کد مطلب: 32197

فال ابجد | فال ابجد اصلی | فال ابجد با اسم مادر | فال ابجد تاروت

فال ابجد امروز 26 فروردین ماه | فال ابجد با اسم مادر

اگر به فال ابجد اعتقاد دارید خالی از لطف نیست که فال ابجد روزانه خود را در سایت دیجی سرگرمی بخوانید.

فال ابجد امروز 26 فروردین ماه | فال ابجد با اسم مادر

فال ابجد از محبوبت ترین فال ها در بین ایرانیان معتقد به فال می باشد. فال ابجد تا حد زیادی می تواند طالع شما را پیشاپیش پیشگویی کند. در فال ابجد ابتدا ابجد نام فرد و نام مادرش محاسبه می شود و سپس طالع بینی شخص با توجه به آن برج انجام می‌شود. جدیدترین و قوی ترین فال ابجد را با هم در سایت دیجی سرگرمی می خوانیم.

 

فـال ابجد روزانه متولدین فروردین

رشد اقتصادی باعث شده است اعتماد به نفستان بیشتر شود و ارزش بیشتری برای خودتان و وجودتان قائل شوید. خوشبختانه این وضعیت برای مدتی نسبتا طولانی ادامه خواهد داشت. شاید امروز مجبور به گرفتن تصمیمی مهم در مورد آینده رابطه عاطفیتان شوید و از شما خواسته شود یا تصمیم به ازدواج گرفته یا برای همیشه از هم جدا شوید. تنها چیزی که در گرفتن این تصمیم باید دخیل باشد اول قلب و سپس مغز خودتان است. به خاطر هیچ کس دیگری تصمیمتان را تغییر ندهید. اگر احساس کردید که لازم است در مسیرتان تغییر جهت بدهید اجازه ندهید وابستگی ها و تعصباتتان جلوی شما را بگیرند. چه دلتان بخواهد و چه نخواهد باید با تغییرات روبرو شوید.

فـال ابجد روزانه متولدین اردیبهشت

امروز در محل کارتان انتقال دادن ایده هایتان به دیگران برای شما کار نسبتا ساده ای خواهد بود و خیلی راحت می توانید منظورتان را حتی اگر بسیار پیچیده باشد بیان کنید. ولی متاسفانه این موضوع در مورد بیان کردن احساستان صدق نمی کند و نمی توانید کلمات مناسب برای این کار را پیدا کنید. کمی صبر داشته باشید، فردا روز بهتری خواهد بود. امروز عشق در قلبتان جوانه می زند و ازدواج و یا شروع یک رابطه جدی که در نهایت به ازدواج ختم خواهد شد با شما کمتر از هر زمان دیگری فاصله خواهد داشت. شما و طرف مقابلتان به تازگی درک متقابلی نسبت به یکدیگر پیدا کرده اید که شما را حتی محکمتر از قبل به هم وابسته کرده است. تمام روز شما مثل دو مرغ عشق خواهید بود.

فـال ابجد روزانه متولدین خرداد

شما امروز از لحاظ احساسی هر لحظه حالی دارید و حالاتتان خیلی سریع عوض می شوند. خودتان را برای این وضعیت سرزنش نکنید، هیچ اشکالی ندارد اگر هر از گاهی این گونه باشید و این حالت خیلی زود برطرف خواهد شد. درگیری هایی که صبح با عشقتان دارید تا غروب تقریبا از بین خواهند رفت و اوضاع آرام خواهد شد.امروز خدمت رسانی به دیگران زمان زیادی از شما خواهد گرفت. خواه این توجه و سرویس دهی فقط از لحاظ فکری و عاطفی باشد، خواه مجبور به انجام فعالیت های فیزیکی باشد، طرف مقابلتان تشکر مورد انتظارتان را از شما نخواهد کرد، اما خیالتان راحت باشد که قلبا قدر زحماتتان را می داند.

فـال ابجد روزانه متولدین تیر

حتی اگر خیلی احساس خستگی می کنید امروز را هم تحمل کنید، آخر هفته در راه است و می توانید هر چقدر می خواهید استراحت کنید. وقتی نتیجه کارتان را ببینید احساس رضایتتان خستگی را از تن شما بیرون خواهد کرد. امروز احساسات و کارهایتان با یکدیگر متناسب نیستند، ولی خیلی خوب می توانید این وضعیت را کنترل کنید و اطرافیانتان نیز متوجه این موضوع نخواهند شد، اصلا نگران نباشید. اگر به تازگی با کسی هم اتاقی و یا هم خانه شده اید می توانید خودتان را برای یک رابطه دوستان و خیلی خوب آماده کنید. این شخص برای مدتی طولانی با شما هم خانه و همراه خواهد بود و با حمایت و مهربانی و مسئولیت پذیری در انجام کارهای خانه شما را غافلگیر خواهد کرد.

فـال ابجد روزانه متولدین مرداد

امروز به هنرمند درونتان اجازه بدهید که خودش را نشان بدهد. برای این کار لازم نیست نقاش، شاعر و یا آهنگ ساز باشید، شما می توانید با کمی تغییر دکوراسیون در خانه یا محل کارتان احساسات هنری خود را بروز دهید. روش منحصر بفردی که شما در انجام این کار دارید شما را از دیگران متمایز کرده و محل زندگی شما را به یک اثر هنری تبدیل می کند. روش خاصی که شما در لباس پوشیدن و آرایش مو و چهره ی خود دارید نیز همین طور است. شما حتی اگر کارهای هنری انجام ندهید هم به طور ذاتی یک هنرمند هستید. امروز سعی کنید خلاقیت خود را در روش ابراز علاقه به شخصی که دوست دارید نیز به کار بگیرید تا خیلی زود اثر معجزه آمیز این کارتان را ببینید.

فـال ابجد روزانه متولدین شهریور

امروز به احتمال زیاد مجبور خواهید شد بیخیال برنامه هایی شوید که برای روزتان داشته اید، زیرا مسئولیت های خانوادگیتان به توجه ویژه شما نیاز دارند و وقت زیادی از شما خواهند گرفت. با این حال باید حواستان باشد که در هر کاری اعتدال را رعایت کنید، در غیر این صورت تمرکز بیش از حد روی مسائل شخصیتان اثراتی منفی روی کارتان خواهد گذاشت. امروز دریافت پیام و یا شعری عاشقانه و یا یک کار هنری که برای شما انجام شده است روزتان را خواهد ساخت. این احساس گرم و اطمینان بخش اهمیت داشتن و دوست داشته شدن را در تمام طول روز حفظ کنید تا در مواجه شدن با مشکلات گاه و بیگاهی که در طول روز برایتان پیش خواهند آمد به شما آرامش ببخشد.

فال ابجد

فـال ابجد روزانه متولدین مهر

امروز شانه خالی کردن از کارها تنها باعث بدتر شدن اوضاع خواهد شد. با مشکلتان مواجه شده و آن را هر چه زودتر حل کنید. شما آنقدر در مورد آینده تان هیجان زده شده اید که نگرش صحیحی در مورد خودتان و مسائل اطرافتان ندارید. متاسفانه این افزایش ناگهانی و بی دلیل اعتماد به نفستان ممکن است امروز برایتان دردسرساز شود. صد البته که داشتن اعتماد به نفس خیلی خوب است، ولی باید مواظب باشید که دچار اعتماد به نفس کاذب نشوید. رابطه عاطفی بلند مدتی که دارید امروز به مرحله جدیدی وارد خواهد شد و احساس نزدیکی و صمیمیتی بی سابقه بین شما ایجاد خواهد شد. این احساسات عمیق تمرکز روی کارها و چیزهای دیگر را برایتان بسیار دشوار خواهد کرد.

فـال ابجد روزانه متولدین آبان

امروز شما نسبت به همیشه بسیار فعال تر شده اید. شما می توانید در کنار تمرکز بسیار بالایی که در انجام کارهای ذهنی از خود نشان می دهید، در انجام کارهای فیزیکی که به قدرت بدنی زیاد و فعالیت بالایی نیاز دارند نیز بسیار موفق باشید. اگر قصد نظافت خانه تان را داشته باشید و بخواهید خانه تکانی را از حالا شروع کنید، امروز در انجام این کار موفق خواهید بود و کارهای بسیاری را با سرعت و کیفیتی فوق العاده انجام خواهید داد. امروز شما می توانید تمام کارهایی که در لیست کارهای روزانه تان نوشته اید را ضربدر بزنید. این کار باعث خواهد شد از لحاظ روانی نیز احساس بسیار خوبی داشته باشید و در پایان روز از خودتان راضی باشید.

فـال ابجد روزانه متولدین آذر

امروز اگر خواستید به دیدن کسی بروید حتما از قبل با او برای این دیدار هماهنگ کنید، در غیر این صورت ممکن است استقبالی که انتظارش را دارید از شما نشود . اگر این اواخر احساس کسالت و خستگی می کرده اید امروز به احتمال زیاد برای شما روز خوبی خواهد بود و از این احساس ناخوشایند رها خواهید شد. شما اغلب انسانی دمدمی مزاج هستید و حالتان خیلی زود تغییر می کند، شاید خودتان متوجه نباشید، اما این موضوع روی سلامت جسم شما نیز تأثیر مستقیم می گذارد. سعی کنید به اندازه ای که به جسم خود اهمیت می دهید به سلامت روانتان نیز توجه کنید. امروز فرصت بسیار خوبی برای انجام کارهای عقب افتاده تان می تواند باشد.

فـال ابجد روزانه متولدین دی

امروز به احتمال زیاد سرتان نسبت به همیشه خیلی شلوغ تر خواهد بود، اما شما با این همه مشغله هیچ مشکلی نخواهید داشت. فعالیت زیاد و انجام کارهای فراوان برای شما کاملا عادی است و امروز هم هر چقدر سرتان شلوغ تر باشد در کمال تعجب خواهید دید که تواناییتان در انجام کارهایتان بیشتر خواهد بود. در واقع شما از آن آدم هایی هستید که هر چقدر بیکارتر باشند بیقرارتر و مضطرب تر خواهند شد. هر وقت دیدید حالتان بد است کاری که با فعالیت جسمانی بالا همراه است را انجام دهید تا خیلی زود ببینید که حالتان دارد بهتر می شود. اگر قرار است کار مهمی را به انجام برسانید بهتر است فعلا در مورد آن با کسی حرف نزنید.

فـال ابجد روزانه متولدین بهمن

امروز شما به طور ناگهانی توانایی فوق العاده ای در خود احساس می کنید که شما را قادر می سازد در برابر دخالت ها و مخالفت های دیگران ایستاده و پای تصمیماتی که برای خودتان و زندگیتان گرفته اید بمانید. اگر راه حلی برای مشکلی که مدت ها آزارتان می داده است پیدا کرده باشید این حس در شما بسیار قویتر خواهد بود و به هیچ وجه از موضع خود کوتاه نخواهید آمد. دیگران اغلب سعی می کنند نظر شما را عوض کنند و تصمیماتی که گرفته اید را تغییر دهند، اما امروز اوضاع فرق می کند. شرایط کیهانی حاکی از آن است که همه چیز درست همان طوری که شما دلتان می خواهد پیش خواهد رفت، پس به ندای قلبتان گوش فرا دهید.

فـال ابجد روزانه متولدین اسفند

امروز شما نیاز شدیدی به داشتن تحرک و فعالیت در وجود خود احساس می کنید. همه دوست دارند گاهی فقط استراحت کنند و با کارهای کم تحرکی مانند مطالعه و تماشای تلویزیون سرگرم شوند، اما شما از آن آدم هایی هستید که اگر فعالیت نکنید و هوای تازه را استنشاق نکنید و نور خورشید به پوستتان نتابد احساس بیماری می کنید. امروز هم شما دوست دارید وقتتان را با انجام کارهایی بگذرانید که با فعالیت زیاد و تحرک بالا همراه هستند و به احتمال زیاد از این کارها لذت خواهید برد. در پایان روز حتما زمانی را به استراحت اختصاص دهید زیرا هر چقدر هم که انرژیتان زیاد باشد نباید به خودتان بیش از اندازه فشار وارد کنید.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی