کد مطلب: 31674

بسته معیشتی | بسته معیشتی جدید | بسته معیشتی ایثارگران

آغاز پرداخت بسته معیشتی 1/300/000 تومانی دهه فجر برای مردم | دولت رئیسی این خانوارها را غافلگیر کرد

به مناسبت دهه فجر دولت اقدام به توزیع بسته معیشتی 1 میلیون و 300 هزارتومانی برای برخی از خانوارها کرده است که جزئیات آن را در ادامه با هم می خوانیم.

آغاز پرداخت بسته معیشتی 1/300/000 تومانی دهه فجر برای مردم | دولت رئیسی این خانوارها را غافلگیر کرد

دولت برای کمک به دهک های پایین و اقشار کم درامد جامعه کمک های مالی و کالایی در قالب بسته معیشتی به سرپرستان آن خانوارها اهدا می کند. این بسته معیشتی در ارزش و مبالغ مختلفی می باشند. جزئیات پرداخت بسته معیشتی دولتی بهمن ماه را در سایت دیجی سرگرمی می خوانیم.

توزیع چهار هزار بسته معیشتی در محلات کم برخوردار منطقه ۱۲

شهردار منطقه ۱۲ از توزیع چهار هزار بسته معیشتی بین نیازمندان محلات دروازه غار،سنگلج، هرندی و شوش خبر داد.

به نقل از روابط‌عمومی شهرداری منطقه۱۲، وحیدرضا انارکی محمدی اظهار کرد: به مناسبت دهه فجر و به همت ناحیه بسیج مقاومت امام خمینی(ره)، قرارگاه محرومیت‌زدایی شهید اسداللهی و معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه چهار هزار بسته معیشتی بین نیازمندان محلات دروازه غار ،سنگلج، هرندی و شوش توزیع شد.

وی افزود: این بسته‌ها شامل مرغ، برنج، حبوبات، روغن، خرما و ماکارونی بود که بین خانواده‌های کم برخوردار با اولویت زنان سرپرست خانوار توزیع شد.

توزیع بسته معیشتی 1 میلیون و 300 هزارتومانی به این خانوارها

سه خیّر اهل شهرستان های ارومیه و اشنویه با اهدا ۴۰بسته معیشتی به خانواده زندانیان نیازمند مساعدت کردند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان آذربایجان غربی، با مشارکت سه خیّر ساکن شهرهای ارومیه و اشنویه و همکاری مددکاران اجتماعی زندان ۴۰ بسته معیشتی بین خانواده زندانیان نیازمند توزیع شد.

بسته معیشتی

توزیع چهل بسته معیشتی به ارزش ریالی ۵۲۰میلیون ریال بمناسبت نهمین روز از ایام الله دهه فجر همزمان در شهرهای ارومیه و اشنویه با حضور مددکاران اجتماعی در منازل خانواده زندانیان نیازمند و تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان صورت گرفت . در اصل به هر خانواده بسته معیشتی به ارزش 1 میلیون و 300 هزارتومان اهدا شده است.

اهدا ۱۲۰ بسته معیشتی به نیازمندان در بخش پاتاوه کهگیلویه و بویراحمدیاسوج

به همت گروه هواپیمایی معراج ارتش ۱۲۰ بسته معیشتی و لوازم خانگی به نیازمندان در بخش پاتاوه اهداء شد.

امام جمعه بخش پاتاوه گفت: رزمایش مواسات همدلی و کمک‌های مومنانه گروه هواپیمایی معراج ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت دهه فجر و روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در بخش پاتاوه. برگزار شد.

حجت الاسلام سیادت افزود:  ۱۲۰ بسته معیشتی و لوازم خانگی توسط این گروه هواپیمایی  به خانواده های نیازمند بخش پاتاوه اهداء شد .

وی اضافه کرد: ارزش این بسته ها ۳۰۰ میلیون تومان است. 

توزیع چهار هزار بسته معیشتی برای برخی از سررستان

شهردار منطقه 12 از توزیع چهار هزار بسته معیشتی بین نیازمندان محلات دروازه غار،سنگلج، هرندی و شوش خبر داد.

به نقل از روابط‌عمومی شهرداری منطقه12، وحیدرضا انارکی محمدی اظهار کرد: به مناسبت دهه فجر و به همت ناحیه بسیج مقاومت امام خمینی(ره)، قرارگاه محرومیت‌زدایی شهید اسداللهی و معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه چهار هزار بسته معیشتی بین نیازمندان محلات دروازه غار ،سنگلج، هرندی و شوش توزیع شد.

وی افزود: این بسته‌ها شامل مرغ، برنج، حبوبات، روغن، خرما و ماکارونی بود که بین خانواده‌های کم برخوردار با اولویت زنان سرپرست خانوار توزیع شد.

۳۴۵ سری کفش، لباس و بسته معیشتی در شهرستان نظرآباد توزیع شد

با اهتمام بسیج سازندگی ناحیه نظرآباد، همزمان با چهل و پنجمین فجر انقلاب اسلامی ۳۴۵ سری کفش، لباس و بسته معیشتی در شهرستان نظرآباد توزیع شد.

همزمان با چهل و پنجمین فجر انقلاب اسلامی ۳۴۵ جفت کفش و لباس در نظرآباد توزیع شدبه گزارش دفاع‌پرس از البرز، همزمان با چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، امروز با اهتمام بسیج سازندگی ناحیه نظرآباد و با حضور سرهنگ پاسدار «محمد فلاحتکار» رییس سازمان بسیج سازندگی سپاه استان البرز و سرهنگ پاسدار «احمد خدابنده» فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نظرآباد سیصد و چهل و پنج سری بسته معیشتی، کفش و لباس بین اقشار کم برخوردار شهرستان نظرآباد توزیع شد و تعدادی از پروژه‌های جهادی در این شهرستان به بهره برداری رسید.

در همین راستا امروز یک کارگاه خیاطی با اهتمام بسیج سازندگی نظرآباد در روستای حاجی بیگ نظرآباد به بهره‌برداری رسید.

در این کارگاه که بسیج سازندگی سپاه نظرآباد نسبت به تامین مکان و تجهیز آن اقدام کرده در مجموع ده نفر به صورت مستقیم مشغول کار شده اند.

منبع: ايسنا
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی