کد مطلب: 33405

خبر خوش ویژه برای معلمان | سامانه رتبه‌بندی معلمان باز شد

وزارت آموزش‌وپرورش اعلام کرد: معلمان می‌توانند با مراجعه به پنجرۀ واحد خدمات الکترونیک مدارک را بارگذاری کنند.

خبر خوش ویژه برای معلمان | سامانه رتبه‌بندی معلمان باز شد

وزارت آموزش‌وپرورش اعلام کرد: معلمان می‌توانند با مراجعه به پنجرۀ واحد خدمات الکترونیک مدارک را بارگذاری کنند.

میزکار رتبه‌بندی معلمان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: سامانه رتبه‌بندی برای معلمان فاقد رتبه از امروز به مدت یک‌ماه باز و امکان بارگذاری مدارک برای این دسته از افراد فراهم می‌شود.

براساس این اطلاعیه باید تمام اطلاعیه‌ها به صورت مکتوب و رسمی به مناطق، نواحی و مدارس ارسال گردد و به اطلاع تمامی ذی نفعان رسانده شود.

طبق اعلام این اطلاعیه، افراد می‌توانند از طریق پنجره my.medu.ir نسبت به ورود به سامانه اقدام و پس از ورود با مطالعه دقیق راهنمای بارگذاری مستندات و شرایط و ضوابط نسبت به بارگذاری مدارک اقدام نمایند. (تاکید می‌گردد افراد شخصا وارد سامانه شده و شرایط و ضوابط را به دقت مطالعه نمایند از ارجاع بارگذاری مدارک به غیر از خودشان اجتناب نمایند. وزارت آموزش و پرورش هیچ گونه مسئولیتی را پذیرا نخواهد بود.)

همچنین مدارک و مستنداتی که در بازه زمانی قبل از۱ خرداد ۱۴۰۳ و بعد از اولین حکم استخدام باشد معتبر هستند و مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. براساس این اطلاعیه فرصت بارگذاری مدارک تا ۲۰ تیر۱۴۰۳ است و فرصت مذکور به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود.

باعنایت به اینکه تمامی مدارک و مستندات به طور کامل بررسی می‌گردد در بارگذاری مدارک فایل راهنمای بارگذاری مستندات را که در سامانه تعبیه شده است به دقت مطالعه و نسبت به بارگذاری مدارک اقدام نمایند.

۶. باعنایت به اینکه ملاک یکسال از مورخ ۱ خرداد ۱۴۰۳ (از تاریخ اولین تایید هیات ممیزه) به قبل می‌باشد. (افرادی که تا تاریخ ۱ خرداد ۱۴۰۲ به قبل عدم احراز شده‌اند) فعلا امکان بارگذاری مدارک را دارند افرادی که بعد از این تاریخ عدم احراز شده اند در مرحله بعدسامانه باز می‌گردد.

۷. قرارگرفتن در چرخه ارزیابی پرونده از مورخ ۲۰ تیر۱۴۰۳و پس از پایان مهلت یک ماه آغاز می‌گردد.

۸. اموراداری مناطق و نواحی از مورخ ۲۰ تیر ۱۴۰۳ نسبت به بررسی ۵ مولفه (ضمن خدمت، ارزشیابی، مدرک تحصیلی، امتیاز تربیت معلم، سنوات تجربی) به دقت اقدام نمایند.

در پایان این اطلاعیه خواسته تا این موارد به مدیران مدارس اطلاع رسانی شود تا بررسی مستندات و تاییدات مطابق قانون و مقررات انجام پذیرد و مسئولیت حسن انجام کار و اطلاع رسانی دقیق و جامع برعهده رئیس هیات ممیزه استان است./اقتصادآنلاین

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی