کد مطلب: 33993

سناریوی بی شرمانه زن خیانتکار برای قتل شوهرش | با قرص برنج مسمومش کرد !

زن جوان برای ازدواج با مرد مورد علاقه اش از او قرص برنج گرفت و آن را به جای قرص لاغری به شوهرش داد و او را کشت .

سناریوی بی شرمانه زن خیانتکار برای قتل شوهرش | با قرص برنج مسمومش کرد !

چندی پیش مردی جوان در یکی از بیمارستانهای شمال تهران فوت کرد . با مشکوک بودن مرگ او موضوع به بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران گزارش شد.   در تحقیقات  اولیه معلوم شد همسر این مرد او را سوار آمبولانس کرده  و به بیمارستان رسانده است.

از او تحقیق کردندکه در اظهاراتش گفت : شوهرم  قرص لاغری  مصرف  می کرد ،آن روز با من تماس گرفت و اطلاع داد به خاطر مصرف زیاد قرص لاغری  حالش بدشده و سردرد دارد . سریع خودم را به خانه رساندم و با کمک  اورژانس او را به بیمارستان بردم که فوت شد. 

چند هفته قبل کارشناسان پزشکی قانونی نظر دادند او با قرص برنج مسموم و فوت کرده  است.   همسر او تحت  نظر قرار گرفت  که معلوم شد سیمکارتهای متعددی دارد و  از آن  استفاده می کند.   حتی زمانی که به اپراتور اورژانس زنگ زده مدعی شده که  شوهرش کیک و شیر فاسد مصرف کرده و بد حال شده  است.

در ادامه ارتباط پنهانی او با مرد دیگری فاش شد. زن خیانتکار و مرد غریبه بازداشت شدند که این زن اعتراف کرد و گفت :با شوهرم اختلاف داشتم و همین باعث شده بود با شهرام آشنا شده و ارتباط پنهانی مان شکل بگیرد . شوهرم سد راهمان بود وتصمیم گرفتیم ، با قرص برنج او را بکشیم و بعدازدواج کنیم.

 شهرام  قرص برنج را تهیه کرد. آن را داخل کپسول قرص‌های لاغری ریخت وتحویلم داد. آن را به شوهرم دادم و با وخامت حالش به اورژانس زنگ زدم و او را به بیمارستان رساندم که فوت شد. 

با اعتراف وی بود که شهرام نیز اعتراف کرد  قرص برنج را در پوکه‌های کپسول قرص لاغری  ریخته و به این زن داده است. / جام‌جم

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی