کد مطلب: 31198

مسکن بازنشستگان | مسکن دولتی بازنشستگان

خبر خوب رئیسی برای بازنشستگان / این افراد خانه‌دار می‌شوند

معاون وزیر راه با اشاره به تشکیل قرارگاه ساماندهی بازنشستگان،گفت: بازنشستگان دارای فرم ج سبز از هفته آینده برای ثبت‌نام مسکن بازنشستگان به وزارت راه مراجعه کنند.

خبر خوب رئیسی برای بازنشستگان / این افراد خانه‌دار می‌شوند

محمدعلی زهره‌ای معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر راه و شهرسازی در آیین بزرگداشت تجلیل و تکریم پیشکسوتان وزارت راه و شهرسازی با تسلیت و محکوم کردن حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان از ساماندهی وضعیت بازنشستگان و پیشکسوتان وزارت راه و شهرسازی خبر داد و اظهار کرد:‌ بیش از ۱۰۰ هزار نفر نیروی شاغل در مجموعه وزارت راه  و شهرسازی وجود دارد.

وی با بیان این‌که ارتباط با بازنشستگان باید تداوم داشته باشد و در این راستا قرارگاه تجربه‌نگاری تشکیل می‌شود، ادامه داد: فارغ از دسته بندی نیروها به قراردادی و رسمی و غیره، جمع آوری تجربیات بازنشستگان و تهیه بانک اطلاعاتی جامع از وضعیت این عزیزان در اولویت دارد و تداوم جلسات این چنینی در دستور کار است.

وی افزود: در  قرارگاه یاد شده بیمه تکمیلی از اصول اولیه خدمات رسانی صحیح و رفاهیات بوده و حل و رفع مشکلات متعدد بازنشستگان مدون خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر راه و شهرسازی بهبود وضعیت معیشت و رفاه بازنشستگان را امری ضروری دانست و تصریح کرد: همه بازنشستگان با هر نوع قراردادی مشمول تصمیمات و خدمات این قرارگاه می شوند.

زهره‌ای یادآور شد:برای  بودجه سال آینده سهمی ویژه برای انجام رفاهیات همکاران پیشکسوت بازنشسته در نظر گرفته شده و بازنشستگان مانند کارکنان شامل از بیمه تکمیلی یکسان بهره‌مند می‌شوند.

وی بیان کرد: به دنبال ایجاد شرایطی هستیم تا بازنشستگان ستاد وزارت راه و شهرسازی از امکانات سازمان های تابعه و شرکت های زیرمجموعه و ادارات کل استانی استفاده کنند. به‌دنبال تامین تسهیلات ویژه برای بازنشستگان خانواده بزرگ راه و شهرسازی هستیم.

وی با اشاره به اهمیت موضوع معیشت و تامین مسکن بازنشستگان، گفت:‌ آن دسته از همکاران بازنشسته که فرم ج آنها سبز است از هفته آینده برای ثبت نام و تشکیل پرونده به وزارت راه و شهرسازی مراجعه کنند.

وی تاکید کرد: در تمامی کمیته های زیر مجموعه معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی که در راستای پیگیری امور بازنشستگان و جهت تصمیم سازی تشکیل خواهد شد، بایستی نماینده ای از بازنشستگان حضور داشته باشد تا این قشر عظیم و ارزشمند در تصمیم سازی ها نیز دخیل باشند.

منبع: تسنیم
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

   تبلیغات متنی