کد مطلب: 32955

همدستی ۴ برادر برای قتل مرد مورد علاقه خواهرشان | سوزاندن جسد مرد ناپدید شده در پتو

مردی جوان که در اینستاگرام با زنی آشنا شده بود، برای دیدن او از استان خراسان رضوی به پایتخت سفر کرد اما خبر نداشت که سرنوشت مرگباری در انتظارش است و به دست برادران این زن به قتل می رسد.

همدستی ۴ برادر برای قتل مرد مورد علاقه خواهرشان | سوزاندن جسد مرد ناپدید شده در پتو

تیر ماه سال گذشته گزارش ناپدید شدن مردی جوان به پلیس خراسان رضوی اعلام شد. خانواده این مرد می گفتند که وی آخرین بار برای دیدن دوستش از خانه بیرون رفته و دیگر برنگشته است. در این شرایط بود که تحقیقات برای یافتن مرد گمشده آغاز و مشخص شد که او به تازگی به زنی به نام مینا در فضای مجازی اینستاگرام آشنا شده است. مرد گمشده آخرین بار برای دیدن زن جوان به تهران سفر کرده و از آن پس ناپدید شده بود.

با هماهنگی قضایی، مینا در تهران دستگیر شد اما او مدعی شد که خبری از مرد گمشده ندارد. اگرچه این زن ادعا می کرد که اطلاعی از مرد گمشده ندارد اما یافته های کارآگاهان نشان داد که او آخرین بار مهمان خانه مینا بوده است. حتی بررسی دوربین های مداربسته نشان می داد که روز حادثه مرد گمشده، ‌مهمان خانه او بوده است. علاوه بر وی، ‌۴ مرد دیگر که برادران مینا بودند نیز در خانه حضور داشتند که همین موضوع شک ماموران را درباره اینکه آنها از سرنوشت مرد گمشده باخبر هستند، برانگیخت و انگشت اتهام را به سوی این ۴ برادر نشانه گرفت.

در این شرایط بود که برادران بازداشت شدند و بازجویی از آنها اسرار جنایت را رازگشایی کرد. یکی از برادران گفت: مینا خواهرمان از طریق اینستاگرام با مقتول آشنا شده بودیم. ما از این موضوع بی خبر بودیم تا اینکه رفته رفته متوجه رفتارهای مشکوک او شدیم. یک روز که تلفن همراهش را بررسی کردیم متوجه شدیم که او با مرد غریبه (مقتول) ارتباط دارد. همین شد که به خاطر ناموسمان، ‌نقشه قتل مرد غریبه را کشیدیم.

وی ادامه داد: خواهرمان مینا هم از ترس جانش، ‌ناچار شد با ما همکاری کند. روز حادثه از او خواستیم تا مقتول را به تهران بکشاند. ما از قبل در خانه خواهرمان پنهان شده و وقتی مقتول رسید با ضربات چاقو جانش را گرفتیم. سپس جسد را لای پتویی پیچیدیم و داخل خودرو قرار دادیم. به سمت پاکدشت حرکت کردیم و در بیابان، جسد را به آتش کشیدیم.

با اعترافات ۴ برادر، جست و جو برای یافتن جسد مقتول آغاز شده و تحقیقات تکمیلی از متهمان این پرونده ادامه دارد.

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی