰۱ شرکت‌ها در ابتدای ۱۴۰۳ تسویه شود.

ادامه مکاتبه با شرکت‌هایی که سود سهام عدالت را پرداخت نکرده‌اند

مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی در رابطه با شرایط دریافت سود سهام عدالت نکاتی را مطرح کرد.

محمد باغستانی مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی گفت: مکاتبات ما با ۸ شرکت که سود سهام عدالت را پرداخت نکردند ادامه دار است.

این مقام مسئول در ادامه اظهار کرد: افراد به چند دلیل سود سهام عدالت را دریافت نخواهند کرد که از جمله دلایل دریافت نکردن سود عدالت می‌توان به شش مورد درج شماره شبای نادرست، حساب بانکی مشترک، راکد بودن حساب، حساب بلندمدت، حساب بانکی مسدود و داشتن حساب ارزی اشاره کرد.

سود سنوات گذشته هم به سهامداران پرداخت می‌شود

او در ادامه می‌گوید: اگر افراد حدودا تا یک هفته قبل از واریز سود سهام عدالت اطلاعات حسابی خود را بروز و مشکلات را رفع کنند سود برای آنها واریز می‌شود همچنین همراه با این سود، سود سنوات گذشته را هم دریافت خواهند کرد.

سود سهام عدالت که رئیس سازمان بورس در رابطه با واریز مرحله سوم آن به تازگی گفته بود: امیدواریم تا خرداد بتوانیم سودها راجمع آوری و مابقی سود سهام عدالت را پرداخت کنیم البته باید زمان دقیق آن را شورای عالی بورس مشخص کند.

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی