کد مطلب: 31122

تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس تهران | تعطیلی مدارس فردا

فوری/ تعطیلی مدارس و ادارات این استان فردا 13 دی | ادارات و مدارس کدام شهرها فردا تعطیل خواهند شد ؟

مدارس این استان فردا چهارشنبه 13 دی 1402 تعطیل اعلام شد.

فوری/ تعطیلی مدارس و ادارات این استان فردا 13 دی | ادارات و مدارس کدام شهرها فردا تعطیل خواهند شد ؟

امروز خبر داغی در خصوص تعطیلی مدارس برخی استان منتشر شد. از سوی دیگر با توجه به تداوم آلودگی هوا در پایتخت و کلانشهرها بحث تعطیلی مدارس حسابی داغ شده است. امروز هم با توجه به هشدار سطح قرمز هواشناسی برای برخی استان ها احتمال تعطیلی مدارس می رود. جزئیات تعطیلی مدارس استان را در ادامه با هم می خوانیم.

ادارات و مدارس شهر کرمان فردا سیزدهم دی‌ماه مصادف با سالروز شهادت سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی تعطیل شدند.

استاندار کرمان گفت: ادارات و مدارس شهر کرمان فردا سیزدهم دی‌ماه مصادف با سالروز شهادت سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی تعطیل شدند.

مدیران حق ترک شهر را ندارند و این تعطیلی صرفاً برای خدمت‌رسانی بهتر به مردم و زائران شهید سلیمانی انجام می‌شود.

 این تعطیلی مختص شهر کرمان بوده و هیچ شهرستان و توابعی از استان کرمان تعطیل نخواهد بود.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه

طبق آنچه رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اعلام کرده است، آلودگی هوای کلانشهرها تا سه روز آینده ادامه خواهد داشت.

صادق ضیاییان گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی امروز(۱۲ دی‌ماه) در جنوب شرق کشور بارش پراکنده و وزش باد ادامه خواهد داشت. چهارشنبه (۱۳ دی‌ماه) در غالب نقاط کشور جوی نسبتا پایدار حاکم خواهد بود.

وی اضافه کرد: پنجشنبه (۱۴ دی‌ماه) در شرق و جنوب شرق ابرناکی و بارش پراکنده رخ خواهد داد. جمعه (۱۵ دی‌ماه) با ورود سامانه بارشی در شمال غرب و سواحل غربی دریای خزر افزایش ابر و بارش پیش بینی می‌شود.

ضیاییان ادامه داد: شنبه سامانه بارشی ضمن تقویت، نوار شمالی کشور را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد. شنبه بارش در استان‌های ساحلی و ارتفاعات البرز شدت خواهد داشت.

وی افزود: طی سه روز آینده در شهرهای صنعتی افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا انتظار میرود.

به گفته ضیاییان سه روز آینده خلیج فارس مواج خواهد بود.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهارکرد: آسمان تهران فردا ( ۱۴ دی ‌ماه) صاف تا فقسمتی ابری و غبار محلی در صبح هوا ناسالم برای گروه‌های حساس با حداقل دمای ۶  و حداکثر دمای ۱۵  درجه سانتیگراد و طی ‌پنجشنبه ( ۱۵ دی‌ماه) صاف تا کمی ابری و غبار صبحگاهی، در بعد از ظهر وزش باد با حداقل دمای ۵ و حداکثر دمای ۱۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

ضیاییان در پایان گفت: طی فردا و پس فردا  بندرعباس با دمای ۲۷ و۲۶ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و شهرکرد  با  دمای ۵-  و ۶-  درجه سانتیگراد سردترین مراکز استان‌ کشور هستند.

با این حال به دلیل با توجه به قرمز شدن کیفیت هوا احتمالاً یکی از موضوعات ستاد بحران بررسی تعطیلی مدارس است، با این وجود تا این لحظه خبری از تعطیلی مدارس پایتخت اعلام نشده است.

تعطیلی مدارس اصفهان فردا 13 دی

در پی روند دنباله دار آلودگی هوا و با توجه به هشدارهای هواشناسیکه این روند ادامه دار تا پایان هفته کلان شهرها و شهرهای صنعتی همچون اصفهان را درگیر خواهد کرد و بارش باران نیز نتوانست از آلودگی هوای این استان بکاهد احتمال تعطیلی برای ادارات و مراکز آموزشی و مدارس در استان اصفهان برای روز چهارشنبه 13 دی بسیار بالاست .

هشدار هواشناسی برای تداوم آلودگی هوا تا پایان هفته احتمال تعطیلی در مدارس را افزایش می دهد .

امروز (سه شنبه ) عصر در استان اصفهان جلسه کمیته اضطرار برگزار خواهد شد و باید دید مدیریت بحران چه تصمیم و تدابیری برای مقابله با مضرات و تاثیرات آلودگی هوا بر سلامت دانش آموزان دارند .

بر اساس تازه ترین اخبار رسیده آلودگی هوا در شهرهای بزرگ پا برجاست اما تاکنون تصمیمی درباره تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه 13 دی گرفته نشده است.

خبر مهم درباره تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه 13 دی 

به گزارش منیبان، وضعیت آلودگی در شهرهای برگی مثل تهران و اصفهان و مشهد همچنان پابرجاست.

امروز هم مدارس استان مشهد بصورت مجازی برگزار شد.

 ساعت اعلام تصمیم تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه

اما تا این لحظه هنوز درباره تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه 13 دی 1402 تصمیمی گرفته نشده است.

این خبر در صورت تصمیم گیری های جدید به روزرسانی خواهد شد.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی