کد مطلب: 33566

آغاز پیش فروش توکن همستر تلگرام | امکان نقد کردن ارز بازی همستر کمبات چگونه؟

ایردراپ همستر کمبت (Hamster Kombat) یک بازی کلیکی جدید در تلگرام بوده که رقابت بسیاری را بین کاربران به وجود آورده است.

آغاز پیش فروش توکن همستر تلگرام | امکان نقد کردن ارز بازی همستر کمبات چگونه؟

بازی تلگرامی همستر Hamster Kombat، یکی از داغ‌ترین بازی‌های ارز دیجیتال بوده که با بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر، در صدر ایردراپ‌های تلگرامی قرار دارد.

ایردراپ همستر کمبت (Hamster Kombat) یک بازی کلیکی جدید در تلگرام بوده که رقابت بسیاری را بین کاربران به وجود آورده است.

بازی تلگرامی همستر Hamster Kombat، یکی از داغ‌ترین بازی‌های ارز دیجیتال بوده که با بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر، در صدر ایردراپ‌های تلگرامی قرار دارد.

مهمترین سوالات درباره همستر و کیف پول

سکه یا پروفیت، کدوم مهمتره؟ خود همستر داخل کانال تلگرام و اکانت ایکس (توئیتر سابق) گفته پروفیت مهمتره، اما شما سعی کنید تناسب بین این دوتارو حفظ کنید که برای ارتقا کارت‌ها هم سکه داشته باشید.

همستر چه تاریخی لیست میشه و ارزش پیدا میکنه؟ طبق اعلام قبلی همستر، زمان لیست شدن این ایردراپ ماه ژولای میلادی یا ۱۱ تیرماه هست که احتمال عقب افتادن این تاریخ برای توکن سوزی و تشخیص اکانت‌های متقلب و کلیکر وجود داره.

اگر اشتبا‌ها همستر رو به ولت تلگرام وصل کرده باشم، چیکار کنم؟ فعلا نیاز نیست کاری انجام بدید، بعد از لیست شدن امکان تغییر کیف پول دوباره فراهم میشه.

اگر بیشتر از ۱ اکانت همستر به کیف پول وصل کرده باشیم، چطوری اتصال رو قطع کنم؟ در حال حاضر کاری نمیشه کرد و چیزی رو هم پاک نکنید، باید صبر کنید تا خود ربات همستر قابلیت تغییر آدرس کیف پول رو فراهم کنه تا بتونید تغییرش بدید.

داخل ربات همستر تیک کیف پول خورده ولی داخل tonkeeper نیومده؟ این مسئله در حال حاضر مهم نیست و میتونه از شلوغی شبکه باشه. وقتی همستر لیست بشه و بخواین توکن هارو به کیف پول منتقل کنید، اگر به کیف پول وصل نباشه خود ربات بهتون اخطار میده و میتونید درستش کنید.

به دعوت بیشتری نیاز دارم تا کارت‌ها برام باز بشه، چیکار کنم؟ کافیه یک اکانت با شماره‌ای که براتون مهم نیست داشته باشید، هر دفعه این اکانت رو با لینک خودتون دعوت کنید و بعد دلیت اکانتش کنید و دوباره اکانت بسازید و باز دعوتش کنید! تا ۳ بار میتونید اینکارو بکنید.

میشه همستر رو به کیف پولی که قبلا نات کوین هامو ریختم، وصل کنم؟ بله میشه اینکارو انجام داد، چون این دوتا از همدیگه جدا هستن و دو ارز مجزا از هم شناخته میشن و مشکلی ایجاد نمیشه.

کدوم صرافی در حال حاضر برای ما ایرانی‌ها خوبه؟ بهترین گزینه صرافی Bingx هست، چون احراز هویتش ضروری نیست و ایرانی‌ها میتونن راحت ازش استفاده کنند، اما نکته مهم اینه که حتما باید از فیلترشکن با IP کشور‌های مجاز (مثلا آلمان) استفاده کنید.

فرارو نوشت توکن همستر با نام HMSTR در ماه جولای (تیرماه) لیست خواهد شد، اما از فردا ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۳۰ معاملات ارز همستر در پری مارکت کوکوین آغاز خواهد شد.

پری مارکت (Pre-Market) به بازاری گفته میشود که امکان معامله برخی ارز‌های دیجیتال پیش از عرضه رسمی در برخی صرافی‌ها فراهم می‌شود.

در نتیجه کاربران می‌توانند به صورت محدود سفارش گذاری کنند. این مسئله می‌تواند به قیمت گذاری رمزارز نیز کمک کند.

توجه داشته باشید که با توجه به اینکه صرافی کوکوین ایرانی نیست، امکان ریسک تحریم وجود دارد و ممکن است ولت شما مسدود شود!

بازی همستر با وعده عرضه توکن بین بازیکنان، کاربران زیادی را به خود علاقه‌مند کرد.

اکنون توکن همستر با نام HMSTR در پیش بازار یا پری مارکت صرافی کوکوین (KuCoin) لیست شده است. شروع معاملات در پری مارکت (Pre-Market) برای تاریخ ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ برنامه ریزی شده است.

لطفاً توجه داشته باشید! در صورت تأخیر یا لغو لیست شدن توکن، سفارش‌های Pre-Market یا به تعویق می‌افتند یا به طور کلی لغو می‌شوند.

در صورت تاخیر در لیست شدن ارز همستر، سفارشات تکمیل شده معتبر باقی می‌مانند. در صورت بسته شدن پیش بازار، سفارش‌های تکمیل نشده لغو خواهند شد.

در شرایطی که لیست شدن همستر لغو شود، تمام سفارشات منقضی خواهند شد.

وجوه مسدود شده ناشی از معاملات پری مارکت، معمولاً ظرف یک روز کاری به حساب معاملاتی کاربر بازپرداخت می‌شود. در چنین شرایطی کارمزد معاملاتی دریافت نخواهد شد.

با شرکت در معاملات پری مارکت ارز HMSTR، به بازی‌ای دسترسی پیدا می‌کنید که قرار است رقابت چند نفره آنلاین را در ژانر بازی کلیکر باز تعریف کند.

این شانس شما برای پیوستن به جامعه گیمر‌هایی است که از نبرد‌های سریع، سرگرم کننده و استراتژیک لذت می‌برند.

لیست شدن توکن همستر کمبت در شبکه TON برای ماه جولای برنامه‌ریزی شده است.

بازیکنان می‌توانند با اتصال کیف پول TON به همستر خود، آماده شرکت در ایردراپ باشند.

هنگان لیست شدن همستر در صرافی‌ها به صورت رسمی، در نتیجه می‌توانند دارایی خود را از بازی به کیف پول تون انتقال دهند.

در دنیای ارز‌های دیجیتال، معاملات پری مارکت از اهمیت خاصی برخوردار هستند. معاملات پری مارکت به معامله‌گران فرصتی انحصاری جهت تعامل با توکن‌های جدید قبل از لیست شدن رسمی را ارائه می‌دهند.

این پلتفرم برای دسترسی زود هنگام طراحی شده است و به خریداران و فروشندگان اجازه می‌دهد تا در تعیین قیمت توکن نقش داشته باشند.

معاملات پری مارکت در پلتفرم‌هایی مانند KuCoin و DEX‌های مختلف، راه اندازی شده اند و اکنون شما می‌توانید توکن همستر را در پری مارکت کوکوین معامله کنید.

در ادامه به نحوه خرید و فروش همستر در پری مارکت خواهیم پرداخت.

پیش از توضیح نحوه معامله پیش فروش همستر در صرافی کوکوین لازم است برخی اصطلاحات را توضیح دهیم.

سفارش میکر (Maker) به افرادی گفته میشود که سفارش خرید یا فروش را با قیمتی بالاتر (یا پایین تر) از قیمت بازار ثبت کرده و به ایجاد نقدینگی در بازار کمک می‌کنند.

سفارش تیکر (Taker) یا سفارش گذار، از نقدینگی موجود در بازار استفاده کرده و سفارش خرید یا فروش با قیمت فعلی بازار ثبت می‌شود.

با تعیین مقدار و قیمتی که می‌خواهید معامله کنید، سفارش خود را ثبت کرده یا یک سفارش موجود را از میان لیست سفارش‌ها انتخاب کنید و در نهایت آن را تایید کنید.

فروشندگان به یاد داشته باشند که باید توکن‌ها را در بازه زمانی مورد توافق انتقال دهند.

خریداران نیز منتظر بمانند تا فروشندگان، دارایی‌ها را به آنها انتقال دهند.

برای خرید و فروش همستر در پری مارکت صرافی کوکوین، توکن خود را انتخاب کنید.

سفارش خرید ثبت کنید: مبلغ و قیمتی را که می‌خواهید با آن خرید نمایید وارد و در نهایت سفارش را تایید کنید.

منتظر بمانید تا فروشنده سفارش شما را دریافت کند.

توکن‌های خود را دریافت کنید: هنگامی که فروشنده توکن‌ها را برای شما انتقال داد، توکن‌ها متعلق به شما هستند.

برای فروش همستر قبل از لیست شدن کافیست مراحل زیر را طی کنید:

ایجاد سفارش فروش: مقدار و قیمتی را که می‌خواهید بفروشید وارد کرده، وثیقه لازم را تضمین و در نهایت سفارش را تأیید کنید.

منتظر باشید تا جفت معاملاتی در بازار اصلی KuCoin فعال شود.

توکن‌های خود را انتقال دهید: مطمئن شوید که برای دریافت وثیقه خریدار، ژتون‌ها را به موقع تحویل می‌دهید. انجام ندادن این کار به این معنی است که وثیقه خود را از دست خواهید داد.

سفارش فروش را بپذیرید، وثیقه را تضمین کرده و انتخاب خود را تایید کنید.

منتظر باشید تا جفت معاملاتی در بازار اصلی KuCoin فعال شود.

جمع بندی

بازی تلگرامی همستر خبر از لیست شدن ارز HMSTR در پری مارکت صرافی کوکوین داد. پری مارکت همستر تاثیر بسیار زیادی در تعیین قیمت این ارز خواهد داشت.

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

   تبلیغات متنی