کد مطلب: 29956

قیمت طلا | قیمت طلا امروز | قیمت طلا دست دوم

قیمت طلا در 25 مهر ماه اعلام شد | اوج گیری قیمت طلا از امروز + جزییات

قیمت طلا در سه شنبه 25 مهرماه 1402 اعلام شد که می توانید آن را با قیمت روزهای قبل مقایسه کنید.

قیمت طلا در 25 مهر ماه اعلام شد | اوج گیری قیمت طلا از امروز + جزییات

قیمت طلا در روز سه شنبه به اوج رسید. قیمت طلا 18 عیار، امروز بالا رفت. قیمت طلا تحت تاثیر اخبار مهم است . جدیدترین قیمت طلا امروز 25 مهر 1402 در بازار اعلام شد. تغییرات مهم قیمت طلا ۱۸ عیار امروز را بخوانید.

یورو با همین قیمت به‌فروش رسید و در بازار طلا همزمان با شروع معاملات شاهد ثبات نسبی قیمت‌ها بودیم.

نرخ فروش هر گرم طلا ۱۸ عیار بدون تغییر درمقایسه با دیروز یک میلیون و ۳۵۵ هزار تومان به‌ثبت رسید.

قیمت طلا در روز سه شنبه

قیمت سکه امامی با کاهش ۱۷ هزار تومانی به ۱۵ میلیون و ۲۴ هزار تومان افزایش پیدا کرد .

سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) که ۱۴ میلیون و ۱۵۹ هزار تومان فروخته شد، رشد قیمت ۶۴ هزار تومانی را تجربه کرده است.

قیمت طلا امروز

قیمت دلار امروز دوشنبه ۲۵ مهر در صرافی ملی ۲۸ هزار و ۹۲۵ تومان اعلام شد.

صرافی ملی دیروز هم دلار را با همین رقم می‌فروخت.

نرخ فروش یورو نیز مثل دلار ۲۸ هزار و ۹۲۵ تومان است و این اسکناس نیز بدون تغییر نرخ درمقایسه با دیروز فروخته می‌شود.

نرخ طلا ۱۸ عیار

قیمت طلا ۱۸ عیار امروز دوشنبه ۲۵ مهر در نیمه نخست معاملات بازار یک میلیون و ۳۵۵ هزار تومان به‌ثبت رسید.

این رقم ثبات قیمت طلا درقیاس با آخرین خرید و فروش‌های عصر دیروز را نشان می‌دهد، اما نسبت به اولین روز هفته شاهد رشد ۱۰ هزار تومانی نرخ طلا ۱۸ عیار هستیم.

قیمت طلا دست دوم امروز

قیمت طلا

قیمت سکه امامی امروز دوشنبه ۲۵ مهر در اولین معاملات بازار به ۱۵ میلیون و ۲۴ هزار تومان رسید.

دیروز طلا‌فروش‌ها و صراف‌ها هر قطعه سکه امامی را با قیمت ۱۵ میلیون و ۴۱ هزار تومان می‌فروختند و حالا ارزش این سکه ۱۷ هزار تومان کاهش پیدا کرده است.

اما قیمت سکه تمام بهار آزادی با رشد ۶۴ هزار تومانی به ۱۴ میلیون و ۱۵۹ هزار تومان ارتقا پیدا کرد.

سکه گرمی هم بدون تغییر قیمت، سه میلیون و ۶۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت سکه امامی روز گذشته از دو جناح تحت فشار معامله گران کاهشی قرار گرفت.با این حال در شرایط کنونی سکه بازان روند حرکتی قیمت سکه در چهارمین روز هفته را چگونه پیش‌ینی می کنند؟

به گزارش اقتصادنیوز،  از نگاه معامله گران دیروز اولین سیگنال نزولی که به  بازار سکه ایران مخابره شد از سوی بازار جهانی طلا بود. قیمت اونس طلا که روز شنبه  تا سطح مقاومتی ۱۹۳۳ دلار بالا رفته بود ؛ یکشنبه شب تا ۱۹۲۲ دلار پایین آمد و در بازار روز دوشنبه تا سطح ۱۹۰۸ دلار عقب‌نشینی کرد. ظهر دوشنبه قیمت اونس طلا در حدود ۱۹۱۲ دلار بود که نسبت به دو روز قبل ۲۱ دلار کاهش را نشان داد.دوشنبه شب هم قیمت طلای جهانی به ۱۹۱۵ دلار رسید و فاصله قیمتی آن در مقایسه با روز شنبه به منفی ۱۴ دلار رسید.  

 از نگاه فنی‌ها برای طلای جهانی مرز حمایتی ۱۹۰۳ دلار مهم است. به عقیده این دسته اگر قیمت اونس طلا این محدوده را از دست دهد احتمال عقب‌نشینی تا پله‌های انتهایی کانال ۱۸۰۰ دلار وجود دارد و به تبع آن فشار فروش در بازار سکه بیشتر خواهد شد.

از سوی دیگر، قیمت دلار صبح دیروز ۵۰ هزار و ۴۵۰ تومان به فروش رسید و در نهایت دلار تا پله دوم کانال یاد شده پایین آمد که نسبت به روز یکشنبه بیش از 400 تومان افت کرده بود.  تکنیکال‌کارها می‌گویند در حال حاضر اگر دلار سطح ۵۰ هزار و ۲۰۰ تومان را از دست دهد مزر حمایتی بعد محدوده ۴۹ هزار و ۸۰۰ خواهد بود. به عقیده فعالان بازار سکه، در صورتی که نرخ دلار کاهشی شود این امرکفه ترازوی کاهشی ها در بازار سکه را سنگین تر خواهد کرد. 

 قیمت سکه روز گذشته در سراشیبی افتاد و تا ۲۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان پایین آمد این در حالی است که روز یکشنبه قیمت هر قطعه سکه امامی در حدود ۲۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تا ۲۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شده بود.

دیروز در بازار شایعه شده بود که اخبار درباره خودروهای وارداتی نیز به یکی از پارمترها برای کاهش قیمت طلا و سکه پایین بدل شده بود. آن‌ها می‌گفتند فروشنده طلا در بازار زیاد شده تا برای خودروها ثبت نام کنند. امابررسی ها حکایت از آن دارد که از بازار طلا و سکه، فروشنده چندانی در بازار نبوده و فضا مانند روزهای دیگر بود. آنان هم چنین تاکید می‌کردند که ثبت‌نام خودروهای وارداتی از قبل انجام شده و عملا بازار خودرو در این زمینه محتاج سرمایه جدیدی نیست.فلز گرانبهای داخلی در حال حاضر مرز مقاومتی ۲۸میلیون و ۸۰۰ هزار تومان را پیش روی خود دارد و از سوی دیگر جناح کاهشی بازار برای عقب نشینی سکه تا ابتدای کانال ۲۸میلیون تومان در تلاش است. البته معامله‌گران می‌گویند فعالان بازار نمی‌گذارند قیمت سکه کانال ۲۸ میلیون تومان را از دست دهد.

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی