کد مطلب: 34221

قتل وحشتناک مرد میانسال ثروتمند به دست 2 دانشجو | پسر جوان و دوستش قاتل شدند

پسر جوان در کینه کتک هایی که پدرش به مادرش زده بود با همدستی دوستش برای سرقت به خانه پدری رفتند اما صحنه قتل پدرشان را رقم زدند.

قتل وحشتناک مرد میانسال ثروتمند به دست 2 دانشجو | پسر جوان و دوستش قاتل شدند

۲۳ خرداد ماه  کشف جسد مرد میانسالی در خانه اش به فوریت های پلیسی اعلام شد و‌ ماموران کلانتری به محل اعزام شدند.

ماموران در صحنه جرم با جسد مرد میانسالی روبرو شدند که همسایه ها بعد از استشمام بوی تعفن از خانه اش به پلیس گزارش داده بودند .

با اعلام این خبر به بازپرس ویژه قتل محمدمهدی براعه از شعبه سوم دادسرای امور جنایی وی به همراه تیم تشخیص هویت و پزشکی قانونی در محل جرم حاضر شده و تحقیقات در این پرونده معمایی را آغاز کردند.

در تحقیقات اولیه مشخص شد پسر این مرد ساعاتی قبل به خانه او مراجعه کرده و بعد از چند ساعت درحالی هراسان همراه دوستش  از خانه خارج و سوار بر خودرو پا به فرار گذاشته اند.

پس از بررسی های فنی و پلیسی پسر مقتول در خانه دوست دخترش شناسایی و بازداشت شد.

این متهم در اعترافات اولیه اش به بازپرس براعه گفته بود که در قتل پدرش نقشی نداشته و زمانی که با دوستش برای دزدیدن پول به خانه او رفتند درگیر و دوستش پدر وی را کشته و دختر مورد علاقه اش نقشی در این قتل نداشته است.

با دستور بازپرس ویژه قتل شناسایی دوست متهم در دستور کار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفت و در نهایت صبح روز ۱۱ تیرماه بازداشت و صبح امروز برای بازجویی پای میز محاکمه قرار گرفت.

او در دادسرای تهران قتل پدر دوستش را تکذیب و گفت در این جنایت تنها دوستش را همراهی کرده و ضربه های خونین با چاقو را او به بدن پدرش وارد کرده است.

با دستور باز پرس ویژه قتل متهم به جرم مشارکت در قتل عمدی برای تکمیل اطلاعات پرونده تحویل اداره دهم پلیس اگاهی تهران شد.

گفتگو با متهم

چند سال داری؟

۳۰ سال

با خسرو چه  نسبتی داشتی؟

از دوران جوانی با هم دوست و هم دانشگاهی بودیم

دانشگاهتان کجا بود؟

مالزی و هندوستان

شما مدعی شدی خسرو پدرش را کشته بیشتر توضیح نیدهی؟

چند روز قبل پدر خسرو مادر و خواهرش با به قصد کشت کتک زده بود او هم از عصبانیت ماشین پدرش را برداشته و به او تحویل نمیداد  روز جنایت باهم رفتیم تا از خانه اش پول بدزدد که پدرش سر رسید، کمربند پدرش را به من دادو  دست و پایش را بستم .

بعد چه شد؟

خسرو با چاقویی که با خودش آورده بود شروع به زدن کرد آنقدر ضربه زده تا اینکه من فریاد زدم خسرو بیا فرار کنیم، ترسید و باهم متواری شدیم و سریع خانه آنها را ترک کردیم.

دوست دختر خسرو در این قتل نقشی داشت؟

خیر

روی بدنت پر از خالکوبی است با چه انگیزه ای این طرح را زده ای؟

من در مالزی آرایشگر بودم و به تتو علاقه داشتم برای همین روی همه بدنم خالکوبی کردم.

اعتیاد دارید؟

بله خسرو از ۲ سال پیش مرا هم معتاد کرد.

سابقه داری؟

بله سال ۹۲ به جرم سرقت چندماه بازداشت بودم./رکنا

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

   تبلیغات متنی