کد مطلب: 33544

فوت دردناک پسربچه ۵ساله پس از ۳۱ روز حمله سگ هار | جزییات مرگ کودک دزفولی در حمله سگ هار

۳۱ روز پس از حمله سگ هار به پسربچه ۵ساله دزفولی، تلاش‌ها برای نجات این پسربچه بی‌نتیجه ماند و او روی تخت بیمارستان جانش را از دست داد.

فوت دردناک پسربچه ۵ساله پس از ۳۱ روز حمله سگ هار | جزییات مرگ کودک دزفولی در حمله سگ هار

‌۲۲ اردیبهشت امسال پسربچه ۵ساله‌ای به نام امیرحسین به همراه برادر بزرگترش برای بازی به کوچه رفته بودند که ناگهان سگی ولگرد به سمت کودک ۵ ساله هجوم برد و صورت او را گاز گرفت. ‌مرد همسایه که شاهد این صحنه هولناک بود به کمک پسربچه رفت و او را چنگال سگ بیرون کشید. پسربچه ۵ساله که حمله سگ باعث زخمی شدن صورتش شده بود به بیمارستان منتقل شد و پس از ۳ روز درحالیکه صورتش بخیه خورده و پزشکان عنوان کرده بودند، ۳ دوز کامل واکسن هاری به کودک تزریق شده، از بیمارستان مرخص شد.

او اما چند روز بعد حالش بد شد و خانواده‌اش وقتی وی را به بیمارستان منتقل کردند، معلوم شد سگی که امیرحسین را گاز گرفته مبتلا به هاری بوده و عفونت در بدن پسربچه پخش شده است.

در این شرایط خانواده امیرحسین او را به بیمارستانی در تهران منتقل کردند و پس از انجام آزمایش‌ها معلوم شد که احتمالا دوز کامل واکسن ضد هاری به وی تزریق نشده یا تاریخ واکسن ها، منقضی شده بود. همین موجب شد تا پسربچه به کما برود اما حال وی روز به روز وخیم تر می شد تا اینکه روز دوشنبه، تلاش پزشکان برای نجات او بی‌نتیجه ماند و امیرحسین جانش را از دست داد./همشهری آنلاین

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی