کد مطلب: 33983

قتل فجیع پسر 20 ساله به خاطر سگ خانگی در پارک | زورگیری مرگبار در خزانه

پسر 20 ساله ایرانی در پارک ابریشم در محله خزانه تهران با یک ضربه چاقوی مرد افغانستانی به قتل رسید.

قتل فجیع پسر 20 ساله به خاطر سگ خانگی در پارک | زورگیری مرگبار در خزانه

ساعت 22 شامگاه 4 تیرماه یکی از شهروندان محله خزانه با تماس تلفنی به فوریت های پلیسی110 گزارش یک قتل خونین را اعلام کرد، که بلافاصله ماموران کلانتری 160 خزانه به محل جنایت اعزام شدند.

ماموران درمحل جنایت که پارک کوچکی به نام ابرشم بود با جسد غرق در خون پسر جوانی روبرو شدند که به گفته عوامل اورژانس حاضر در محل بر اثر اصابت یک ضربه چاقو به قلبش به کام مرگ فرو رفته  و قاتل نیز در حین فرار توسط مردم گرفتار شده است.

پس از شروع تحقیقات گزارش این قتل هولناک به بازپرس ویژه قتل محمدجواد شفیعی از شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران اعلام شد تا وی به همراه تیم تشخیص هویت و پزشکی قانونی برای بررسی این جنایت وارد عمل شوند.

با شروع تحقیقات تیم جنایی و بازجویی از قاتل بازداشت شده مشخص شد که مقتول پسر جوان ایرانی با هویت مشخص 20 ساله است که به همراه چند نفر از دوستانش در پارک بعد از خوردن مشروبات الکلی از حالت طبیعی خارج و با قاتل  پسر افغانستانی با هویت مشخص 21 ساله که به همراه 2 نفر از دوستانش وارد پارک شده بودند درگیر می شوند.

یکی از شاهدین این جنایت به بازپرس شفیعی گفت: وقتی قاتل و دوستانش به قصد سرقت ساعت و سگ خانگی اش روبروی هم قرار گرفتند درگیر شده و قاتل از یک لحظه غفلت پسر جوان ایرانی استفاده کرد، چاقوی او را گرفت و با یک ضربه کاری به قلبش او را به قتل رساند و قصد فرار داشت که مردم او را گرفتار و تحویل پلیس دادند.

بنابر این گزارش با دستور بازپرس ویژه قتل محمدجواد شفیعی از شعبه پنجم دادسرای امور جنایی جسد پسر ایرانی برای بررسی های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شده و قاتل برای تکمیل تحقیقات تحویل کارآگاهن اداره دهم پلیس آگاهی شد ./رکنا

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی