کد مطلب: 32457

وام قرض الحسنه 300 میلیونی بدون ضامن و سود ناچیز | اقساط این وام بلند مدتو 24 ماهه است

مشتریان بانک ایران زمین که در این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی داشته، حداقل ۱۰ میلیون تومان در حساب خود نگهداری کرده و چهار ماه نیز از خواب حسابشان گذشته است، امکان درخواست برای وام فوری ۳۰۰ میلیون تومانی طرح «انتخاب پلاس» این مجموعه را دارند.

وام قرض الحسنه 300 میلیونی بدون ضامن و سود ناچیز | اقساط این وام بلند مدتو 24 ماهه است

افرادی که مایل به دریافت تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی با بهره ۲۳ درصدی از بانک ایران زمین هستند باید ضامن رسمی داشته باشند. همچنین باید اعتبار شغلی آنها به تایید بانک رسیده باشد. ارائه سفته نیز برای دریافت این تسهیلات مورد نیاز است. زمان پرداخت اقساط این وام با توجه به سقف وام و مدت میانگین حساب متغیر بوده و بین ۱۲ یا ۱۸ یا ۲۴ ماه تغییر پیدا خواهد کرد. طی مدت زمان پرداخت اقساط، به اصل سپرده مشتریان یک درصد سود علی الحساب تعلق می‌گیرد.

با توجه به شرایط مذکور و مدت زمان بازپرداخت ۲۴ ماهه برای این وام، میزان هر قسط ۱۵ میلیون و ۷۱۱ هزار و ۹۹۱ تومان اعلام شده است. کل سود این تسهیلات به ۱۵ میلیون و ۷۱۱ هزار و ۹۹۱ تومان می‌رسد. جمع رقم وام و سود آن نیز ۳۷۷ میلیون و ۸۷ هزار و ۸۰۳ تومان اعلام شده است.

بانک ایران زمین یکی از بانک‌های خصوصی شناخته شده در سطح کشور است که سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را آغاز کرد. موسسان این بانک را گروهی را از افراد متخصص از اقشار مختلف جامعه شامل فعالان بخش‌های مختلف اقتصادی اعم از تولیدی و خدماتی، متخصصان امور بانکی، جامعه پزشکی و مهندسی، دانشگاهیان، فرهنگیان و تعاون گران تشکیل داده‌اند. هم اکنون این بانک در قالب سپرده، خدمات ریالی و ارزی به مشتریان خود خدمت رسانی می‌کند.

مشتریان بانک ملت که در یکی از شعب این مجموعه دارای سپرده کوتاه مدت عادی هستند و میانگین حساب یک تا 12 ماهه نیز دارند، می‌توانند برای وام فوری 500 میلیون تومانی طرح «شایان» این مجموعه درخواست دهند.

آن دسته از مشتریان بانک ملت که به دریافت وام 500 میلیون تومانی این مجموعه تمایل دارند باید حداقل به میزان 10 میلیون تومان در سپرده کوتاه مدت خود پول داشته باشند. بانک ملت این وام را به متقاضیانی می‌دهد که اعتبار شغلی داشته و بتوانند ضامن رسمی به بانک ارائه دهند.

لازم به ذکر است مدت زمان بازپرداخت تسهیلات بین 12 تا 60 ماه اعلام شده و سود این وام نیز برحسب ضریب برابری تسهیلات و مدت ماندگاری متغیر بوده اما از 18 درصد بیشتر نخواهد شد.

با توجه به مبلغ وام، حداکثر نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت اقساط، میزان هر قسط به 12 میلیون و 696 هزار و 714 تومان می‌رسد. کل سود تسهیلات، 261 میلیون و 802 هزار و 823 تومان و مجموع رقم وام و سود آن، 763 میلیون و 532 هزار و 823 تومان اعلام شده است.

بانک سینا در راستای افزایش رفاه مشتریان خود و متنوع کردن خدماتش وام ارزان قیمتی را تدارک دیده که به نام «میعاد» به مشتریان واجد شرایط عرضه می‌شود. سقف این تسهیلات 200 میلیون تومان اعلام شده و مبلغ آن براساس میانگین حساب مشتریان قابل تغییر است.

افرادی که مایل به دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک سینا هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند و پس از حداقل سه ماه از افتتاح سپرده برای دریافت این تسهیلات درخواست بدهند.

مشتریان برای دریافت این وام باید به میزان حداقل 100 هزار تومان در حساب خود نگهداری کنند. سود این تسهیلات 9 درصد بوده و ضمانت آن برحسب نظر شعبه و سقف مبلغ تسهیلات متغیر است. به طور کلی برای دریافت این تسهیلات لازم است مشتریان ضامن رسمی یا سند ملکی ارائه بدهند. حداکثر مدت زمان بازپرداخت نیز 36 ماه اعلام شده است.

با توجه به سقف وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط به 6 میلیون و 359 هزار و 947 تومان می‌رسد. کل سود تسهیلات، 28 میلیون و 958 هزار و 75 تومان و مجموع رقم وام و سود آن، 230 میلیون و 83 هزار و 75 تومان اعلام شده است.

 

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی