کد مطلب: 33488

اولین سورپرایز امسال سایپا | برزگترین ثبت نام بدون قرعه کشی سایپا ویژه عید قربان از فردا +لینک مستقیم فروش به قیمت کارخانه

شرایط ثبت نام بدون قرعه کشی خودرو ویژه عید قربان ۱۴۰۳ اعلام شد.

اولین سورپرایز امسال سایپا | برزگترین ثبت نام بدون قرعه کشی سایپا ویژه عید قربان از فردا +لینک مستقیم فروش به قیمت کارخانه

ثبت نام بدون قرعه کشی سایپا ویژه عید قربان از فردا آغاز خواهد شد. همه متقاضیان می‌توانند در پیش فروش سایپا شرکت کنند در ادامه شرایط را کامل بخوانید.​

شرایط ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی

ثبت نام فروش فوق العاده سایپا مربوط به کوییک، ساینا و سهند است. سایپا به‌مناسبت عید سعید قربان و در راستای افزایش عرضه محصولات و تنظیم بازار در نظر دارد، پیش فروش محصولات خود را ویژه متقاضیان عادی، طرح‌ جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و جایگزینی خودروهای فرسوده را آغاز کند.

سایپا

شرایط فروش سایپا ویژه عید قربان ۱۴۰۳

 • محدودیت کد ملی برای ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی اعمال خواهد شد و هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو است.
 • سایر محدودیت های الزام جهت ثبت نام در سیستم فروش اعمال گردیده است.
 • در صورتیکه پس از امضای قرارداد فی مابین با مشتری، بر حسب ضرورت و یا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری و محیط زیست شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی بر روی خودرو گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود و هرگونه افزایش هزینه‌های شماره گذاری،بیمه، مالیات، مالیات ارزش افزوده ، مالیات نقل، عوارض شماره گذاری و ...( تا قبل از فاکتور خودرو صورت پذیرد، هزینه‌های مربوطه از مشتری اخذ خواهد شد.
 • مشتریان محترم می توانند جهت رویت بسته های خدمت و آپشن به سایت org.saipayadak.www مراجعه نمایند.

مهلت ثبت نام سایپا

ثبت نام سایپا آبان ۱۴۰۲ از فردا ساعت ۱۰ صبح ۲۳ خرداد ماه آغاز می شود و تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

لینک سایت ثبت نام سایپا ۱۴۰۳ / سایت ثبت نام کوییک، ساینا و سهند

تکمیل مراحل ثبت نام بدون قرعه کشی سایپا ویژه عید قربان تنها از طریق مراجعه به سایت ثبت نام سایپا یعنی آدرس https://saipa.iranecar.com/ انجام می شود، درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند، مسئولیتی متوجه شرکت سایپا نخواهد بود.

پیش فروش سایپا زیر قیمت بازار و تحویل فوری

شرکت سایپا شرایط پیش فروش سه خودرو را برای متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده اعلام کرد.

 

پیش‌فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا برای متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده غاز شد و تا ۲۶ خرداد ادامه دارد.

متقاضیانی که در بهمن ماه سال ۱۴۰۲ با ثبت نام در این طرح اطلاعاتشان را به ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده ارسال کرده‌اند و پس از درج مشخصات خودروی فرسوده، شرایط مشارکت در این طرح را داشته‌اند، می‌توانند در این طرح ثبت‌نام کنند.

در این طرح سایپا خودروهای اطلس، شاهین با گیربکس اتوماتیک و کوییک GXR-L با رینگ آلومینیومی و ترمز ESC عرضه می‌شود و زمان تحویل آن هر سال جاری تعیین شده است.

 

متقاضیان پس از دریافت پیامک از سوی شرکت خودروساز می‌توانند با رفتن به سایت https://saipa.iranecar.com نوع خودرو را انتخاب، ثبت نام و پیش پرداخت را واریز کنند.

آغاز فرآیند ثبت نام پس از رؤیت و تأیید اقرارنامه امکان پذیر است و حداکثر مهلت تکمیل فرآیند اسقاط و ارائه مدارک و مستندات لازم تا یک ماه قبل از موعد تحویل اعلامی (حداکثر تا پایان شهریور ۱۴۰۳) است و در صورت واریز وجه پیش‌پرداخت و اقدام نکردن برای اسقاط خودرو و اخذ تاییدیه فراجا و ستاد نوسازی در مهلت زمانی یادشده ثبت نام و واریز وجه منتخبان باطل و مبلغ واریزی بدون پرداخت سود مشارکت و سود انصراف به حساب مشتری بازگردانده می‌شود.

شاهین اتوماتیک و کوییک به‌عنوان گران‌ترین و ارزان‌ترین سواری تولیدی سایپت در قالب طرح جایگزینی خودرو‌های فرسوده در اختیار متقاضیان قرار گرفتند و همزمان شاهد عرضه جدید‌ترین محصول این کارخانه یعنی اطلس هستیم. متقاضیانی که بهمن پارسال دست‌به‌کار شدند و اطلاعاتشان به ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودرو‌های فرسوده ارسال شده، جمعیت هدف طرح جایگزینی خودرو‌های فرسوده سایپا هستند و باید خودشان را علی‌الحساب برای پرداخت ۵۰ درصد قیمت تمام‌شده سه محصول عرضه‌شده آماده کنند.

اطلس G؛ ۴۰۵ میلیون تومان

اطلس جدید‌ترین محصول سایپاست که روانه بازار شده، اما اساسا فیس‌لیفتی از کوییک به‌حساب می‌آید. قیمت اطلس در کارخانه کمی بیش از ۴۰۵ میلیون تومان است، اما جمعیت هدف طرح جایگزینی خودرو‌های فرسوده سایپا فعلا باید ۲۰۵ میلیون تومان به‌حساب سایپا واریز کنند.

اطلس هفته چهارم مهرماه امسال به متقاضیان طرح جایگزینی خودرو‌های فرسوده سایپا تحویل داده می‌شود و آن زمان قیمت روز اطلس ملاک نهایی خواهد بود.

اطلس G که در قالب طرح جایگزینی خودرو‌های فرسوده سایپا قرار گرفته نسخه دنده‌ای این خودرو تلقی می‌شود و آنطور که سایپا ادعا می‌کند اطلس E در آینده با گیربکس اتومات روانه بازار می‌شود.

اطلس G با همان موتور M۱۵ معروف سایپا تولید شده که ۱.۵ لیتر حجم دارد. حداکثر قدرت و حداکثر گشتاور خروجی موتور اطلس به ترتیب ۹۰ اسب‌بخار و ۱۳۷ نیو‌تن‌متر است که اندکی نسبت به توانایی موتور کوییک بهتر خواهد بود. از طرفی مصرف سوخت ترکیبی اطلس به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر به ۰.۱ لیتر کمتر از کوییک خواهد بود.

اطلس از طرفی با آپشن‌های بیشتری نسبت به کوییک طراحی شده است. مثلا مانیتور هفت اینچ، دوربین عقب و سانروف و …

شاهین اتوماتیک؛ ۶۴۹ میلیون تومان

قیمت شاهین اتوماتیک در کارخانه حدود ۶۵۰ میلیون تومان تعیین شده که نسبت به نسخه دنده‌ای تقریبا ۲۱۰ میلیون تومان بیشتر است.

شاهین اتوماتیک یکی دیگر از گزینه‌های موجود در طرح جایگزینی خودرو‌های فرسوده سایپا خرداد امسال سایپاست. متقاضیان فعلا به‌جای ۶۴۹ میلیون و ۷۸ هزار تومانی که قیمت شاهین اتوماتیک در کارخانه است، می‌توانند علی‌الحساب ۲۳۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان پرداخت کنند، اما قیمت هفته پایانی مهر‌ماه ملاک نهایی است.

شاهین اتوماتیک نیمه دوم ۱۴۰۲ پا به بازار گذاشت. برخلاف پروژه شاهین پلاس، از همان موتور چهار سیلندر M۱۵T توربوشارژ زیر کاپوت شاهین اتومات استفاده شده است. به‌همین خاطر مشخصات فنی شاهین اتوماتیک تفاوت محسوسی با شاهین دنده‌ای ندارد و باز هم توانایی موتور به ۱۱۰ اسب‌بخار و ۱۷۸ نیو‌تن‌متر محدود می‌شود.

شاهین اتوماتیک به‌خاطر گیربکسی که استفاده می‌کند، در هر ۱۰۰ کیلومتر، ۷.۵ لیتر یعنی ۰.۳ لیتر بیشتر بنزین می‌سوزاند و نسبت به شاهین دنده‌ای در مدت زمان بیشتری می‌تواند سرعت صفر تا ۱۰۰ کیلومتر را تجربه کند.

کوییک GXR-L؛ ۳۷۹ میلیون تومان

کوییک GXR-L یکی از ارزان‌ترین محصولات تولیدی سایپاست و اقتصادی‌ترین گزینه پیشنهادی سایپا در طرح جایگزینی خودرو‌های فرسوده خرداد ۱۴۰۳ محسوب می‌شود.

قیمت کوییک GXR-L در کارخانه ۳۷۹ میلیون و ۸۴۴ هزار تومان است و متقاضیان طرح جایگزینی خودرو‌های فرسوده می‌توانند با پرداخت تقریبا نیمی از قیمت قیمت کوییک GXR-L در کارخانه، می‌توانند خودرو مورد نظر در طرح جایگزینی خودرو‌های فرسوده را رزرو کنند.

کوییک GXR-L با اسم عجیب و غریبی که دارد، نسخه ارتقایافته کوییک S است. از حیث فنی تفاوت موتور M۱۵i در کوییک GXR-L با موتور M۱۵ در کوییک S فقط به معنی افزایش سه درصدی قدرت و افزایش هفت درصدی گشتاور خروجی است.

کوییک GXR-L اشتهای کمتری نسبت به کوییک S دارد به‌جای ۷.۱ لیتر به‌ازای هر ۱۰۰ کیلومتر، ۶.۷ لیتر بنزین می‌سوزاند و برعکس کوییک S به‌استاندارد‌های ۸۵ گانه مجهز شده است. آپشن‌هایی که شامل سنسور فشار باد تایر، چراغ‌های مخصوص روز و … می‌شود.

قیمت کوییک GXR-L که در کارخانه حول‌وحوش ۳۸۰ میلیون تومان است، در بازار آزاد خودرو به ۴۳۰ میلیون تومان می‌رسد و ۵۰ میلیون تومان افزایش پیدا می‌کند.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی