کد مطلب: 30081

رضا گلزار | رضا گلزار و همسرش | ماشین رضا گلزار

صحبت های جنجالی رضا گلزار همه رو آچمز کرد | مخاطب خاص گلزار لو رفت

رضا گلزار در اینستاگرام خود با این عکس غوغا به پا کرد

 صحبت های جنجالی رضا گلزار همه رو آچمز کرد | مخاطب خاص گلزار لو رفت

رضا گلزار  بازیگر محبوب سینماست. رضا گلزار فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد رضا گلزار به تازگی با خانم کم سن و سال به نام آیسان ازدواج کرده است و ناگفته های رضا گلزار از زندگیش را می خوانید. درادامه عکس خفن رضا گلزار در میبینید.

طلاق رضا گلزار

رضا گلزار

گلزار همچنین در زمینه موسیقی گروه دارکوب را با همایون نصیری و دیگران راه‌اندازی کرد. سپس گروه ریزار (rezzar؛ مخفف رضا گلزار) را ثبت کرد که همچنان فعال است. بازی گلزار در فیلم‌هایی از مسعود کیمیایی و بهرام بیضایی و داریوش مهرجویی با وجود دعوت شدن هر بار به دلایل گوناگونی مقدور نشد.

رضا گلزار و همسرش

رضا گلزار

محمدرضا گلزاردر شرایطی که در همه جای دنیا افشای دستمزدها و درآمدهای سلبریتی‌ها جای ثابت و مشخصی در رسانه‌های صنعت سرگرمی دارد، اینجا اما انگار از قواعد دیگری تبعیت می‌شود و بنای کار بر پنهان‌کاری و سپس ایجاد رانت‌های مختلف است. برای همین هم هست که گفته می‌شود محمدرضا گلزار خبرنگاری را که اولین‌بار خبر از دستمزد ۱۸میلیارد تومانی او در مسابقه «هفت خان» داده بود، به دادگاه کشانده است. این در حالی است که اگر بنای کار بر شفافیت بودجه آثاری هنری و دستمزدها و درآمدهای چهره‌های شناخته‌شده سینما، تلویزیون و شبکه نمایش خانگی بود، اتفاقی مانند افشای دستمزد یک سلبریتی نمی‌توانست تبعاتی در حد شکایت و شکایل‌کشی را به دنبال داشته باشد. مثل تمام دنیا- که رسانه‌هایش جای مشخص و ثابتی به دستمزد و درآمد ستارگان و حتی گمانه‌زنی این دستمزدها و درآمدها اختصاص می‌دهند و در این میان نه‌تنها آب از آب تکان نمی‌خورد، که حتی این اطلاعات برای دریافت مالیات‌ های مناسب و منصفانه از سلبریتی‌ها نیز به کار گرفته شده و مورد استناد قرار می‌گیرند. 

عکس های جذاب از رضا گلزار 

رضا گلزار

پوریا ذوالفقاری، خبرنگار و منتقد سینما که حدود چند ماه پیش با انتشار خبر دستمزد ۱۸ میلیارد تومانی محمدرضا گلزار برای اجرای مسابقه «هفت‌خان» در یکی از پلتفرم‌های اینترنتی، بمب قدرتمندی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی منفجر کرده بود؛ در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از شکایت گلزار خبر داد. این در حالی است که در مدت دوماهی که از افشای این خبر می‌گذرد، نه پلتفرم عرضه‌کننده «هفت‌خان»، نه عوامل مسابقه و نه حتی گلزار، هیچ‌یک، در تأیید یا تکذیب این خبر قدمی برنداشته و توضیحی در تأیید یا تکذیب آن نداده‌اند..ط

محمدرضا گلزار در برنامه ماه عسل  احسان علیخانی درباره رتبه کنکورش اظهار داشت :

من نفر پنجم کنکور سراسری شدم ، سه سال ریاضی خواندم و بعد رفتم رشته تجربی. در کنکور ، درس های عربی و معارف را 100 درصد زدم و برای همین می رفتم آموزشگاه های کنکور درس می دادم.

رضا گلزار

برای سنجیدن فردی در یک جایگاه، چه بخواهیم و چه نخواهیم، مجبور به یاد آوری نمونه های موفق قبلی هستیم. افرادی که نه تنها در اجرا دستی توانا داشتند، بلکه به نوعی در زمان خود صاحب سبک ظاهر شده و از جایی به بعد برای بسیاری از مجریان جوان تر، به الگویی برای اجرا نیز تبدیل شدند. حال آنکه سرنوشت طوری پیش رفت که یا صدا و سیما هریک از آنها را به دلیلی کنار زد یا خود آنها بنا بر دلایلی با آن فضا خداحافظی کردند. نتیجه این شد که پس از مدتی، صدا و سیما نسبت به  آنچه در قدیم بود تقریبا خالی از مجریان تاثیرگذار شد. و این چیزی جز ورود به سیر نزولی مخاطب را در پیش نداشت. اکنون نیز طبیعی است اگر بخواهیم اینگونه در نظر بگیریم که احتمالا صدا و سیمای امروز، می خواهد به واسطه ی استفاده از چهره ها به اوج برگردد. اما باید این را هم در نظر گرفت که فردی مانند محمد رضا گلزار، الزاما به دلیل برخورداری از چهره و بازی در چند فیلم موفق و یا حتی گاها ناموفق، میتواند از پس کاری تا آن حد اصولی  و تخصصی مثل اجرا برآید؟ مضاف بر اینکه آخرین اجرای محمدرضا گلزار در صدا و سیما به برنده باش بر می‌ گردد که  پس از اعتراض‌ ها به قمار بودن این مسابقه و تعطیلی آن، گلزار مسابقه‌ ای مشابه آن را با نام هفت خان در شبکه خانگی ساخت که چندان موفقیتی برایش به ارمغان نیاورد.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار اخبار گوگل‌نیوز سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی