کد مطلب: 33087

قاتل سریالی زنان با یک عادت هولناک | قتل وحشتناک ۸ زن توسط قاتل گوش‌بر + عکس

قاتل سریالی زنان کلمبیا، یک عادت هولناک داشت. اینکه بعد از کشتن قربانیانشان گوش‌هایشان را می‌برید.

قاتل سریالی زنان با یک عادت هولناک | قتل وحشتناک ۸ زن توسط قاتل گوش‌بر + عکس
به نقل از ای بی سی، در ژوئن ۲۰۱۵، کارلوس آندرس ریورا روئیز، برای اولین بار به جرم تجاوز دستگیر شد و بعد از تحمل یک سال حبس از زندان آزاد شد. او بعد از آزادی به این نتیجه رسید که اگر قربانیانش را به قتل برساند، دیگر کسی نیست که از او شکایت و شناسایی‌اش کند و به این ترتیب قتل‌های سریالی خود را شروع کرد. او در سال ۲۰۱۹، با اغفال زنی به نام روث، او را به مناطق دور افتاده و جنگلی برد و بعد از تجاوز وی را با چاقو زخمی و در نهایت او را خفه کرد. این اما همه ماجرا نبود. چرا که مرد جنایتکار گوش‌های مقتول را هم بردید و جسدش را همانجا رها کرد.

قتل وحشتناک ۸ زن

با پیدا شدن جسد نخستین مقتول، کاراگاهان پلیس تحقیقات برای شناسایی قاتل را آغاز کردند. کمی بعد اما بعد جسد زنی به نام سیسیلیا که برای پیاده روی صبحگاهی از خانه خارج شده بود، پیدا شد. او به همان شیوه به قتل رسیده و گوش‌هایش بریده شده بود.

پلیس که مطمئن شده بود با یک قاتل سریالی روبه‌روست، تحقیقات گسترده‌ای را برای دستگیری او آغاز کرد اما نه تنها هیچ سرنخی از قاتل یا قاتلین پیدا نمی‌شد، بلکه به تعداد قربانیان افزوده می‌شد.

لوز آرناس، لینا ماریا، ساندرا میلنا، ینیفر الکساندرا و ماریا ترزا قربانیان بعدی بودند که قاتل به همان شیوه آنها را به قتل رسانده بود.

قتل وحشتناک ۸ زن

اقدامات پلیس ادامه داشت تا اینکه در آخرین حمله‌ای که کارلوس انجام داد، قربانی با جراحات شدیدی که داشت جان سالم به در برد و هویت کارلوس را برای پلیس فاش کرد. با فاش شدن هویت قاتل، پلیس برای پیدا کردن او ۴۱ هزار پوند جایزه در نظر گرفت اما کارلوس که متوجه شده بود هویتش فاش شده است، در چند سال اخیر با استفاده از هویت جعلی و تغییر چهره و سفر به شهرهای مختلف توانست از دست پلیس فرار کند تا اینکه روز دوشنبه ۲۷ می (۷ خرداد) وقتی سوار بر اتوبوس به مقصد نامعلومی در حرکت بود، توسط ماموران پلیس شناسایی و دستگیر شد.

کارلوس ۴۲ ساله که «هیولای تابیو» نامیده شده، تا روز محاکمه در بازداشت به سر می‌برد.

منبع: همشهری آنلاین
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی