کد مطلب: 32778

فال ابجد پنجشنبه ۳ خرداد | فال ابجد روزانه | فال ابجد متولدین هر ماه

فال ابجد امروز پنجشنبه 3 خرداد 1403 | فال ابجد امروزتان چیست ؟

فال ابجد امروز پنجشنبه 3 خرداد 1403،عنوان موضوعی است که در این پست از سایت دیجی سرگرمی به آن خواهیم پرداخت.

فال ابجد امروز پنجشنبه 3 خرداد 1403 | فال ابجد امروزتان چیست ؟

فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می شود. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج ، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند. فال ابجد امروز خود را در ادامه ملاحظه کنید.

فال ابجد متولدین فروردین ماه

ابجد فال شما : ب ب آ

تعبیر فال ابجد: اگر پیگیر شغلی هستی برایت موفقیت افتاده است. کسب درآمد بالاتر را در پیش داری. از سمت خانمی برایت یک اقدام بزرگ و یا خبر خوش هست که بسیار خوشحالت می کند. در یک معامله بسیار سود می بری و همین باعث خوشحالی ات می شود. مهاجرت و یا جابه جایی در پیش داری. برای مجردین احتمال ازدواج و صحبت های خواستگاری زیاد است. متاهلین بارداری در پیش دارند.

فال ابجد متولدین اردیبهشت ماه

ابجد فال شما : د آ آ

تعبیر فال ابجد: کمی استرس یا نگرانی در محیط منزل دیده می شود که رفع خواهد شد. اگر دوره و یا کلاسی می روی برایت خوب افتاده. شرایط ادامه تحصیل برایت فراهم می شود و موفقیت در پیش خواهی داشت. کار قانونی و یا اداری ات خیلی به سختی انجام می شود ولی درنهایت به نفعت است. از کسی اگر دلخور هستی برطرف می شود. تغییرات مثبت و خوبی را تا 8 وعده آینده شاهد هستی.

فال ابجد متولدین خرداد ماه

ابجد فال شما : آ ب ج

تعبیر فال ابجد: با یک پزشک و یا وکیل قرار ملاقات داری که روشن و خیر افتاده. اگر انتظار این را داری که شخصی مبلغ پولی را به تو بدهد این اتفاق تا 3 وعده آینده برایت می افتد. حروف ابجد شما می گوید که جابه جایی یا خرید و فروش و یا قرارداد منزلی را نوشتن در انتظارت است. روی شغلت پیشرفت تا 8 وعده آینده افتاده است. اگر رابطه ای سرد شده داری مجددا برگشت و بهبودی افتاده است.

فال ابجد متولدین تیر ماه

ابجد فال شما : ج آ ب

تعبیر فال ابجد: دیدار تازه کردن برایت تا 6 وعده آینده افتاده. روی یک دعا و یا نذری برایت شادی هست. حروف ابجد فال شما می گوید که در رابطه عاشقانه بسیار عالی قرار می گیری که می تواند منجر به ازدواج شود. در روابط احساسی و یا خانوادگی ات شادی داری. به جای غصه خوردن بهتر است که دنبال راه چاره ای برای حل مشکلاتت باشی. به یک آرزو و یا خواسته بزرگت به طور حتم می رسی. خانمی که سن بالایی دارد برایت واسطه خیر می شود.

فال ابجد متولدین مرداد ماه

ابجد فال شما : ب ب ب

تعبیر فال ابجد: یک پول رقم بالا مثل وام و یا ارثیه و یا طلب مالی بزرگ برایت هست که به دستت می رسد و خوشحالت می کند. تماسی روی وعده 4 از یک بلاتکلیفی و یا خودخوری تو را بیرون می آورد. کمی عجول شدی این روزها اما نتیجه صبرت را عالی می بینم و به آن چیزی که می خواهی می رسی. خرید یک وسیله باارزش را در پیش داری.

فال ابجد متولدین شهریور ماه

ابجد فال شما : د آ ج

تعبیر فال ابجد: از کسی که توقعش را نداری حرفی می شنوی که دلت می گیرد ولی خودش پشیمان می شود و از تو عذرخواهی می کند. پولی بعد از کمی نگرانی به دستت می رسد و مشکلات مالی کمی حل می شود. پیامی روی وعده 3 برایت هست که بسیار سورپرایز و شادت می کند. خبر بارداری به گوشت می رسد. اگر از درآمدت راضی نیستی رو به افزایش در حال حرکت است.

فال ابجد متولدین مهر ماه

ابجد فال شما : آ آ د

تعبیر فال ابجد: انتظار خبر خاص یا اتفاقی را اگر می کشی روی وعده 2 برایت روشنایی افتاده. یک کاری را می خواهی انجام بدهی که فعلا فالت می گوید دست نگه دار و اقدامی را انجام نده. این حروف ابجد می گوید در یک مهمانی و یا جشن و سرور بسیار خوشحال می شوی. کمی نگرانی روی اوضاع و احوال شغلی ات به وجود می آید ولی با وساطت شخصی حل می شود. حواست به آدم های دور و برت بیشتر باشد.

فال ابجد متولدین آبان ماه

ابجد فال شما : د د د

تعبیر فال ابجد: خبرهای خوب در راه است. روی موضوعی که شک داری شک و دودلی ات از بین می رود. یک سند مهم را امضا می زنی که برایت خیر افتاده. کاری را می خواهی انجام بدهی که ممکن است با مخالفت اطرافیان مواجه شوی. ماشین خریدن یا گواهینامه گرفتن برایت افتاده. یک پول با رقم 8 به دستت می رسد که گره از کارتان باز می کند. منتظر اتفاق یا خبر خاصی اگر هستی روی وعده 4 روشنایی افتاده.

فال ابجد متولدین آذر ماه

ابجد فال شما : ب ج آ

تعبیر فال ابجد: یک کاری را خودت با اراده بسیار بالا به نتیجه روشن و عالی می رسانی. این روزها بهتر است دست از لجاجت برداری. بگو مگو و اختلاف با یکی از نزدیکانت کمی بهم ریخته ات می کند ولی خیلی زود همه چیز حل می شود. جابه جایی ناگهانی در انتظارت است که برایت خوب افتاده. اگر خودت مسائلی را برای پنهان کردن داری بهتر است که حواست باشد دستت رو نشود. تماس احساسی داری که بسیار برای روحیه ات خوب است.

فال ابجد متولدین دی ماه

ابجد فال شما : ب ب آ

تعبیر فال ابجد: خبری برایت هست که اولش تعجب می کنی ولی بعد باعث خوشحالی ات می شود. تغییر محل کار یا محل زندگی را در پیش داری. از یک بلاتکلیفى راجع به مسئله مالی بیرون می آیی. اگر کسالتی داری برطرف می شود. بهتر است با کسی این روزها درد دل نکنی و یا راز دلت را نگویی. حروف ابجد فال شما می گوید کار نیمه تمامت را به زودی به اتمام می رسانی. در جمع خانوادگی تان خوشحالی دارید.

فال ابجد متولدین بهمن ماه

ابجد فال شما : ج آ ج

تعبیر فال ابجد: اگر احساس تنهایی می کنی از این حال و هوا خیلی زود بیرون می آیی. یک خرید را انجام می دهی که خوشحالت می کند. سفر به سمت دریا در پیش داری. روی وعده 6 از لحاظ فکری به آرامش می رسی و کارهایت بهتر پیش می رود. در خانواده صحبت های مالی پیش می آید که تو از آن سهمی می بری. اگر در فکر جدایی و یا طلاق هستی به سختی برایت عملی می شود.

فال ابجد متولدین اسفند ماه

ابجد فال شما : آ د ب

تعبیر فال ابجد: تشکیل خانواده و ازدواج برای مجردین در راه است. تا پایان امسال 2 تا موفقیت بزرگ می تواند نصیبت شود؛ یکی در زمینه مسئله کاری و یا مالی است و آقایی بسیار زیاد حمایتت می کند. اگر موضوعی ناامیدت کرده تا 2 وعده آینده از این شرایط بیرون می آیی. سفر در پیش داری که برایت خوب افتاده است.

فال ابجد

طالع افراد در برج‌های مختلف، براساس فال ابجد

در فال ابجد، برای هر ماهی طالعی در نظر گرفته شده است که این طالع حتی برای زنان و مردان نیز متفاوت است. در ادامه خلاصه‌ای از طالع افراد در برج‌های مختلف که در فال ابجد آمده، ارائه شده است؛

۱. برج حمل (برج ۱): مردان برج حمل، مردان بلند‌قد، خوش اخلاق و خوش اقبالی هستند که اصلا با دروغ نمی‌سازند. زنان این برج نیز میانه بالا و ابرو کشیده و زیرک و عاقل و دانا و هم ستاره حضرت خدیجه کبری (ع) هستند. در امورات زندگی خود بینا و دل خود را با خدا صاف کند و هرگز ناشکری نکند و دست به هر کاری زند زود اصلاح شود.

۲. برج ثور (برج ۲): مردان برج ثور مقداری دمدمی مزاج هستند، اما از خصوصیات خوب‌شان این است که چشم به مال دیگران ندارند. انگشتر فیروزه برای آن‌ها بسیار خوش‌یمن و مبارک است. زنان برج ثور زنانی خوش اخلاق و زیبا هستند که دشمنان بسیاری دارند، اما این دشمنان نمی‌توانند به آن‌ها آسیبی برسانند.

۳. برج جوزا (برج ۳): مردان برج جوزا زود خشمگین می‌شوند و زود هم آرام می‌شوند. آن‌ها رازدار‌هایی قوی هستند که اسرار به هیچ کسی نمی‌گویند، چون معتقد هستند کسی راز آن‌ها را نگه نمی‌دارد. زنان برج جوزا دمدمی مزاج و چرب‌زبان هستند. این زنان صاحب فرزندان بسیاری می‌شوند؛ و در کار خود همیشه حیران بوده و نمی‌داند چه کار کند.

۴. برج سرطان (برج ۴): مردان برج سرطان مردانی صاحب عزت و ثروت هستند که بسیار زیرک و دانا هستند، اما در خیلی موارد دیرباور هستند و حرف هیچ‌کس را راحت باور نمی‌کنند. زنان متولد این برج اصلا قرض دادن بهشان نمی‌سازد و هر که از آن‌ها قرضی بگیرد دیگر پس نمی‌دهد. بیشتر بیماری‌های زنان این برج در دل و کمر‌شان است که باید بسیار از این اعضا مراقبت کنند.

۵. برج اسد (برج ۵): مردان این برج، مردانی هستند که حرف‌هایشان پیش بزرگان پذیرفته است، اما خودشان به سختی حرف کسی را می‌پذیرند مگر اینکه با روی خیلی خوش با آن‌ها صحبت شود. بسیار هم خوش‌گذران است. زنان متولد برج اسد بسیار آتشین و در عین حال خاکی هستند. این زنان عمر طولانی می‌کنند و از خواهر و برادر شانس ندارند.

۶. برج سنبله (برج ۶): مردان برج سنبله از سخن دروغ و مال حرام بدشانسی بسیاری می‌آورند. فرزندان زیادی هم در طالع‌شان هست. از حیوانات چهارپا مثل اسب و گوسفند شانس آورده و روز یکشنبه بسیار برای‌شان خوش‌یمن است. زنان برج سنبله زنانی سرخ‌رو هستند که بسیار مومن و خداترس هستند. این زنان از خویشاوندان‌شان دور می‌افتند. ولی در غربت مقاوم هستند.

۷. برج میزان (برج ۷): مردان برج میزان بسیار در شراکت بدشانس هستند و بهتر است با کسی شریک نشوند. انگشتر یاقوت برای این‌ها یمن بسیاری دارد. آنان در سن ۸ سالگی خطر مرگ تهدید‌شان می‌کند، اما اگر جان سالم به در ببرند تا ۸۰ سالگی به سلامت زندگی می‌کنند. زنان این برج زنان بسیار راستگویی هستند که با دروغ و دروغ‌گو دشمنی عمیقی دارند. در میان مردم هم بسیار شناخته‌شده و سرافراز هستند.

۸. برج عقرب (برج ۸): مردان این برج به هر کس وفادار بمانند از همان کس ضربه می‌خورند. برای این مردان انگشتر عقیق بسیار خوش‌یمن است. معمولا هیچ کس قدر این زنان را نمی‌داند و همواره به این زنان دروغ و تهمت‌های بسیاری می‌بندند که البته آسیب و ضرری به آن‌ها نمی‌رساند.

۹. برج قوس (برج ۹): مردان برج قوس از خواهر و بردار نه خیری ببینند نه شری. ولی یک دوست خیلی وفادار دارند که از برادر به ایشان نزدیک‌تر است. یک روز از یک هم‌سفر آسیب بسیاری می‌بینند، ولی به خوبی می‌توانند از پس آن بر بیایند. زنان این برج اگر در نمازشان سستی کنند بدشانسی بسیاری می‌آورند. بهتر است که دعای چشم‌زخم برای فرزندان‌شان بگیرند، چون بسیار در چشم دیگران می‌آیند.

۱۰. برج جدی (برج ۱۰): مردان این برج تلاش بسیاری برای پول می‌کنند، ولی حواس‌شان باشد که به ایشان همانقدری می‌رسد که خدا مقدر کرده است. در عین حال بسیار دست و دل‌باز هستند، ولی از قرض دادن شانس نمی‌آورند. زنان برج جدی بسیار خوشبخت می‌شوند و از پدر، مادر، خواهر و برادران‌شان به ایشان خیر بسیاری می‌رسد. برای این زنان رنگ آبی و سبز بسیار خوش‌یمن است.

۱۱. برج دلو (برج ۱۱): از مردان هر آنکس که به طالع دلو باشد مردیست به ستاره حضرت یحیی (ع) بادی و خاکی و جنوبی است. او مردی باشد با دولت و پاکدامن و رحیم دل و مهربان و به اذیت و آزار احدی راضی نیست و با هرکس نیکی کند جفا بیند و قرض دادن و ضامن داری وی را نسازد. زنان برج دلو زنان بسیار کوشایی هستند که بسیار غصه می‌خورند. در سن چهل سالگی خطر مرگ تهدید‌شان می‌کند و اگر جان سالم به در ببرند عمر طبیعی خواهند داشت.

۱۲. برج حوت (برج ۱۲): مردان این برج هم بسیار عاقل و باحیا هستند. ممکن است از حیوانات درنده به ایشان آسیبی برسد، اما نهایتا عاقبت به خیر می‌شوند. یک دوست خوب هم دارند که فقط همین یک نفر با ایشان خوب است. زنان این برج هم رزق و روزی بسیاری دارند و در خانه شوهر بسیار خوشبخت می‌شوند. اما نه از دوست و نه از دشمن شانس نمی‌آورد.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی