کد مطلب: 32554

قیمت گوشت | قیمت گوشت مرغ | قیمت گوشت قرمز

جدیدترین قیمت گوشت قرمز و مرغ در بازار | قیمت گوشت مرغ افزایشی شد + جدول

رئیس جهاد کشاورزی استان تهران از ۱.۵ میلیون قطعه جوجه‌ریزی ماهانه در این استان خبر داد و گفت: حجم جوجه‌ریزی در دوره‌های مختلف باعث ثبات قیمت مرغ در استان تهران شده است.

جدیدترین قیمت گوشت قرمز و مرغ در بازار | قیمت گوشت مرغ افزایشی شد + جدول

قیمت گوشت | بازار گوشت و دام تهران امروز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳، شاهد افزایش قیمت گوشت مرغ کشتار در جریان معاملات نسبت به روز پیش است

قیمت گوشت

قیمت مرغ کشتار امروز

براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار افزایش را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 80,158 تومان خرید و فروش شد

قیمت مرغ زنده در بازار

بازار گوشت مرغ همچنین شاهد ثبات قیمت مرغ زنده نسبت به روز پیش است، هر کیلو مرغ زنده در بازار 56,721 تومان معامله شد.

قیمت گوشت قرمز منجمد امروز

هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم در بازار امروز ثبات قیمت را نسبت به روز گذشته تجربه کرد، 330 هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است.

قیمت گوشت بوقلمون کشتار

در بازار گوشت طیور امروز هر کیلو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش ثبات قیمت را تجربه کرد و کیلویی 90 هزار تومان معامله شد.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

هر کیلو دام در کشتارگاه امروز با ثبات قیمت را نسبت به روز گذشته تجربه کرده است و 640 هزار تومان خرید و فروش شد. همچنین امروز قیمت دام زنده در بازار افت را در پیش گرفت و کیلویی 305 هزار تومان معامله شد.

قیمت گوشت شترمرغ کشتار

امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شترمرغ کشتار 365 هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته افزایش را تجربه کرده است./اقتصادنیوز

توزیع ۲۸ تن گوشت منجمد در خراسان شمالی

سرپرست معاونت توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: ۲۸ تن گوشت گوساله منجمد تنظیم بازار در سطح فروشگاه های این استان توزیع شد.

محمد هندآبادی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این میزان گوشت منجمد در راستای تنظیم بازار و کمک به مصرف کننده توسط بخش خصوصی در سطح استان توزیع شد.

وی افزود: مصرف کنندگان می توانند گوشت تنظیم بازار را از تمامی شعب و فورشگاه های استان تهیه کنند.

سرپرست معاونت توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی تصریح کرد: برنامه ریزی شده است تا برای هفته‌ آینده نیز ۲۸ تن گوشت گوساله منجمد تنظیم بازار در سطح فروشگاه های این استان توزیع شود.

وی خاطرنشان کرد: قیمت گوشت گوساله تنظیم بازار سه میلیون و ۱۵۰ هزار ریال است و با احتساب این میزان گوشت در مجموع تا ۲ ماه آتی ۸۹ تن گوشت تنظیم بازار وارد بازار استان می شود.

خراسان شمالی یکی از قطب های دامداری و دامپروری کشور است و در زنجیره تولید و ارزش در بخش دام سبک و طیور رتبه نهم کشور را دارد.

در این استان ۲ میلیون و ۳۶ هزار راس دام سبک، ۲ هزار ۳۵۰ نفر شتر، ۸۴ هزار و ۲۳۰ راس دام سنگین و در مجموع حدود سه میلیون واحد دامی در استان نگهداری و پرورش داده می شود.

۴۴ درصد از جمعیت یک میلیون نفری این استان در نواحی روستایی سکونت دارند./ایرنا

ثبات قیمت گوشت مرغ در بازار

رئیس جهاد کشاورزی استان تهران از ۱.۵ میلیون قطعه جوجه‌ریزی ماهانه در این استان خبر داد و گفت: حجم جوجه‌ریزی در دوره‌های مختلف باعث ثبات قیمت مرغ در استان تهران شده است.

جبرئیل برادری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا درباره وضعیت گوشت مرغ و گوشت قرمز در استان تهران، اظهار داشت: با توجه به جوجه‌ریزی بالای ۱۴۵ میلیون قطعه در ماه و افزایش ضریب خوداتکایی در کشور، جوجه‌ریزی در استان تهران نیز به بالای ۱.۵ میلیون قطعه در ماه رسیده که رقم قابل توجهی است.

رئیس جهاد کشاورزی استان تهران افزود: طی یک سال اخیر تامین نهاده‌های دام و طیور باعث تولید مرغ مازاد بر نیاز در کشور شده تا جایی که بازار مرغ با تعادل و ثبات همراه است.

وی تصریح کرد: اکنون قیمت هر کیلوگرم مرغ در عمده‌فروشی‌ها ۷۳ هزار تومان و در خرده‌فروشی‌ها برای مصرف‌کنندگان بین ۷۸ تا ۸۲ هزار تومان است.

برادری گفت: عمده مازاد مرغ از طریق وزارت جهاد کشاورزی طبق دستورالعملی برای ذخیره سازی و صادرات ابلاغ شده و از طریق معاونت توسعه بازرگانی و شرکت پشتیبانی امور دام در حال اجراست؛ همچنین ذخایر گوشت مرغ به طور مناسب در استان وجود دارد که در صورت لزوم توزیع خواهد شد.

تولید ماهانه ۴۷۰۰ تن گوشت قرمز در استان تهران

رئیس جهاد کشاورزی استان تهران درباره گوشت قرمز گوساله در استان تهران، گفت: ماهانه ۴ هزار و ۷۰۰ تن گوشت قرمز در استان تهران تولید می‌شود که ۷۰ درصد از این میزان گوساله و مابقی گوشت گوسفندی است.

وی اظهار داشت: علاوه بر تولید مناسب دام سنگین در کشور و استان تهران، واردات نیز به ثبات قیمت گوشت قرمز گوساله کمک کرده و بازار به تعادل رسیده است.

برادری تصریح کرد: در بحث گوشت قرمز گوسفندی، با توجه به وضعیت ذخایر داخلی هنوز به واردات گوشت گوسفندی نیاز است.

رئیس جهاد کشاورزی استان تهران گفت: همچنان هر کیلوگرم گوشت منجمد گوساله به قیمت ۳۱۵ هزار تومان در تمامی مراکز عرضه میادین میوه و تره‌بار تهران تا فروشگاه‌های زنجیره‌ای در حال عرضه است و دسترسی آسان به تهیه گوشت گرم وجود دارد./ایرنا

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی