کد مطلب: 33676

آیا همستر کمبات واقعا لیست می‌شود یا کلاهبرداری؟ | این برنامه‌ها امن نیستند!

سوال بسیاری از کاربران این است که آیا همستر کمبات کلاهبرداری است یا واقعا لیست می‌شود؟ در ادامه پاسخ این سوال را خواهیم داد.

آیا همستر کمبات واقعا لیست می‌شود یا کلاهبرداری؟ | این برنامه‌ها امن نیستند!

فصل بازی های تلگرامی با ورود پرقدرت نات کوین به پلتفرم محبوب پاول دورف آغاز شد و هم‌اینک در اوج آن قرار گرفته‌ایم. این روزها کاربران زیادی به تلگرام ملحق می‌شوند تا از دور رقابت‌های ایردراپی جا نمانند و بعدا حسرت نخورند. یکی از همین بازی‌های قدرتمند و محبوب که بیش از ۱۲۰ میلیون کاربر را گرد هم آورده، همستر کامبت است.

با توسعه دنیای وب ۳ و سرمایه‌گذاری روی بهترین بازی‌های درآمد دلاری، قرار است اتفاقات شگفت‌انگیزی در جهان کریپتو رخ دهد؛ ولی ظاهرا مردمان عادی که سررشته‌ای از چند و چون ماجرا ندارند و سال‌هاست پروژه‌های مربوط به مارکت ارزهای دیجیتال و بلاک چین را کلاهبرداری می‌دانند، با این توسعه و نوآوری، چالش جدی دارند!

اگر سری به خیابان‌ها بزنید و با مردم کف شهر صحبت کنید، به‌اتفاق معتقدند که بازی های تلگرامی مثل همستر کمبات و تپ سواپ کلاهبرداری هستند و عده‌ای قصد دارند حساب‌هایمان را خالی کنند؛ حال آن‌که می‌دانیم تمامی پروژه‌های دنیای کریپتو با چنین هدفی توسعه نمی‌یابند.

روزگاری مردم عادی، بیت کوین را یک شوخی خنده‌دار و مضحک می‌دانستند؛ ولی حالا برای به‌دست آوردن آن به هزار بازی گوناگون متوسل می‌شوند و برای استخراج یک واحد از آن کلی وقت و انرژی صرف می‌کنند! شاید داستان بازی‌هایی نظیر همستر کامبت و کتیزن و پیکسل ورس هم همین باشد!

آیا همستر کامبت کلاهبرداری است؟

کاربران بارها از ما پرسیده‌اند که آیا بازی همستر کمبات کلاهبرداری است؟ در ادامه به ذکر دلایلی خواهیم پرداخت که ثابت می‌‌کنند این بازی نمی‌تواند کلاهبرداری یا اسکم باشد:

۱. پایگاه جامعه همستر

یکی از مهم‌ترین مزایای بازی همستر کمبات، تعداد رو به افزایش کاربران و گسترده‌تر شدن جامعه آن است. پایگاه ۱۱۶ میلیون نفری این بازی گواهی است بر اعتبار آن و می‌تواند تا حد زیادی شک و تردیدها را از میان بردارد. اعضای وفادار یک جامعه می‌توانند اقدامات مفید و سازنده‌ای انجام دهند و بر اعتبار آن پروژه بیفزایند.

2. همکاری با بلاک چین TON

از زمانی که همستر همکاری خود را با بلاکچین تون اعلام کرد، اعتماد کاربران به بازی افزایش یافت؛ چرا که TON بلاک چینی قدرتمند، محبوب و اثبات شده است. هم‌اینک امکان اتصال ولت تون کیپر به بازی همستر برقرار شده که از برکات وجود شبکه تون و پیگیری‌های مکرر تیم توسعه‌دهنده بازی است.

با این اوصاف هیچ‌گاه بلاک چین قدرتمندی نظیر تون از پروژه‌ای که بوی کلاهبرداری می‌دهد حمایت نمی‌کند؛ چه برسد به این‌که بخواهد با آنها همکاری کند!

۳. همستر بر بستر تلگرام و دریافت تیک آبی

نشانه دیگری که ثابت می‌کند همستر کلاهبرداری نیست، حمایت تلگرام از آن است. دریافت تیک آبی این پیام رسان به‌منزله اعتباری است که آقای دورف به این پروژه داده و تقریبا می‌توان گفت تمامی بازی‌های معتبر تلگرامی این تیک را گرفته‌اند. همچنین موسس تلگرام عملا روی همستر و سایر پروژه‌های دیگر سرمایه‌گذاری کرده و سرمایه‌گذاران بسیاری به‌واسطه حضور قطعی دورف پایشان به این بازی باز شده و اگر همستر کلاهبرداری از آب دربیاید، عملا فاتحه تلگرام خوانده شده است!

۴. نقشه راه درست و منطقی

پروژه‌های معتبر حتما نقشه راه دارند و طبق آن مرحله به مرحله پیش می‌روند. با نگاهی به نقشه مسیر همستر کامبت به این نتیجه می‌رسیم تا به امروز تمام تسک‌هایی که بیان شده، مو به مو اجرا گردیده و به همین خاطر می‌توان به کلیت بازی اعتماد کرد. مرحله بعدی رویداد ضرب توکن خواهد بود.

۵. معامله در بازار پیش از عرضه

حتما بازار پیش از عرضه نات کوین را به خاطر دارید. در این بازار غیر رسمی، تعداد محدودی سفارش به ثبت رسید و قیمت احتمالی کشف شد. حالا نوبت به Pre-Market همستر کامبت رسیده و 23 خرداد 1403 قرار است نخستین معاملات غیر رسمی با امکانات محدود آغاز شود.

مراقب لینک‌های جعلی باشید

روز گذشته کاربری در شبکه اجتماعی ایکس با تبلیغات گسترده سعی داشت لینک جعلی یکی از بازی های تلگرامی را به سایر کاربران بدهد و از طریق اتصال به کیف پول آنها، موجودی حسابشان را خالی کند. توجه داشته باشید که ضربه زدن روی هر لینک ناشناسی ممکن است برایتان دردسرساز شود؛ به همین خاطر نکات زیر را مد نظر داشته باشید:

    از منابع معتبر و رسمی (کانال‌های تلگرامی بازی یا رسانه‌های معتبر) لینک بازی های تلگرامی را دریافت کنید.

    به محض ورود به هر بازی ناشناسی، کیف پول خود را متصل نکنید و ابتدا راجع به آن تحقیق کنید.

    کلیدهای خصوصی کیف پول غیر متمرکز خود را در اختیار هیچکس قرار ندهید.

    برنامه‌هایی که ادعا می‌کنند با یک مرتبه بازی می‌توانید تون کوین یا تتر بگیرید امن نیستند.

    پرداخت‌های درون برنامه‌ای را با احتیاط و مسئولیت خودتان انجام دهید.

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

   تبلیغات متنی