کد مطلب: 33803

سامانه یکپارچه | سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی

سوپرایز سامانه یکپارچه برای بازار خودرو |حراج دو خودرو لوکس جدید به قیمت نمایندگی

سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی با دو خودروی جدید به روزرسانی شد.

سوپرایز سامانه یکپارچه برای بازار خودرو |حراج دو خودرو لوکس جدید به قیمت نمایندگی

دو خودروی اروپایی در دسترس متقاضیان بازار خودرو قرار می گیرد. برررسی اطلاعات منتشر شده در سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی نشان می دهد دو محصول برند اُپل پشت ویترین سامانه یکپارچه فروش خودرو قرار گرفتند و به زودی متقاضیان واجد شرایط می‌توانند آنها را انتخاب کنند.

اُپل کورسا و اُپل موکا دو محصول از سبد محصولاتی این خودروساز آلمانی هستند که در تیررس انتخاب متقاضیان قرار می گیرد.

بررسی محصولات خودروسازان اروپایی در سامانه بکپارچه فروش خودروهای وارداتی نشان می دهد پیش از این تنها فیات ۵۰۰ و اشکودا Super B در دسترس متقاضیان قرار گرفته بود.

بیشتر محصولات عرضه شده در سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی را خودروهایی از برندهای آسیایی تشکیل می دادند که عمده آنها از مبدا کشور چین رهسپار بازار خودروی کشور شدند.

بخش عمده کیک خودروهای وارداتی در شرایطی از محصولات برندهای چینی، ژاپنی و کره ای تشکیل شد که متقاضیان در دور جدید واردات خودرو به دنبال این بودند تا امکان دسترسی به محصولات برندهای اروپایی برای آنها فراهم شود.

حال به نظر می رسد با قرار گرفتن دو محصول از برند اُپل تا حدی این امیدواری برای متقاضیان خودروهای وارداتی ایجاد شده که شاهد حضور بیشتر خودروهای اروپایی در سامانه یکپارچه فروش خودرو باشیم.

قرار گرفتن اُپل کورسا و اُپل موکا نیز سیگنال مثبتی را به بازار خودرو فرستاده است. متقاضیان خودروهای وارداتی که امکان حضور در سامانه یکپارچه فروش خودرو را نداشته و به دنبال این هستند تا خودروی مورد نظر خود را از بازار خریداری کنند با انتشار خبر حضور دو محصول اُپل در سامانه یکپارچه، ترجیح می دهند تا حدی خرید خود را به تاخیر انداخته بلکه شانس خود را برای در اختیار گرفتن محصولات این برند آلمانی آزمایش کنند.

البته هنوز قیمت های اُپل کورسا و اُپل موکا در مبدا نیز مشخص نیست. بنابراین گمانه زنی درباره قیمت نهایی و همچنین قیمت بازری این خودروها امکان پذیر نیست. تنها عکس این دو محصول خودروساز آلمانی در سامانه یکپارچه فروش خودرو بارگذاری شده است.

حضور محصولات برندهای اروپایی به نوعی سوپرایز بازار خودرو است و این اتفاق همانی است که مشتریان بازار خودرو به خصوص بازار خودروهای وارداتی مدت ها منتظرش بودند./اقتصادنیوز

ثبت نام جدید خودرو در سامانه یکپارچه استارت خورد

دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی در خصوص اجرای قانون واردات خودرو جانبازان ۵۰ درصد به بالای مشمول، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

 

متن اطلاعیه به شرح زیر است:​

پیرو مکاتبه شماره ۲۹۴۷۸۲۸ مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ دفتر آماد و پشتیبانی تجاری سازمان توسعه تجارت ایران مبنی بر اصلاح آئین نامه اجرایی بند (و) تبصره (۷) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۴۰۲ آن دسته از جانبازان معزز که تمایل به واردات خودرو به صورت انفرادی دارند می‌توانند مطابق اطلاعیه‌های صادره توسط آن سازمان و زمان‌های مشخص شده ، به سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی به آدرس HTTPS://JANBAZAN.SALEAUTO.IR

مراجعه و نسبت به انصراف از لیست ثبت‌نام شده شرکت‌های وارد کننده اقدام نمایند.​

متن اطلاعیه صادره از سوی دفتر آماد و پشتیبانی تجاری سازمان توسعه تجارت ایران:

با عنایت به پیگیری‌های مکرر برخی از جانبازان مبنی بر حذف انتخاب خودرو خود از سامانه به آگاهی می‌رساند برای جانبازان معزز در تاریخ‌های ذیل امکان لغو پیش ثبت‌نام ایجاد گردیده است، لازم به ذکر است چنانچه جانبازان محترم، پیش ثبت‌نام خود را را لغو نمایند، می‌بایست در هنگام ثبت سفارش نهایی ( در سامانه جامع تجارت ) خودرو خود را انتخاب و بر مبنای آن کلیه فرایندهای واردات خودرو را شخصاً انجام دهند. بدیهی است مسئولیت کلیه انجام امور مربوط به واردات به عهده جانباز است.

جانبازان محترم با ورود به سامانه جانبازان و در بخش جزئیات سفارش گزینه لغو سفارش را انتخاب و پس از تایید متن نمایش داده شده از فرایند سامانه عرضه خودرو جانبازان خارج می‌گردد.

جانبازان معزز ۷۰ % ویژه : تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ لغایت ۱۴۰۳/۰۳/۲۸

سایر جانبازان معزز ۷۰ % : تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ لغایت ۱۴۰۳/۰۳/۳۰

جانبازان معزز ۷۰ % ویژه : تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ لغایت ۱۴۰۳/۰۴/۰۱

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

   تبلیغات متنی