کد مطلب: 34518

وام فوری | وام فوری بانک ملت | وام فوری سامانه فرابانک ملت

روش دریافت وام فوری ۲۰۰ میلیونی از این بانک | غیر حضوری و بدون دردسر وام بگیرید !

بانک‌ها شرایط متفاوتی برای پرداخت وام فوری به سپرده گذاران خود ارائه می‌دهند. در این گزارش شرایط وام فوری سامانه فرابانک ملت بررسی می‌شود.

روش دریافت وام فوری ۲۰۰ میلیونی از این بانک | غیر حضوری و بدون دردسر وام بگیرید !

وام فوری | یکی از معضلات بزرگ متقاضیان دریافت وام، روند طولانی و آزاردهنده ارائه تسهیلات از سوی بانک‌هاست. با این حال برخی از بانک‌ها طرح‌هایی برای اعطای وام فوری به مشتریان خود ارائه می‌کنند که این مشکل را تا حدودی برطرف می‌کند. در این گزارش شرایط پرداخت وام فوری سامانه فرابانک ملت بررسی می‌شود.

شرایط وام فوری سامانه فرابانک ملت چیست؟

مشتریان بانک ملت می‌توانند با استفاده از سامانه فرابانک، به صورت غیرحضوری و بدون نیاز به مراجعه به شعبه تا سقف 200 میلیون تومان وام بگیرند.

​بانک ملت با سامانه فرابانک، با شرایط مسدودی سپرده، ضامن رسمی و اعتبار شغلی با نرخ سود 23 درصدی ارائه می‌دهد. برای دریافت وام فوری از بانک ملت لازم است وام‌گیرنده از مشتریان این بانک باشد و هیچ‌گونه بدهکاری یا وام تسویه‌نشد‌‌ه‌ای در بانک مورد نظر نداشته باشد. به‌علاوه، این بانک به افرادی که سابقه چک برگشتی دارند هم تعلق نمی‌گیرد.

برای دریافت وام از بانک ملت ابتدا لازم است متقاضیان در بانک ملت سپرده قرض‌الحسنه افتتاح کنند که این سپرده تا زمان تسویه کامل وام مسدود خواهد شد. همچنین برای برخی از تسهیلات این سامانه، ایجاد میانگین حساب یا داشتن سپرده بلندمدت الزامی است.

حداکثر مدت‌زمان بازپرداخت وام 60 ماه و هر قسط وام 200 میلیون تومانی حدود پنج میلیون و 640 هزار تومان است. به این ترتیب کل سود پرداختی از سمت مشتری، 138 میلیون و 200 هزار تومان و مجموع کل رقم وام و سود 338 میلیون و 300 هزار تومان است. همچنین هزینه‌های جانبی این وام که شامل تشکیل پرونده و اعتبار سنجی می‌شود، 30 هزار تومان است./تجارت نیوز

وام فوری

 شرایط ثبت نام وام بدون سود 300 میلیون تومانی بانک سپه + مبلغ اقساط

مشتریان بانک سپه که به دریافت وام تمایل دارند امکان درخواست برای طرح تسهیلاتی «نگین امید» را دارند. تنها متقاضیان این وام باید میانگین سپرده یک تا 18 ماهه داشته باشند و کارمزد دو درصدی پرداخت کنند. این وام به صورت قرض الحسنه به متقاضیان واجد شرایط تعلق می‌گیرد.

به نقل از رده، افرادی که مشتری بانک سپه و نیازمند دریافت وام هستند باید بتوانند که اعتبار شغلی مورد نظر بانک را داشته باشند. این افراد به منظور دریافت تسهیلات نیازمند ضامن رسمی کسر از حقوق هستند. در صورتی که فرد بتواند این ضمانت‌ها را فراهم کند، در صورت واجد شرایط بودن از دیگر بابت‌ها، تسهیلات به وی تعلق خواهد گرفت.

مشتریان بعد از دریافت وام، حداقل طی 12 ماه و حداکثر در مدت 60 ماه امکان پرداخت اقساط آن را دارند.

در صورتی که بانک فرد را برای دریافت تسهیلات واجد شرایط بداند و وام به متقاضی با سقف مشخص شده، کارمزد مذکور و مدت زمان بازپرداخت 60 ماهه تعلق بگیرد، میزان اقساط ماهیانه آن 5 میلیون و 258 هزار و 328 تومان خواهد بود. کل سود این وام 15 میلیون و 499 هزار و 681 تومان اعلام شده است. جمع رقم تسهیلات و سود آن نیز به 315 میلیون و 700 هزار تومان می‌رسد.

بانک سپه چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

قدیمی‌ترین بانک کشور، بانک سپه نام دارد که با قدمتی نزدیک به 100 سال توانسته نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کند. این بانک طی سال‌های فعالیت خود خدمات زیادی به مشتریان ارائه داده که از جمله آن‌ها بانکداری شخصی و اصناف، بانکداری شرکتی و پایگاه دانش است. این مجموعه به منظور حمایت همه جانبه از مشتریان انواع تسهیلات را برای گروه‌های مختلف شغلی دارد.

شرایط ثبت نام وام 50 میلیون تومانی بدون ضامن بانک سینا با اقساط یک میلیونی

بانک سینا در راستای اجرای طرح راهبردی کسب و کار خود و تکمیل زنجیره ارزش خدمات و محصولات متناسب با نیازهای مشتریان، طرح تسهیلاتی به نام «لیلیوم» را تدارک دیده است. مراحل درخواست این وام، تکمیل مدارک و دریافت آن به صورت کاملا غیرحضوری انجام می‌شود.

به نقل از روابط عمومی بانک سینا، بانک سینا به منظور تسهیل در روند ارائه وام، تسهیلات لیلیوم را با استفاده از قابلیت اپلیکیشن سینابانک اجرایی کرده است. به گونه‌ای که در هیچ یک از مراحل آن، متقاضیان نیازی به مراجعه به شعب بانک مذکور نداشته و تمامی مراحل انلاین انجام می‌شود. افرادی که به دریافت وام لیلیوم تمایل دارند باید اپلیکیشن سینابانک را نصب کرده و پس از طی کردن فرآیندهای مشخص شده، به صورت غیرحضوری برای این تسهیلات درخواست بدهند.

متقاضیان برای دریافت این تسهیلات باید میانگین سپرده دو ماهه داشته باشند. حداکثر مبلغ این تسهیلات 50 میلیون تومان اعلام شده که با سود 23 درصد اعطا می‌شود. افراد بعد از دریافت این وام حداکثر طی 36 ماه امکان بازپرداخت اصل و سود آن را دارند. این وام به ارائه ضامن رسمی احتیاج ندارد و به منظور ضمانت آن تنها باید سفته ارائه شود. لازم به ذکر است که امضای متقاضی برای گذران مراحل دریافت وام به صورت الکترونیکی خواهد بود.

جمع کل اقساط و سود وام 50 میلیون تومانی بانک سینا به چه میزان می‌رسد؟

میزان اقساط برای فردی که سقف مبلغ وام با نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت مذکور را دریافت کند، 1 میلیون و 935 هزار و 486 تومان خواهد بود. جمع کل اقساط این تسهیلات 69 میلیون و 677 هزار و 499 تومان خواهد بود. کل سود وام نیز 19 میلیون و 677 هزار و 499 تومان است./کاماپرس

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

   تبلیغات متنی