کد مطلب: 34476

وام | وام ۳۰۰ میلیون تومانی

سپرده‌گذاران این بانک برای گرفتن وام عجله کنند | جزئیات وام ۳۰۰ میلیون تومانی بانک سینا در قالب کارت اعتباری

بانک سینا در طرح تسهیلاتی اطلسی، تا سقف 300 میلیون تومان و با نرخ سود 23 درصد در قالب کارت اعتباری، به سپرده‌گذاران خود وام پرداخت می‌کند.

سپرده‌گذاران این بانک برای گرفتن وام عجله کنند | جزئیات وام ۳۰۰ میلیون تومانی بانک سینا در قالب کارت اعتباری

وام | بانک سینا در طرح تسهیلاتی اطلسی، تا سقف 300 میلیون تومان و با نرخ سود 23 درصد در قالب کارت اعتباری، به سپرده‌گذاران خود وام پرداخت می‌کند.

وام اطلسی یکی از تسهیلات ارائه شده توسط بانک سینا با نرخ سود 23 درصدی است که در قالب کارت اعتباری به وام گیرنده، برای خرید کالا از فروشگاه‌های طرف قرارداد با بانک سینا اعطا می‌شود.

وام 300 میلیون تومانی به چه کسانی تعلق می‌یابد؟

واجدان شرایط دریافت این تسهیلات، سپرده‌گذاران بانک سینا هستند که به مدت سه تا 6 ماه حساب سپرده قرض‌الحسنه با حداقل مبلغ 50 هزار تومان افتتاح کرده و میانگین حساب ایجاد کنند. البته با دریافت این تسهیلات، حساب سپرده وام‌گیرنده مسدود نمی‌شود و وام گیرنده نباید به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی باشد.

متقاضیان برای دریافت این وام باید یک ضامن رسمی و اعتبار شغلی ارائه کنند. برای وام‌گیرندگان با توجه به مدت سپرده‌گذاری و مدت زمان بازپرداخت انتخابی، حداقل 80 درصد مبلغ سپرده و حداکثر تا 200 درصد میزان سپرده قرض الحسنه یعنی 300 میلیون تومان، توسط بانک وام پرداخت می‌شود.

شرایط بازپرداخت وام اطلسی بانک سینا

مدت زمان بازپرداخت این وام حداقل 12 ماه، حداکثر 36 ماه تعیین شده است. در صورت دریافت وام 300 میلیونی با دارا بودن سپرده سه ماهه و مدت زمان بازپرداخت 36 ماهه، وام گیرنده باید ماهانه 11 میلیون و 612 هزار تومان به بانک قسط پرداخت کند. به این ترتیب، در زمان سررسید وام، میزان پرداختی به بانک مجموعا 218 میلیون و 264 هزار تومان خواهد بود. همچنین هزینه‌های جانبی دریافت این وام، 200 هزار تومان است که شامل هزینه تشکیل پرونده و اعتبارسنجی می‌شود.

4 شرط دریافت وام نیم میلیارد تومانی بدون ضامن بانک اقتصاد نوی

افرادی که به اخذ وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک تجارت تمایل دارند باید در یکی از شعب این مجموعه از قبل سپرده کوتاه مدت عادی یا جاری افتتاح کرده و حداقل بین سه تا ۹ ماه میانگین حساب داشته باشند.در این مدت و زمان بازپرداخت اقساط وام، مبلغ سپرده گذاری شده باید در حساب بدون استفاده باقی بماند اما بانک به منظور ضرر نکردن وام گیرنده به اصل سپرده سود پنج درصدی می‌دهد. افراد پس از دریافت وام با توجه به شرایط خود امکان پرداخت اقساط را طی ۱۲، ۲۴ یا ۳۶ ماه دارند.

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت ۳۶ ماهه، میزان هر قسط ۷ میلیون و ۷۴۱ هزار و ۹۴۴ تومان اعلام شده است. کل سود تسهیلات ۷۸ میلیون و ۷۰۹ هزار و ۹۹۵ تومان خواهد بود. جمع رقم تسهیلات و سود آن نیز ۲۸۰ میلیون و ۸۰۹ هزار و ۹۹۵ تومان خواهد بود.

بانک اقتصاد نوین در قالب طرحی جدید تحت عنوان «اعتبارینو» تا سقف 500 میلیون تومان و با نرخ سود 23 درصد، وام بدون ضامن پرداخت می‌کند.

بر اساس این طرح، متقاضیان واجد شرایط می‌توانند از اعتبار اهدائی در این طرح از فروشگاه‌های طرف قرار داد بانک اقتصاد نوین خرید کنند.

متقاضیانی واجد شرایط دریافت این وام هستند که دارنده حساب‌های بلندمدت در بانک اقتصاد نوین و سرمایه‌گذ واحد‌های صندوق‌های با درآمد ثابت این بانک باشند. البته متقاضی برای دریافت این وام نباید به بانک بدهکار بوده و یا چک برگشتی داشته باشد.

جزییات و شرایط وام نیم میلیارد تومانی اعتبارینو

متقاضیان وام اعتبارینو می‌توانند تا 80 درصد مبلغ سپرده خود و تا سقف 500 میلیون تومان تسهیلات را دریافت کنند.

شایان ذکر است که برای دریافت این وام نیازی به معرفی ضامن نبوده و حساب سپرده بلندمدت متقاضی به عنوان ضمانت مسدود خواهد شد.

متقاضیان می‌توانند واحد‌های صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت بانک اقتصاد نوین را به عنوان وثیقه دریافت این وام قرار دهند.

سود سپرده‌های یک ساله، 2 ساله و 3 ساله بانک اقتصاد نوین، به ترتیب حدود 20.5، 21.5 و 22.5 درصد است و زمانیکه سپرده‌ها، برای تضمین وام مسدود می‌شوند، این سود به آن تعلق می‌گیرد.

مبلغ اقساط وام اعتبارینو بانک اقتصاد نوین

به نقل از تجارت نیوز، بازپرداخت وام اعتبارینو با نرخ سود 23 درصد به انتخاب متقاضی سه تا 36 ماهه بوده و متقاضی می‌تواند به صورت یک‌جا نیز این وام را تسویه کند.

در این رابطه اگر متقاضی پرداخت قسطی را انتخاب کند، برای بازپرداخت وام نیم میلیاردی باید ماهانه حدود 19 میلیون و 354 هزار تومان قسط پرداخت کند.

طبق گفته‌ی معاون وزیر مسکن و شهرسازی، سرپرست ریاست‌جمهوری وام ۸۰۰ میلیون تومانی نهضت ملی مسکن را به بانک مرکزی ابلاغ کرده است. اقساط این تسهیلات به صورت پلکانی است و در دو سال اول مبلغ اقساط ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان خواهد بود.

هادی عباسی در نشستی خبری درباره‌ی عملکرد وزارت‌خانه‌ متبوعش در دولت سیزدهم توضیح داد و اعلام کرد از این پس خریداران مسکن، می‌توانند وام 800 میلیون تومانی دریافت کنند.

به گفته‌ وی، بانک‌ها موظف هستند تا ۲۰ درصد سهم پرداخت خود را به بخش مسکن اختتصاص دهند و اگر این کار را نکنند، مشمول جریمه‌های مالیاتی خواهند شد.

این مقام مسئول البته تاکید کرد که مدتی فرصت به بانک‌ها داده خواهد شد و در صورت عدم تمکین آنها، جریمه اعمال می شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین از جدولی خبر داد که برای تعیین درصد رشد اجاره بها به ۳۱ مرکز استان ابلاغ شده است. حداقل افزایش قیمت مربوط به زاهدان با 22 درصد و حداکثر مربوط به یزد با 25.2 درصد است. این رقم در تهران 25 درصد تعیین شده است.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

   تبلیغات متنی