کد مطلب: 34512

وام | وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک شهر

سورپرایز متقاضیان وام | نام وام 200 میلیون تومانی بانک شهر با اقساط 5 میلیونی

بانک شهر همواره در تلاش است به منظور جلب رضایت مشتریان و بهبود شرایط آن‌ها انواع طرح‌های تسهیلاتی را ارائه بدهد. یکی از طرح‌های تسهیلاتی این مجموعه، «اساتید» است که وام آن برای افراد واجد شرایط به 200 میلیون تومان می‌رسد.

سورپرایز متقاضیان وام | نام وام 200 میلیون تومانی بانک شهر با اقساط 5 میلیونی
وام | بانک شهر همواره در تلاش است به منظور جلب رضایت مشتریان و بهبود شرایط آن‌ها انواع طرح‌های تسهیلاتی را ارائه بدهد. یکی از طرح‌های تسهیلاتی این مجموعه، «اساتید» است که وام آن برای افراد واجد شرایط به 200 میلیون تومان می‌رسد.

به نقل از رده، اساتید و فعالان آموزش و پرورش که به دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک شهر تمایل دارند باید سپرده گذاری مورد نیاز این تسهیلات را داشته و دارای حداقل سه ماه میانگین حساب باشند. ضامن رسمی کسر از حقوق به همراه سند ملکی ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات است. سود این وام 23 درصد بوده و پس از دریافت طی 48 ماه امکان بازپرداختش وجود دارد. البته در صورتی که بانک شهر مجوز صادر کند، امکان بازپرداخت اقساط تا 60 ماه نیز موجود است.

با در نظر گرفتن مبلغ وام، نرخ سود 23 درصد و مدت زمان بازپرداخت 60 ماه، مقدار هر قسط این تسهیلات به 5 میلیون و 638 هزار و 94 تومان می‌رسد. کل سود وام 138 میلیون و 285 میلیون و 653 هزار تومان بوده و جمع رقم تسهیلات و سود آن تقریبا 339 میلیون و 243 هزار تومان خواهد بود.
وام

شرایط دریافت وام فوری ۲۰۰ میلیون تومانی بانک ملت + مبلغ اقساط

 
سامانه فرابانک ملت طرحی برای اعطای وام فوری به مشتریان خود ارائه کرده است و مشتریان بانک ملت می‌توانند با استفاده از این سامانه، به صورت غیرحضوری و بدون نیاز به مراجعه به شعبه تا سقف 200 میلیون تومان وام بگیرند.
به گزارش کاماپرس، برای دریافت این وام ابتدا لازم است متقاضیان در بانک ملت سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند که این سپرده تا زمان تسویه کامل وام مسدود خواهد شد.
این وام با شرایط مسدودی سپرده، ضامن رسمی و اعتبار شغلی با نرخ سود 23 درصدی ارائه می‌شود و لازم است که وام گیرنده ازمشتریان این بانک باشد وهیچ‌گونه بدهکاری و یا وام تسویه نشد‌‌ه‌ای نداشته باشد.
به علاوه، این بانک به افرادی که سابقه چک برگشتی دارند هم تعلق نمی‌گیرد. همچنین برای برخی تسهیلات این سامانه نیاز به ایجاد میانگین حساب یا داشتن سپرده بلندمدت است.
به نقل از تجارت نیوز، حداکثر مدت زمان بازپرداخت وام 60 ماه و هر قسط وام 200 میلیون تومانی حدود پنج میلیون و 640 هزار تومان است. به این ترتیب کل سود پرداختی توسط مشتری، 138 میلیون و 200 هزار تومان و مجموع کل رقم وام و سود 338 میلیون و 300 هزار تومان است. همچنین هزینه‌های جانبی این وام که شامل تشکیل پرونده و اعتبار سنجی می‌شود، 30 هزار تومان است.

فوری / جزییات و شرایط دریافت وام سفر بدون سود بانک مهر ایران

 
بانک مهر ایران با طرح تسهیلاتی تحت عنوان «سفر کارت»، به مشتریان برای سفر تسهیلات ارائه می‌دهد. این وام قرض الحسنه، بدون سود بوده و تنها به آن کارمزد چهار درصدی تعلق می‌گیرد.
به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، آن دسته از افرادی که مایل به دریافت وام سفر کارت هستند باید در یکی از شعب بانک مهر ایران سپرده گذاری قرض الحسنه افتتاح کنند. ضمنا باید سپرده گذاری داشته باشند و مبلغ سپرده آن‌ها لااقل 20 درصد مبلغ کل وام را شامل شود. پس می‌توان گفت مبلغ سپرده گذاری تعیین کننده مبلغ تسهیلات است. به علاوه شرایط متقاضی برای دریافت این وام مدنظر است و مبلغ با توجه به این مورد هم تعیین می‌شود. حداکثر مدت زمان بازپرداخت سفر کارت به شش ماه می‌رسد.
روند پرداخت وام سفر کارت بانک مهر ایران چگونه است؟
افرادی که مایل به دریافت این تسهیلات هستند باید معرفی نامه از طرف آژانس‌های مسافرتی طرف قرارداد بانک مهر ایران داشته باشند. متقاضیان این تسهیلات باید در نظر داشته باشند که می‌توانند آن را برای بسته‌های زیارتی و گردشگری مورد نیاز خود تقاضا کنند. در واقع تنها زمانی که به صورت منحصر از درگاه بانک در پذیرنده طرف قرارداد و معرفی کننده مشتری خرید تور یا رزرو بلیط سفر انجام شود، مبلغی پول مشخص شده به حساب فروشنده فروشنده تور یا بلیط منتقل خواهد شد.
دریان سفر امید
لازم به ذکر است بانک قرض الحسنه مهر ایران تقریبا یک ماه پس از سپری شدن تاریخ پیش پرداخت، واریز وام مذکور را به حساب متقاضی انجام خواهد داد. پس از آن به راحتی تراکنش قابل انجام است. لازم به ذکر است که این طرح در قالب حمایتی نیز ارائه می‌شود که شرایط ویژه خود را دارد و به افراد خاصی تعلق می‌گیرد.
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

   تبلیغات متنی