کد مطلب: 33414

قتل خونین مرد پولدار به دست دختر جوان | قاتل در حال فرار دستگیر شد

زن جوان که در معالی‌آباد شیراز مردی را به قتل رسانده و متواری شده بود، دستگیر و روانه زندان شد.

قتل خونین مرد پولدار به دست دختر جوان | قاتل در حال فرار دستگیر شد
سرهنگ کاووس حبیبی رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت: سوم خرداد امسال از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ یک فقره قتل در بلوار دکتر شریعتی (معالی‌آباد) شیراز به پلیس اعلام شد و بلافاصله مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند. مأموران انتظامی با انجام تحقیقات میدانی و برابر اظهارات شاهدان عینی مطلع شدند که زنی جوان با مردی ۳۵ساله درگیر شده و وی را با سلاح سرد به‌شدت مجروح کرده است که مرد به‌دلیل شدت جراحات وارده و خونریزی شدید به قتل رسیده است.

رئیس پلیس آگاهی استان فارس با بیان اینکه قاتل پس از قتل با دوستانش تماس گرفته و آنها زمینه فرار وی را مهیا کرده‌اند، افزود: کارآگاهان اداره جنایی تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی و تخصصی قاتل را شناسایی و عملیات دستگیری وی را آغاز کردند. مأموران پس از هماهنگی با مرجع قضایی به مخفیگاه وی در یکی از محلات شیراز اعزام و موفق شدند زن ۳۶ساله را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این خصوص ۳ نفر از دوستان متهم که در فراری دادن وی نقش مؤثر داشته‌اند نیز دستگیر شدند، تصریح کرد: متهم در بازجویی اولیه علت و انگیزه قتل را اختلافات مالی عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه همه متهمان برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، تصریح کرد: پلیس بدون هیچ‌گونه اغماضی با مخلان نظم و امنیت برابر قانون برخورد خواهد کرد./ ایران

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی