کد مطلب: 34469

شگفتانه سامانه یکپارچه برای مشتریان خودروهای وارداتی | خرید خودرو برقی پرطرفدار اروپایی را از دست ندهید

این مرحله از فروش محصولات MG، ویژه ثبت نام کنندگان در سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی است و از 19 تیر ماه آغاز شده و تا 24 این ماه ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان برای ثبت نام می‌توانند به وبسایت Saleauto.ir مراجعه کرده و خودرو مورد نظر خود را انتخاب کنند.

شگفتانه سامانه یکپارچه برای مشتریان خودروهای وارداتی | خرید خودرو برقی پرطرفدار اروپایی را از دست ندهید

فروش خودروهای ام جی در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی آغاز شد. در به روز رسانی جدید وبسایت سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی، فردا موتورز به عنوان نماینده رسمی محصولات MG  در ایران، دو مدل ام جی 5 و ام جی GT‌ را برای فروش عرضه کرده است.

در دور جدید فروش خودروهای وارداتی، برای اولین بار، شاهد عرضه محصولات ام جی هستیم تا به این ترتیب، پای این برند با سابقه اروپایی، بعد از چند سال بار دیگر به بازار ایران باز شود. فردا موتورز به عنوان نماینده MG‌ در ایران، دو خودرو MG5 و MG GT‌ را در سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی عرضه کرده است.

این مرحله از فروش محصولات MG، ویژه ثبت نام کنندگان در سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی است و از 19 تیر ماه آغاز شده و تا 24 این ماه ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان برای ثبت نام می‌توانند به وبسایت Saleauto.ir مراجعه کرده و خودرو مورد نظر خود را انتخاب کنند.

قیمت محصولات ام جی در سامانه یکپارچه به صورت علی‌الحساب درج شده است و پس از اعلام نهایی توسط سازمان حمایت،‌ قیمت خودروها به‌روزرسانی خواهد شد. با توجه به علاقه عمومی به محصولات MG‌ در ایران، پیش‌بینی می‌شود استقبال مناسبی از این دور فروش به عمل بیاید و احتمالا شاهد تکمیل ظرفیت در ساعت اولیه باشیم.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه محصولات ام جی در ایران، می‌توانید به وبسایت رسمی ام جی در ایران مراجعه کنید.

بر اساس اطلاعات به دست آمده، به‌زودی فروش MG4 به عنوان محصول برقی MG‌ در ایران نیز، آغاز خواهد شد. این خودرو به‌عنوان یکی از پرفروش‌ترین محصولات برقی در بازار اروپا، ‌شانس زیادی برای موفقیت در کشورمان را دارد و در آینده نزدیک، این خودرو جذاب را در خیابان های ایران خواهیم دید.

خودروهای وارداتی سوزوکی

آغاز فروش خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه

دور جدید عرضه ۳۶ خودروی وارداتی از امروز (سه شنبه ۱۹ تیرماه) در سامانه یکپارچه برای عموم متقاضیان آغاز شد. مهلت ثبت نام تا پایان روز یکشنبه آینده (۲۴ تیرماه) است.

به گزارش خبرنگار مهر، سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی در اطلاعیه‌ای از عرضه ۳۶ خودروی وارداتی در این سامانه خبر داد و اعلام کرد: متقاضیان از امروز (سه‌شنبه ۱۹ تیرماه) تا پایان روز یکشنبه آینده (۲۴ تیرماه) می‌توانند ثبت‌نام کرده و پنج اولویت از سبد محصولات اعلامی را انتخاب کنند.

در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع کلیه افراد واجد شرایط در ماده ۴ دستورالعمل تنظیم بازار خودروی سواری (مصوبه جلسه ۵۴۳ شورای رقابت) می‌رساند، از روز سه‌شنبه مورخ ۱۹ /۰۴/ ۱۴۰۳ تا ساعت ۲۳:۵۹ روز یکشنبه ۲۴ /۰۴/ ۱۴۰۳ می‌توانند ثبت‌نام انجام داده و پنج اولویت از سبد محصولات اعلامی انتخاب نمایند.

متقاضیان باید از تاریخ دوشنبه ۱۸ /۰۴/ ۱۴۰۳ تا ساعت ۱۲:۰۰ روز شنبه ۲۳ /۰۴/ ۱۴۰۳ یکی از حساب‌های خود را فقط نزد شعب بانک‌های واجد شرایط اعلامی در سامانه به نام خودرو وارداتی وکالتی و مبلغ پنج میلیارد ریال مسدود نمایند.

آن دسته از متقاضیان سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی که در اسفند ۱۴۰۱ ثبت نام نموده و در سامانه عرضه خودروی وارداتی اولویت دارند تنها در این عرضه اولویت ایشان حفظ و در صورت عدم انتخاب پنج اولویت از سامانه حذف می‌گردند و در عرضه‌های آتی همانند سایر متقاضیان بر اساس شرایط اعلامی باید اقدام نمایند.

الف- خودروهای دارای قیمت قطعی در مبادی ورودی:

جدول شماره ۱: قیمت فروش محاسباتی قطعی خودروهای وارداتی در مبادی ورودی واحد: ریال

خودرو وارداتی1

خودرو وارداتی2

تبصره ۱- قیمت مندرج در جدول، قیمت قطعی در مبادی ورودی بوده و هزینه‌ها و عوارض قانونی پس از ترخیص از قبیل: بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده، هزینه‌های شماره گذاری، اسقاط خودروی فرسوده، کرایه حمل و … به قیمت‌های فوق اضافه می‌گردد که واردکنندگان با رعایت آئین نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف کنندگان خودرو می‌توانند نسبت به دریافت آن اقدام نموده و در موعد مقرر نسبت به تحویل خودرو اقدام نمایند.

ب- خودروهای دارای قیمت علی الحساب در مبادی ورودی:

جدول شماره ۲ - قیمت فروش محاسباتی علی‌الحساب خودروهای وارداتی در مبادی ورودی واحد: ریال

 

خودرو وارداتی3

خودرو وارداتی4

تبصره ۲- قیمت علی‌الحساب اعلام شده، قیمت در مبادی ورودی بوده و هزینه‌ها و عوارض قانونی پس از ترخیص از قبیل مالیات بر ارزش افزوده، هزینه‌های شماره گذاری، اسقاط خودروی فرسوده، کرایه حمل و … در هنگام صدور فاکتور نهایی به قیمت‌های قطعی و مصوب اضافه خواهد شد. واردکنندگان می‌توانند پس از فراخوان اولیه و با دریافت ۵۰% قیمت علی الحساب نسبت به انعقاد قرارداد با متقاضی اقدام نمایند.

تبصره ۳- قیمت قطعی خودروهای مذکور پس از ارائه کلیه مستندات و مدارک مثبته و براساس آخرین ضوابط و مقررات تعیین و متعاقباً در سامانه بارگذاری خواهد شد.

تبصره ۴- عدم واریز وجه در هر یک از مراحل ذکر شده و حداکثر ۵ روز پس از فراخوان صورت گرفته، به منزله انصراف از طرح بوده و متقاضی از اولویت بندی خودرو وارداتی انتخابی حذف می‌گردد.

تبصره ۵- کلیه شرکت‌های واردکننده می‌بایست مطابق آئین‌نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو نسبت به تحویل خودرو و دریافت وجه از مشتریان اقدام نمایند در صورت تأخیر در تحویل و … قراردادهای مذکور مشمول جرایم مندرج در آئین نامه فوق خواهند شد.

تبصره ۶- با وکالتی نمودن حساب و ثبت نام اولیه در سامانه یکپارچه هیچ تعهدی مبنی بر تخصیص خودرو ایجاد نخواهد شد.

تبصره ۷- اطلاعات کلیه متقاضیان مرتبط با این طرح حسب ماده ۱۹ آئین‌نامه اجرایی ماده ۱۴ الحاقی قانون مبارزه با پولشویی و طرح مالیات برعایدی سرمایه در اختیار نهادهای ذیربط قرار می‌گیرد./ مهر

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

   تبلیغات متنی