کد مطلب: 33160

وام فوری 200 میلیونی با شرایط ویژه برای همه مردم | هم وام بگیرید هم سود 5 درصدی + شرایط

اخیرا برای دارندگان حساب سپرده قرض الحسنه واریز وام فوری در نظر گرفته شده است. مبلغ این وام فوری ۲۰۰ میلیون تومان و مدت بازپرداخت آن ۶۰ ماهه خواهد بود.

وام فوری 200 میلیونی با شرایط ویژه برای همه مردم | هم وام بگیرید هم سود 5 درصدی + شرایط

وام فوری بانک ملت در قالب طرح «رشد» وام ۲۰۰ میلیون تومانی را برای مشتریانش تدارک دیده است. این وام به دارندگان حساب سپرده قرض الحسنه تعلق می‌گیرد و سود آن بین یک تا ۲۳ درصد تغییر می‌کند.

وام فوری 200 میلیونی با شرایط ویژه برای همه مردم

افرادی که به دریافت وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک ملت تمایل دارند باید حداقل سه ماه و حداکثر شش ماه از مدت زمان ایجاد میانگین حسابشان گذشته باشد. در صورتی که فرد با حساب کوتاه مدت خود برای این تسهیلات درخواست داده باشد، از زمان ایجاد میانگین حساب به اصل سپرده وی سود پنج درصدی تعلق خواهد گرفت.

دریافت این تسهیلات بانکی با ارائه ضامن رسمی امکان پذیر خواهد بود. بعد از واریز مبلغ وام، حداکثر ۶۰ ماه زمان برای بازپرداخت آن وجود دارد. لازم به ذکر است که این تسهیلات به افراد حقوقی نیز پرداخت می‌شود و سقف آن برای این گروه تا ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان افزایش پیدا می‌کند. در صورتی که افراد حقیقی و حقوقی مایل به ادامه فرآیند دریافت وام نباشند، امکان انتقال امتیاز آن را به دیگران دارند.

با در نظر گرفتن سقف وام برای افراد حقیقی، حداکثر نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط به ۵ میلیون و ۶۳۸ هزار و ۹۴ تومان می‌رسد. کل سود وام، ۱۳۸ میلیون و ۲۸۵ هزار و ۶۵۳ تومان و جمع رقم تسهیلات و سود آن ۳۳۸ میلیون و ۳۶۵ هزار و ۶۵۳ تومان خواهد بود.

بانک ملت از سی و یکم تیرماه سال ۱۳۵۹ فعالیت خود را آغاز کرد. این بانک با هدف توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت روابط مشتریان، بهبود کیفیت خدمات، توسعه منابع انسانی و بهبود شاخص عملکرد مشغول کار است./ منبع:زیرنویس

وام فوری

وام فوری ۵۰ میلیونی بدون وثیقه ویژه این افراد

کارت اعتباری ویژه فرهنگیان (توانا کارت) یک اپلیکیشن موبایلی است که توسط فرهنگیان و معلمان سراسر کشور مورد استفاده قرار گرفته است و از طریق آن می توانند کالا یا خدمات مورد نیاز خود را به صورت اعتباری و اقساطی تهیه کنند.

هدف از ایجاد این سامانه افزایش قدرت خرید و استفاده از خدمات اجتماعی فرهنگیان و معلمان سراسر کشور با رویکرد عدالت محور است. از طریق اپلیکیشن می توان خرید و پرداخت را با کارت اعتباری انجام داد و مبلغ آن پرداخت خواهد شد. به عنوان کسر از حقوق در ماه های بعد.

پس از ثبت درخواست فرهنگیان و معلمان در ویترین my.medu.ir واحد آموزشی، امکان خرید اقساطی کالا و خدمات بدون نیاز به کسر نامه یا چک بانکی یا ضمانت نامه بانکی در فروشگاه های پیمانکاری وجود دارد. مهمانی طرح تووانا.

از مزیت های کارت اعتباری توانا می توان به امکان خرید اعتباری کالا و خدمات با اقساط بلندمدت بدون نیاز به انسداد پول در بانک و پرداخت آن از محل حقوق و مزایای ماهانه اشاره کرد.

همچنین تخصیص اختصاصی و یکپارچه کانتینرها یا طرح های توزیع مناسب کالا و خدمات (کانتینرهای پوشاک، کانتینرهای مسافرتی و …) در قالب یک سیستم توانمند قابل تحقق است. امکان استفاده از کیف پول الکترونیکی تارا، تاپ، میهن نیز از دیگر مزیت های این سامانه برای جامعه مخاطبان فرهنگی است.

اگرچه ثبت نام فرهنگیان کارت توانا تشریفات خاصی ندارد و نیاز به شرایط سخت و یا ضمانت های زیادی مانند دریافت وام بانکی ندارد، اما همچنان نکات مهمی در مورد شرایط خرید اعتبار برای معلمان وجود دارد. معلمان و مربیان شاغل در اداره آموزش و پرورش پس از مطالعه دقیق این شرایط نسبت به ثبت نام توانا کارت برای فرهنگیان اقدام کنند. در ادامه این قسمت برخی از شرایط صدور کارت اعتباری برای معلمان ارائه شده است.

سابقه برگشت چک یا بدهی به بانک را نداشته باشید.

محدودیت کارت اعتباری که برای هر نفر از هر بانک معتبر کشور تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال است را رعایت کنید.

حق الزحمه تسهیلات دریافتی نباید بیش از یک سوم حقوق دریافتی شخص باشد.

داشتن حساب بانکی فعال در بانک عامل با موجودی حداقل ۵۰۰۰۰۰ ریال برای کارمزد صدور کارت.

برخی بانک ها علاوه بر شرایط ذکر شده، نسخه پرینت آخرین فیش حقوق و دستمزد را نیز برای تکمیل پرونده دریافت می کنند که معلمان می توانند با ورود به سامانه حقوق و دستمزد معلمان دریافت کنند.

در صورت داشتن تمامی شرایط برای خرید اعتبار معلمی می توانند نسبت به دریافت تسهیلات و ثبت نام کارت توانا فرهنگیان اقدام کنند. داوطلبان توجه داشته باشند که حقوق دریافتی از اداره آموزش و پرورش باید سه برابر حقوق ماهانه باشد. زیرا حق ماهانه از حقوق معلمان کسر می شود و معلمانی که حقوق کافی ندارند و نمی توانند حق الزحمه خود را پرداخت کنند مشمول دریافت کارت تووا فرهنگیان نخواهند شد. داوطلبان لازم است قبل از دریافت کارت تووانا برای فرهنگیان نسبت به افتتاح حساب بانکی در بانک صادرکننده کارت اقدام کرده باشند.

دارندگان کارت توانا می توانند برای خرید انواع محصولات در حوزه های مختلف محصول اعم از تلفن همراه، لپ تاپ، لوازم خانگی، دکوراسیون و دکوراسیون به سادگی به سایت روجیمو دسترسی داشته باشند و یا به آدرس فروشگاه هایی که با این فروشگاه قرارداد دارند مراجعه کنند. پوشاک و لوازم التحریر، انواع مصالح ساختمانی (شیرآلات، هود و سینک، کاشی و سرامیک، اجاق گاز و فر، آبگرمکن، یخچال و غیره)، لوازم آرایشی و بهداشتی، خدمات اقامتی و بسیاری خدمات دیگر که به آنها اضافه خواهد شد. این لیست را به راحتی و بدون طی مراحل اداری به صورت اقساط بلند مدت از این فروشگاه خرید کنید و در ماه های آینده از حقوق خود کسر کنید.

یکی از ویژگی های این کارت یا همان کارت اعتباری توانا برای آموزش و پرورش این است که خرید با کارت اعتباری توانا نیاز به وثیقه یا چک و … ندارد و فرآیند پرداخت به صورت ماهیانه با کسر از حقوق انجام می شود.

ضمناً در خریدهای بزرگ که نیاز به اقساط دارند و در بازار شخصی سازی شده ماهیانه ۴ یا ۵ درصد به قیمت اضافه می شود، با استفاده از این کارت می توانید با اقساط ماهیانه حدود ۲ درصد خرید کنید.

البته بسیاری از مراکز این خدمات را به صورت اقساط بدون بهره نیز ارائه می دهند و از این نظر در مشاغلی مانند لوازم التحریر، لوازم آرایشی، پذیرایی، پذیرایی، غذا و … می توانید از کارت های اعتباری توانا برای تحصیل یا کارت خرید توانا خود استفاده کنید. به آسانی.

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی