کد مطلب: 33748

همستر | همستر بازی | همستر سکه

کارت‌های کامبو امروز همستر چیست ؟ | هر روز ۵ میلیون سکه رایگان بگیرید + آموزش

آموزش دریافت روزانه 5 میلیون سکه همستر کمبات – Hamster Kombat به همراه راهنمای باز کردن قفل کارت های کامبت. این مطلب هر روز آپدیت می‌شود.

کارت‌های کامبو امروز همستر چیست ؟ | هر روز ۵ میلیون سکه رایگان بگیرید + آموزش

همستر | پس از موفقیت نات کوین و تبدیل شدن این بازی تلگرامی به یک ارز دیجیتال، پروژه‌های جایگزین برای کاربران توسعه یافتند. یکی از جذاب ترین بازی‌های کلیکی تلگرام که قرار شده به‌زودی در صرافی‌ها لیست شود، همستر کامبت است. این بازی که هم‌اکنون رکوردهای بزرگی را جابه‌جا کرده، با بیش از ۶۰ میلیون بازیکن فعال، نات کوین را پشت سر گذاشته و آینده خوبی در انتظارش است.

آموزش دریافت ۵ میلیون سکه رایگان همستر کمبات

خبر راه اندازی Hamster Kombat روی شبکه بلاک چین تون، امیدها برای لیست شدن توکن همستر در صرافی‌ها را افزایش داده و کاربران سخت در تلاش هستند بلکه بتوانند جاماندگی خود از بازی Notcoin را جبران کنند؛ خصوصا این‌که توکن NOT در 24 ساعت اخیر 100 درصد افزایش قیمت داشته است. 

همستر کامبت (کمبات یا کمبت) چیست؟

همستر کامبت یک بازی تلگرامی کلیکی است که ادعا می‌کند به‌زودی در صرافی‌های معتبر لیست خواهد شد. از زمانی که خبر همکاری این پروژه با بلاک چین TON بر سر زبان‌ها افتاده، اعتبار همستر بیشتر شده است. کاربران می‌توانند با ضربه زدن روی صفحه و انجام برخی تسک‌ها و وظایف مشخص، کوین بیشتری جمع‌آوری کنند و جایگاه خود را ارتقا دهند.

همچنین می‌توانید با دعوت از دوستان خود به ربات همستر کامبت، سکه رایگان دریافت کنید. توسعه‌دهندگان بازی برای جذاب‌تر شدن رقابت، قسمتی را تحت عنوان Mine طراحی کرده‌اند که می‌توانید با ارتقای یک‌سری کارت، سکه بیشتری در هر ساعت استخراج کنید.

کارت‌های کامبو چیست و چگونه به دست می‌آیند؟

یکی از جذاب‌ترین بخش‌های بازی Hamster Kombat، کارت‌های کامبو هستند. کاربران می‌توانند هر روز، رأس ساعتی مشخص، کارت‌های کامبو را از قسمت Mine خریداری کنند و 5 میلیون کوین رایگان جایزه بگیرند. متاسفانه یکی از مشکلات کاربران، پیدا کردن کارت‌های کامبو و باز کردن قفل آنها است.

در بخش استخراج با چهار زیرمجموعه به ترتیب زیر مواجه هستیم:

 • Markets
 • PR&Team
 • Legal
 • Specials

هر روز رأس ساعت ۱۵:۲۹ دقیقه می‌توانید با مراجعه به وب سایت گجت نیوز ، کارت‌های کامبوی جدید را دریافت کنید و ۵ میلیون کوین رایگان پاداش بگیرید.

معمولا کارت‌های مذکور در چهار بخش بالا قرار گرفته‌اند و برای دسترسی به آنها باید یک‌سری به‌روزرسانی‌ها انجام داد که گاهی سر درآوردن از پروسه آن گیج‌کننده می‌شود. اگر هنوز هم عضو خانواده میلیونی همستر نشده‌اید، سریعا از طریق لینک زیر وارد شوید.

کامبوی امروز، ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

با پیدا کردن ۳ کارت کامبو هم می‌توانید یک مرحله سطح خود را ارتقا دهید و هم ۵.۰۰۰.۰۰۰ سکه جایزه بگیرید. البته توصیه‌ای که همواره باید مدنظر داشته باشید این است که در کامبوی روزانه، همواره نسبت هزینه به درآمد را زیر نظر داشته باشید. (ممکن است برای پیدا کردن ۵ میلیون سکه هزینه‌ای بپردازید که ارزشش را نداشته باشد)

همستر

امروز مورخ ۲۹ خرداد ماه ۱۴۰۳، سه کارت کامبو عبارتنداز:

 

 • کارت Hamster tube در قسمت PR&Team
 • کارت Licence India در قسمت Legal
 • کارت Coindesk در قسمت PR&Team

ممکن است برای به دست آوردن یک کارت مجبور شوید سایر کارت‌های خود را مرحله به مرحله ارتقا دهید. برای مثال برای باز کردن قفل کارت CEO نیاز است به قسمت Legal مراجعه کنید و کارت KYC را ارتقا دهید. کامبوی امروز را دریافت کرده‌اید؟ با ما همراه باشید.

دلیل استقبال جنون آمیز به همستر کامبت چه بود؟

مهم‌ترین دلیل اقبال به همستر کامبت را می‌توان حواشی مربوط به نات کوین جستجو کرد؛ نات کوین (Notcoin) یک توکن مبتنی بر شبکه ارز دیجیتال تون کوین (Toncoin) و همین طور یک بازی یا مینی اپلیکیشن در پیام‌رسان تلگرام است. ایده این بازی در ابتدا و قبل از راه‌اندازی و عرضه توکن NOT به این شکل بود که کاربران با کلیک کردن روی یک سکه به‌طور مداوم، مقدار مشخصی نات کوین استخراج می‌کردند که به موجودی آنها در بازی اضافه می‌شد. یکی دیگر از راه‌های به دست آوردن نات کوین، شرکت در برنامه‌های تبلیغاتی درون این بازی بود که برخی مجموعه‌ها برای معرفی محصول خود در محیط اپلیکیشن تلگرامی نات کوین برای آن هزینه می‌کردند.

بنابراین نات کوین ابتدا به‌عنوان یک دارایی درون بازی در اختیار کاربران قرار می‌گرفت و امکان فروش مستقیم یا واریز و برداشت آن وجود نداشت. با این حال، توسعه‌دهندگان این بازی توکن NOT را روی بلاکچین تون عرضه کرده‌اند و خرید و فروش ارز نات کوین از روز پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت آغاز شد.

نات کوین در همان ماه اول راه‌اندازی توانست نزدیک به ۵۰۰ هزار کاربر جذب کند. نسخه اولیه آن در مجموع به بیش از ۶۵۰ هزار کاربر رسید. نسخه رسمی Notcoin در اولین روز از سال ۲۰۲۴ معرفی و عرضه شد و طبق آخرین آماری که توسط تیم نات کوین اعلام شده است، در حال حاضر بیش از ۴۰ میلیون بازیکن دارد.

اما نکته مهم نات کوین به قیمت گذاری آن باز می‌گردد. با لیست شدن توکن نات کوین (Not coin) در صرافی هایی مثل بای بیت (Bybit)، بایننس (Binance) و اوکی ایکس (OKX) به ازای هر عدد توکن NOT، ۰.۰۱ دلار قیمت گذاری شد. در صورتی که شما از بازی نات کوین ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ توکن دریافت می‌کردید. با احتساب ضرب شدن آن، ۱۰.۰۰۰ توکن not داشتید که حدود ۱۰۰ دلار ارزش دارد. همچنین در زمان لیست شدن نات کوین (Not coin) در صرافی بایننس (Binance)، قیمت نوت کوین به ۰.۰۳۷ نیز رسید.

همستر

داستان نات کوین برای همستر کامبت تکرار می‌شود؟

هیچکس انتظار این قیمت را برای نات کوین نداشت و همه در ابتدا به چشم یک بازی به آن نگاه می‌کردند و ثبت قیمت‌های عجیب و غریب برای این توکن همه را غافلگیر کرد.

در این شرایط همه تصور می‌کنند با حداقل آرزو می‌کنند که آینده همستر کامبت نیز مشابه نات کوین باشد. البته باید توجه داشت که در حال حاضر امکان فروش همستر کمبات تلگرام میسر نیست و پس از لیست شدن در صرافی ها و کشف قیمت، فروش ارز همستر کمبات در دسترس خواهد بود. مطابق با رودمپ ارائه شده توسط تیم توسعه دهنده بازی همستر کامبت، فروش ارز بازی همستر در جولای ۲۰۲۴ (تیر ماه ۱۴۰۳) امکان پذیر خواهد شد. بنابراین مهم‌ترین خبر برای دوستداران این بازی، لیست شدن ارز همستر در صرافی ها است.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی