کد مطلب: 33189

استارت فروش اقساطی کرمان موتور | 3ماهه به قیمت نمایندگی صاحب خودروی لاکچری شوید

شرکت کرمان موتور شرایط فروش بک X۳ پرو را برای خرداد ۱۴۰۳ اعلام کرد. در این بخشنامه، هاچ‌بک کراس BAC X۳ PRO به روش اقساطی و با موعد تحویل ۹۰ روزه در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. این طرح فروش از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه ۱۶ خردادماه ۱۴۰۳ در نمایندگی‌های کرمان‌موتور قابل دسترسی از سوی متقاضیان خواهد بود.

استارت فروش اقساطی کرمان موتور | 3ماهه به قیمت نمایندگی صاحب خودروی لاکچری شوید

شرکت کرمان موتور شرایط فروش بک X۳ پرو را برای خرداد ۱۴۰۳ اعلام کرد. در این بخشنامه، هاچ‌بک کراس BAC X۳ PRO به روش اقساطی و با موعد تحویل ۹۰ روزه در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. این طرح فروش از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه ۱۶ خردادماه ۱۴۰۳ در نمایندگی‌های کرمان‌موتور قابل دسترسی از سوی متقاضیان خواهد بود.​

شرکت کرمان موتور شرایط فروش بک X3 پرو را برای خرداد 1403 اعلام کرد. در این بخشنامه، هاچ‌بک‌ کراس BAC X3 PRO به روش اقساطی و با موعد تحویل 90 روزه در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. این طرح فروش از ساعت 8 صبح روز چهارشنبه 16 خردادماه 1403 در نمایندگی‌های کرمان‌موتور قابل دسترسی از سوی متقاضیان خواهد بود.

قیمت بک X3 پرو از سوی کرمان‌موتور معادل 939 میلیون و 600 هزار تومان اعلام شده است. متقاضیان برای خرید این خودرو، باید 739 میلیون و 600 هزار تومان از قیمت خودرو را در زمان ثبت‌نام به شرکت بپردازند. مابقی قیمت خودرو که حدود 200 میلیون تومان است، در قالب اقساط 18 یا 24 ماهه از مشتری دریافت می‌شود. خودروها طی 90 روز کاری به متقاضیان تحویل داده می‌شوند البته سند خودرو تا پایان دوره اقساط در رهن شرکت باقی خواهد ماند. اقساط خودرو نیز به‌صورت چک‌های سه ماه‌ یک‌بار محاسبه شده است. تاریخ اولین چک، 25 آذر 1403 خواهد بود.

خودرو+بک

شرایط فروش بک X3 پرو، خرداد 1403:

بک X3 پرو درواقع یک کراس‌اوور از برند جیلی است که با نام جیلی ویژن X3‌ پرو در بازارهای جهانی شناخته می‌شود. عرضه این خودرو به بازارهای صادراتی از سال 2021 آغاز شده است و می‌توان گفت با خودرویی مدرن مواجه هستیم.

یکی از نکات مثبت BAC X3 Pro برای مشتریان ایرانی، پیشرانه تنفس طبیعی این خودرو است. این کراس‌اوور به موتور 1.5 لیتری تنفس طبیعی مجهز است که حداکثر 102 اسب‌بخار قدرت و 140 نیوتن‌متر گشتاور آزاد می‌کند. گیربکس این خودرو نیز از نوع اتوماتیک CVT است که انتخابی مرسوم برای خودروهای اقتصادی به حساب می‌آید.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی