کد مطلب: 33919

اعترافات خطرناک قاتل زوج جوان جلو چشم پسرشان | این مرد یک ساختمان را غرق خون کرد + عکس

مرد خشمگین زن و شوهر همسایه را در راه پله ها با ضربات چاقو کشت و همانجا نشست تا پلیس بیاید و تسلیم شود.

اعترافات خطرناک قاتل زوج جوان جلو چشم پسرشان | این مرد یک ساختمان را غرق خون کرد + عکس

عقربه ها ساعت 7:30 دقیقه صبح شنبه 2 تیرماه امسال را نشان می داد که صدای فریاد و درگیری مرد جوانی در ساختمان شماره یک کوچه بهمنی در خیابان زربافیان اهالی محل را از خانه هایشان بیرون کشید.

درکنار فریادهای 2 مرد که با هم در پاگرد طبقه دوم ساختمان به گوش می رسید زن جوانی درخواست کمک می کرد و فریادها از صحنه دلخراشی خبر می داد.

لحظاتی بعد سکوت همه جا را فرا گرفت و در حالیکه اهالی محل منتظر حضور پلیس بودند ناگهان مرد طبقه سوم هراسان از ساختمان خارج شد و درخواست کمک کرد و بهت زده می گفت که عارف زن و مرد همسایه طبقه دوم را کشته است.

ساختمان غرق خون

خیلی زود خودروی ماموران کلانتری 115 رازی وارد کوچه شد و اهالی محل که جلوی در خانه محل جنایت جمع شده بودند کنار رفتند و پلیس با حضور در ساختمان ابتدا عامل این قتل   که مردی 46 ساله بود را دستگیر کردند و در ادامه خود را در برابر اجساد زوج جوان  به نام های معصومه و فرزاد که در راه پله ها کنار هم روی زمین افتاده بودند روبرو شدند.

خیلی زود تیمی از  اداره 10 پلیس آگاهی تهران به همراه بازپرس براعه از شعبه 3 دادسرای امور جنایی در محل حاضر شدند.

تیم جنایی وقتی پای در صحنه جرم گذاشت خون از راه پله های طبقه دوم سرازیر شده بود و زوج جوان غرق خون روی زمین افتاده بودند. صحنه دلخراش و هولناکی بود و بررسی ها نشان از آن داشت که عارف که در طبقه اول ساختمان زندگی می کرد بخاطر اختلافاتی که با فرزاد داشته است دست به این قتل هولناک زده و گویا قصد داشته که پسربچه این خانواده را که پسر 3 ساله ای است به قتل برساند که زن طبقه سوم فرشته نجات این پسربچه شده است .

مرد ساکن طبقه سوم که از ساختمان بیرون زده بود در تحقیقات پلیسی عنوان کرد که وقتی برای کمک رفتم عارف حتی قصد داشت مرا هم با چاقو بزند که از ساختمان خارج شدم و همسرم فرزند زوج قربانی را که شاهد قتل پدر و مادرش بود از آغوش مادرش گرفته و او را به خانه برد که جانش در امان باشد.

تیم جنایی پس از بررسی های میدانی از صحنه جرم با دستور بازپرس براعه که در محل حضور داشت اجساد را برای به پزشکی قانونی انتقال دادند و عامل جنایت نیز که در صحنه جرم بود بازداشت و در اختیار کارآگاهان قرار گرفت.

اعتراف به قتل هولناک

عارف 46 ساله که یک فرزند 12 ساله دارد در خصوص انگیزه اش در این قتل هولناک گفت: 8 ماه بود که فرزاد زندگی را برای من و خانواده ام سخت کرده بود و حتی وادارم می کرد که کوچه را تمیز کنم و ازمن پول زور برای ساختمان می خواست. بیرون از محل کارم کسی به من فحاشی می کرد بی اهمیت بودم اما جلوی زنم وقتی به من فحاشی شد سکوت کردم اما بعد از 8 ماه دیگر طاقت نیاوردم و سکوتم را شکستم.

وی ادامه داد: نگهبان یک شرکت خصوصی هستم، شب سرکار بود و وقتی صبح به خانه آمد از همسرم شنیدم که فرزاد برای پول شارژ ساختمان به همسرم اعتراض کرده و خواسته تا پول شارژ را بدهیم. صبح وقتی از همسرم این حرفها را شنیدم عصبانی شدم و همسرم وقتی فهمید می خواهم به سراغ آنها بروم جیغ وفریاد کرد تا مانع من شود که در این لحظه متوجه شدم فرزاد و همسرش فکر کردند من و همسرم اختلاف داریم و در راه پله ها بودند که با برداشتن چاقو به سراغ آنها رفتم.

عامل جنایت ادامه داد: ابتدا قصد کشتن نداشتم اما دیگر نتوانستم خودم را کنترل کنم، ابتدا 8 ضربه به مرد جوان زدم و زنش که بچه شان در آغوش بود برای دفاع جلو آمد که 3 ضربه هم به او زدم که روی زمین افتاد.

قاتل در اعترافاتش گفت: من عینکی هستم اما در آن لحظه عینک همراهم نبود و نمی دانم ضربه ها را به کجا زدم و چاقو را هم از آشپزخانه برداشتم.

وی افزود: 8 ماه با هم اختلاف داشتیم و حتی به صاحبخانه هم گفته بودم پولم را بدهد تا از این ساختمان بروم اما بی فایده بود.

عارف ادامه داد: در زمان قتل همسرم بالا نیامد و پسرم نیز چون خیلی گوشه گیر و آرام است از اتاقش هم بیرون نیامده بود که متوجه ماجرا شود. قبول دارم دست به قتل زدم و پشیمانم.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

   تبلیغات متنی