کد مطلب: 33555

همستر | همستر کامبت | همستر پروفیت

اطلاعیه مهم کانال رسمی همستر کامبت | در همستر پروفیت مهم یا سکه ؟

در همستر پروفیت مهم است.

اطلاعیه مهم کانال رسمی همستر کامبت | در همستر پروفیت مهم یا سکه ؟

کانال رسمی همستر کامبت اعلام کرد فقط پروفیت مهم بوده و هنگام خرید و فروش سکه ارزش بالایی ندارد./ تجارت نیوز

همستر کامبت چیست ؟

همستر کامبت مثل بقیه بازی‌ها و سرگرمی‌ها کلی کد تقلب و رمز دارد که لابد تا الان آن‌ها را در قالب ربات، کارت بازی یا کد مورس همستر کامبت دیده‌اید. گردانندگان بازی از این چیز‌ها خبر دارند و وقتی به مرحله پرداخت پاداش در Profit Per hour رسیدیم ممکن است بخواهند زهر چشم بگیرند.

همستر کامبت دنباله‌رو نات‌کوین نیست و اگر کسی این حرف را زد احتمالا می‌خواهد حواس شما را از سرگرمی جذاب و فراگیر این روز‌ها پرت کند.

همستر کامبت هویت مستقل دارد. تیمی قدرتمند در مجموعه تلگرام، برای همستر کامبت برنامه‌ریزی کرده‌اند تا علاوه‌برآن مرحله به‌ظاهر ساده تپ کردن، کلی بازی معمایی برای کاربران ترتیب بدهند و به آن‌ها اجاره دهند با برنده‌شدن در باری سکه بگیرند و دارایی‌هایشان را افزایش دهند. هدف بازی همستر کامبت جمع‌کردن تعداد سکه بیشتر است و می‌گویند شاید روزی سکه‌ها واقعاً قابلیت خریدوفروش پیدا کنند و ارزشمند شوند. تا آن روز اجازه دارید در همستر کامبت پول واقعی، ارز دیجیتال یا حتی نات‌کوین خرج کنید. همچنین فروشگاه رسمی بازی به کاربران تیشرت و کلاه با لوگو همستر کامبت می‌فروشد. بااین‌حال مهمترین سوال این است که با سکه‌های همستر کامبت در نهایت چه‌کار‌هایی می‌شود انجام داد و کی می‌توان آن‌ها را به پول واقعی تبدیل کرد. این نوشته سوالات شما را پاسخ می‌دهد و ذهنتان را برای پذیرش چند واقعیت آماده می‌کند.

همستر

قیمت همستر واقعا چقدر است؟

قیمت همستر کامبت صفر نیست. نگذارید یک‌مشت آدم حسود سرتان کلاه بگذارند یا فرصت ایده‌آل فراهم شده برای ثروتمند شدن را از شما بگیرند. تنها واقعیت موجود این است که همستر کامبت فعلاً قیمت ندارد و درباره آینده هم بی‌خبریم.

قیمت همستر کامبت را تا وقتی فهرست نشود، نمی‌توان محاسبه کرد. اولین پیش‌بینی‌ها حاکی از این است که هر یک میلیارد سکه همستر کامبت، در آینده‌ای نامشخص به یک یا نهایتاً دو دلار برسد. اطلاعات فعلی نشان می‌دهند بعضی ادعا‌های مطرح شده درباره اینکه ۱۰۰K سکه همستر کوین معادل ۲۸۰ دلار خواهد بود، جعلی و غیرمعتبر است.

همستر کامبت به کاربران پاداش می‌دهد؟

همستر کامبت وعده داده بابت وفاداری، صبر و استقامت کاربران به‌زودی برایشان پاداش در نظر می‌گیرد. این شیوه‌ای مرسوم بین شبکه‌های کریپتو است تا خدای نکرده زحمات کسی نادیده گرفته نشود. خبر بد اینکه می‌گویند میزان پاداش نه بر اساس ذخیره و میزان سکه همستر کامبت که مطابق ساعت فعالیت کاربران محاسبه خواهد شد.

همستر کامبت در حال حاضر حدود ۱۰۰ میلیون کاربر دارد، اما ۳۰ تا ۴۰ میلیون یوزر فعال هستند. اگر به همین تعداد کاربر نفری پنج دلار ایردراپ تعلق بگیرد، مدیران پروژه نیازمند ۲۰۰ میلیون دلار پول هستند. اگر کسی گفت این کار عملی نیست و سعی کرد تلاش‌هایتان در بازی همستر کامبت را زیر سوال ببرد از دستش ناراحت نشوید؛ چون خبر ندارند گردانندگان بازی، از محل تبلیغات و سایر درآمد‌های متفرقه قرار است چندبرابر این رقم را به جیب بزنند. تخس کردن ۲۰۰ میلیون دلار پول بین کاربران همستر کامبت در عمل کاری ندارد.

بیشتر بدانید | همستر کامبت یک بازی مبتنی بر پلتفرم تلگرام است که در مدت زمان کوتاهی به محبوبیت زیادی دست یافته است. این بازی در دسته بازی‌های Tap to Earn یا استخراج با کلیک قرار می‌گیرد، به این معنی که بازیکنان با کلیک کردن روی دکمه‌ای در صفحه، سکه‌های مجازی به دست می‌آورند

همستر

همستر کامبت را دست‌کم گرفته‌اند؟

همستر کامبت تنها به تقه زدن روی صفحه‌نمایش خلاصه نمی‌شود. برخلاف آنچه آدم‌های حسود می‌گویند، کاربران همستر کامبت علاوه بر تپ کردن می‌توانند در چالش‌های مختلف شرکت کند و با حل معما و بازی، سکه همستر کامبت دشت کنند.

همستر کامبت مثل بقیه بازی‌ها و سرگرمی‌ها کلی کد تقلب و رمز دارد که لابد تا الان آن‌ها را در قالب ربات همستر کامبت، کارت بازی یا کد مورس همستر کامبت دیده‌اید. گردانندگان بازی از این چیز‌ها خبر دارند و ممکن است وقتی به مرحله پرداخت پاداش در Profit Per hour رسیدیم بخواهند زهرچشم بگیرند.

ربات همستر کامبت و چیزی مثل کد مورس، زمان تقسیم پاداش و سود به‌احتمال زیاد وبال گردن کاربران می‌شود تا کسی نتواند با تقلب به پیروزی برسد. پیش‌بینی کرده‌اند موقع بسته‌شدن بازی، شمارش سکه‌ها و زمان صرف‌شده در بازی را به نحوی انجام دهند تا اگر کسی اصطلاحاً «مولتی» زده یا متقلبانه رفتار کرده، مچش را بگیرند.

قیمت همستر در صورت تحقق وعده‌ها، هنگام پرداخت پاداش ممکن است ریزش کند؛ چون همه می‌خواهند فروشنده باشند و دارایی خود را به پول نقد تبدیل کنند. برای جلوگیری از این حادثه هولناک قطعاً تمهیداتی در نظر می‌گیرند تا همه صاحبان سکه همستر کوین فروشنده نباشند.

همستر کامبت می‌تواند پایانی تلخ داشته باشد اگر گردانندگان بازی تصمیم بگیرند پرداخت پاداش را به نحوی برنامه‌ریزی کنند که اکثر یوزر‌های جدید دستشان خالی بماند و پاداش به کاربران قدیمی شبکه برسد.

همستر سرنوشتی مثل نات‌کوین دارد؟

سکه همستر کامبت در بهترین حالت سرنوشتی مانند نات‌کوین خواهد داشت. البته اگر همه چیز خوب پیش برود و کسی چشمش نزند. نات کوین آبان ۱۴۰۲ آمد و استخراج آن تقریباً با روشی مشابه انجام شد. نات‌کوین از آن روز تا الان در چند صرافی ایرانی و خارجی فهرست شده و حالا رسماً «ارزش» دارد.

قیمت نات‌کوین روز شنبه ۱۹ خرداد در صرافی نوبیتکس به حدود هزار و ۲۰۰ تومان رسید و اگر کسی به هشت میلیون تومان پول نقد نیاز داشت، باید برای حدود هفت هزار نات‌کوین خود خریدار پیدا می‌کرد. از دیگر عجایب بازار فروش نات‌کوین اینکه بیشترین حجم معاملات صرافی نوبیتکس در ۲۴ ساعت را به خود اختصاص داده است.

نات‌کوین احتمالاً در ایران به‌خاطر رونق بازی همستر کامبت محبوبیت پیدا کرده است چرا که تلگرام اجازه می‌دهد کاربران نات‌کوین را در قالب دارایی درون بازی، برای خرید سکه همستر کامبت و سایر گزینه‌ها از جمله لباس و عینک‌آفتابی کاراکتر همستر کامبت خرج کنند.

بیشتر بدانید | همستر کامبت فقط یک بازی ساده کلیک کردن نیست. این بازی جنبه‌های مدیریتی و استراتژیکی نیز دارد. بازیکنان می‌توانند با استفاده از سکه‌های مجازی خود، صرافی‌های ارز دیجیتال را خریداری و ارتقا دهند. همچنین می‌توانند با انجام ماموریت‌های مختلف، سکه‌های بیشتری به دست آورند

شکست همستر کامبت محتمل است؟

بازی همستر کامبت ساختاری ساده دارد. از روی نات‌کوین کپی شده، ولی در روند توسعه آن خلاقیت به خرج داده‌اند. مراحل جذاب، معما‌های درگیرکننده و گزینه‌های پرتعداد شخصی‌سازی کمک می‌کند همستر کامبت از سادگی صرف فاصله بگیرد.

همستر کامبت به همان اندازه که شانس پیروزی دارد، یک بازنده خواهد بود وقتی بدانیم فعلاً دور، دور چنین بازی‌هایی است و چند مدل متفاوت از آن‌ها را روی سرشان می‌گذارند. تعداد زیاد بازی‌های این‌چنینی و گرگ‌هایی که برای کپی‌کردن ایده هم صف کشیده‌اند، متاسفانه در نهایت دست را زیاد کرده و ارزش بازار همستر کامبت را محدود می‌کند. اگر کسی بخواهد برایتان آیه باس بخواند، قطعاً روی همین مسئله دست می‌گذارد و حتی ممکن است بگوید نباید به رشد ارزش بازار چنین توکن‌هایی امید داشت به‌خصوص آن‌هایی که هنوز وایت پیپر ندارند. برای ضدحال زدن به آن‌ها بگویید په‌په هم وایت پیپر ندارد.

همستر کامبت امنیت کاربران را به مخاطره می‌اندازد؟

همستر کامبت بات اصلی تلگرام است و از این نظر امن و مطمئن محسوب می‌شود؛ اما درعین‌حال به‌شدت خطرناک خواهد بود اگر لینک بازی را بی‌پروایانه به اشتراک می‌گذارید. انتشار لینک بازی همستر کامبت میزان آسیب‌پذیری اکانت شما را افزایش می‌دهد.

دیلیت اکانت تلگرام احتمالاً بنا به دلایل امنیتی هم‌پای جستجو برای کد همستر، قیمت همستر، کد مورس و کارت امروز همستر به عبارتی پرتکرار توسط کاربران گوگل تبدیل شده است. میزان وسواس و حساسیت را به‌هرحال باید افزایش داد به‌خصوص الان که گفته‌اند کاربران می‌توانند کیف پول ارز دیجیتال خود را به اکانت تلگرام متصل کنند.

همستر کامبت در صورت استفاده از برنامه جانبی و متفرقه خطر بیشتری خواهد داشت. این نکات امنیتی را قطعاً خودتان می‌دانید، اما نگذارید کسی برایتان دایه عزیزتر از مادر شود؛ چون پلیس فتا رسماً گفته در حال ارزیابی تهدیدات و آسیب‌ها است و نتیجه ارزیابی خود پیرامون همستر کامبت را به‌زودی اعلام می‌کند.

همستر کامبت شاید بعد‌ها باعث درآمدزایی کاربران شود؛ اما همین‌الان نان اینفلوئنسر‌ها و صاحبان کانال‌های تلگرامی به‌خصوص آن‌هایی که می‌توانند هر چیزی را بسته‌بندی کنند و در قالب پکیج بفروشند را در رونق انداخته است.

فروش کارت همستر کامبت و کد مورس از قاعده قدیمی «وقتی همه دنبال گنج هستند، بیل فروش برنده است» انجام می‌شود. پس اگر کسی گفت راز‌های کسب سکه بازی همستر کامبت را می‌داند یا با فروش دستگاه ماساژور، قطره‌چکان یا ربات تلگرامی کمک می‌کند پول پارو کنید، فریبش را نخورید.

تلگرام از همین‌الان برای کاربران همستر کامبت کیسه دوخته و از آن‌ها می‌خواهد وارد فروشگاه آنلاین شوند و بابت خرید تیشرت و کلاه با لوگو و عکس همستر نارنجی ۲۵ یورو پول بدهند.

همستر کامبت می‌تواند به کاربران ضرر مالی بزند؟

همستر کامبت تنها به تپ کردن مداوم گوشی خلاصه نمی‌شود. پس لازم نیست نگران خرابی صفحه‌نمایش یا هزینه فیزیوتراپی مچ و انگشت دست باشیم. اما قیمت باتری موبایل زیاد است.

همستر کامبت ربات تلگرامی است. برای باز کردن تلگرام نیازمند ابزار‌های رفع فیلتر هستید که روشن بودن هم‌زمان آن با تلگرام فشار زیادی به گوشی وارد می‌کند و کمر باتری موبایل را می‌شکند. اگر فکر می‌کنید اغراق می‌کنیم، کافی است پس از مدتی اجرای همستر کامبت، سلامت باتری موبایلتان را چک کنید.

همستر کامبت حتی بدون درنظرگرفتن این مسائل و نظریه‌های منفی‌نگرانه، از نظر اقتصادی زیان‌بار خواهد بود وقتی با مفهوم نقدشوندگی یا به قول کریپتوباز‌ها «لیکوییدی» آشنا باشید. این مشکل وقتی پیش می‌آید که فرض کنیم همه‌چیز خوب پیش‌رفته و در بهترین حالت ممکن، صاحبان سکه همستر کامبت تصمیم بگیرند دارایی خودشان را بفروشند، اما به خاطر رشد تقاضای فروش، بازار اشباع شود و دیگر نتوان سکه‌های همستر کامبت را به پول نقد تبدیل کرد./فرارو

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی