کد مطلب: 32138

فال ابجد | فال ابجد اصلی | فال ابجد با اسم مادر | فال ابجد تاروت

فال ابجد 19 فروردین ماه | فال ابجد با اسم مادر

اگر به فال ابجد اعتقاد دارید خالی از لطف نیست که فال ابجد روزانه خود را در سایت دیجی سرگرمی بخوانید.

فال ابجد 19 فروردین ماه | فال ابجد با اسم مادر

فال ابجد از محبوبت ترین فال ها در بین ایرانیان معتقد به فال می باشد. فال ابجد تا حد زیادی می تواند طالع شما را پیشاپیش پیشگویی کند. در فال ابجد ابتدا ابجد نام فرد و نام مادرش محاسبه می شود و سپس طالع بینی شخص با توجه به آن برج انجام می‌شود. جدیدترین و قوی ترین فال ابجد را با هم در سایت دیجی سرگرمی می خوانیم.

 فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: آ ب ب

تعبیر: افکار خوبی در سر ندارید و اگر اصرار به انجام آنها داشته باشید متاسفانه دچار مشکل خواهید شد. سعی کنید تا از پرخاشگری و رفتارهای نابجا به دور باشید و از لجبازی دست بردارید. به زودی سفری موفقیت‌آمیز در پیش خواهید داشت و زندگی‌تان دگرگون خواهد شد. ممکن است این روزها با یک مشکل عاطفی برخورد کنید اما از این مرحله عبور خواهید کرد. در یک مورد خاص احساس سرگشتگی می کنید، پرسش و تحقیق کرده اید اما پاسخ لازم را دریافت نکرده و هنوز نتوانسته اید تصمیم قطعی خود را بگیرید. چهره ای زیبا در زندگی شما نقش موثری را بازی خواهد کرد. اگر توجه شما به امور مربوط به خودتان باشد توفیقتان بیشتر از گذشته خواهد بود.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: آ ج ب

تعبیر: فردی با تو ناسازگاری می کند پس نگران نباش که در نهایت رامت می گردد. اگر چیزی را از دست دادی آن را به دوباره به دست می آوری و با رحمت خداوند غمهایت به پایان رسیده و پولی دستت را می گیرد. دعوا با فردی در نهایت به نفع تو به پایان میرسد. این اواخر به خاطر آنچه ساده دلانه انجام داده اید بار ملامت نادانان را هم تحمل کرده اید، بدانید که فقط نیت شما مهم است به هر طرف که رو کنید قطعا بعضی ها دوست یا دشمن شما خواهند بود. ارتباط شما با خانواده، تعهدتان نسبت به آن ها و تکیه به تلاش خودتان کارگشای شما خواهد شد. در مورد تصمیمی که در سر دارید صرفا حقایق و واقعیت های موجود را در نظر بگیرید.

فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ج ب ب

تعبیر: کسی از نزدیکان از پشت سرت غیبت می کند اما به آن اهمیت نده و به کار خود مشغول باش. در آینده نزدیک با خواست خدا به آرزوهایت میرسی. همیشه به قول‌های خود عمل کن وهیچگاه زیر حرف هایت نزن. و همواره با فکر ذهنی یکسان در کارها به خداوند توکل کن تا به هدفت برسی. خود را دوباره درگیر بازی های احساسی نکنید. ضرورتی ندارد برای رسیدن به آنچه که در نظر دارید بیش از حد معمول درباره اش با دیگران سخت بگویید، تلاش خودتان کافی است. درمورد شخصی که این روزها حواس شما را به خودش معطوف کرده نکته مهم این است که فقط ظواهر و آوازه اش شما را جلب کرده، شما هنوز به باطن و ارزش های حقیقی او، آن طور که باید و شاید پی نبرده اید.

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ج ج ب

تعبیر: در کار خود به موفقیت می‌رسی و اگر بر خدا توکل کنی با آرزوهای دست پیدا می‌کنی. البته خدا نیز باید آن را بخواهد. اقبال شما خوب است و اگر در گذشته چیزی را از دست دادی به دست می آوری. فردی به تو تهمت ناروا می‌زند اما آسیب به تو نمیرسد. شما ظاهرا فردی قانع به نظر می رسید اما عملا دنبال بهترین های دنیا هستید که هیچ اشکالی هم ندارد، فقط توجه داشته باشید که عمر همه ما در حال گذر است مبادا برای رسیدن به خواسته هایتان اطرافیان را دل آزرده کنید. به یک همدم و هم دل قناعت کنید و توجه تان را به جلب رضایت او و هم آوایی با او معطوف کنید. تاکید بر اشتباهاتتان شما را از چشم دیگران می اندازد.

فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: آ آ ب

تعبیر: هر آنچه که از دست داده ای دوباره نصیبت می شود. احتمالا بیمار میشوی که خیلی زود بهبود پیدا میکنی. شما زندگی همراه با خانواده خوب و همراهی داری و در کارت منفعت بسیاری وجود دارد. شخصی که در حقت خوبی کرده اما به تو ضربه زده از کارش پشیمان می شود و اگر قصد مسافرت داری به دنبالش باش که لحظات خوبی سپری می گردد. از لحاظ کاری اگر قدر موقعیتی که پیش خواهد آمد را بدانید و از آن درست بهره برداری کنید موفقیت تان چند برابر خواهد شد. در مورد موضوع مهمی با شما صحبت خواهد شد، شما باید رازدار باشید و با احدی موضوع را در میان نگذارید. در مورد تصمیم کاری که گرفته اید مطمئن باشید با کمی صبر و تلاش به هدفتان خواهید رسید، تسلیم یاس نشوید. ارتباطات سالم کلید حل مشکلات و خواسته های شماست.

فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: د ج ب

تعبیر: در آینده نزدیک خبرهای خوشحال کننده ای به گوش می رسد و اگر بدهی داشتیم و یا چیزی را گم کردی به دست می آوری و کارها و شرایط زندگی است بر وفق مراد تو پیش می‌رود و پولی به دستت میرسد. برای پشتکارتان به خودتان آفرین بگویید، پایداری و استواری شما موجب می شود به زودی به هدفتان برسید. از گوش دادن به نقل قول های دیگران بپرهیزید و به تلاش خود ادامه دهید، حتی به شنیده ها اعتماد نکنید. احساس شما زیبا و عمیق است فقط تلاش بیشتری می طلبد تا به مقصود برسید. مشورت با دیگران نشانه ضعف شما نیست بلکه نشانه هوشمندی شماست.

فال ابجد

فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: ب ج د

تعبیر: نسبت به دشمنان خود محتاط باشید تا به موفقیت برسید و هیچگاه نسبت به خداوند مهربان ناامید نشوید و همواره بر او توکل نمایید. اقبال شما بلند است و به آن دست پیدا می‌کنید اما هیچ گاه رازهایت را به شخصی نگویید تا ضربه نخورید. این اواخر به شدت احساس عدم رضایت از شرایط زندگی تان دارید، خوشبختانه تکیه گاهی در زندگی تان است که می توانید از وجود او برای رفع این احساس استفاده کنید. حرف و درد دلتان را به او بگویید پاسخش به شما مثبت خواهد بود، او می تواند راه حل منطقی و عملی پیش پایتان بگذارد، حتی اگر شما نیاز مادی به او ندارید اما صدایش بزنید. از کارهای بیهوده بپرهیزید.

فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: آ د د

تعبیر: اقبال به شما رو می کند و می توانید به هر آنچه که در آرزویش هستید برسید اما در صورتی که همت کنید و از تنبلی و تن پروری به دور باشید. فردی شما را دچار مشکل می کند اما از کارش پشیمان می شود و خودش کمک تان می کند تا از آن ها رهایی یابید. زندگی به کامتان می‌شود پس صبور باشید. آنچه در نیت شما بوده است به زودی اتفاق خواهد افتاد. آینده ای بسیار روشن برای نیتتان پیش بینی می شود. کلید تکمیل موفقیت های شما در کمک گرفتن از اشخاصی است که در زمینه کارشان حرفه ای هستند. درمورد مسئله ای احساسی انتظار نداشته باشید که فوراً به خواسته خودتان برسید. پستی و بلندی داشتن زندگی عامل مهمی برای رشد و شکوفایی احساستان است.

فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: ج ب ج

تعبیر: زندگی روی خوشش را به شما نشان خواهد داد و آرزوهای دور ودراز تان برآورده خواهد شد. زنی که یک نشان بر چهره دارد قصد دارد تا شما را دچار دردسر کند به حرف‌هایش گوش ندهید و از او دوری کنی. حسودان در اطرافتان بسیارند و چشم زخم بر شما کارگر می‌افتد پس همواره دعای دفع آن را با خود همراه داشته باشید تا گزندی به شما نرسد. از شنیدن حال و روز شخصی تعجب می کنید، امیدوار و خوش خلق بمانید. درست است که روند پیشرفت برایتان کمی کند بوده است اما دلسرد نشوید، به زودی این روند روی غلتک خواهد افتاد. برای خودتان فرصت ایجاد کنید و از آن استفاده کنید برای اینکه به نتیجه دلخواهتان برسید باید دیگران را نیز برای رسیدن به اهدافشان یاری کنید. روزمرگی می تواند مانع از پیشرفت شما بشود.

فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: ب ب آ

تعبیر: طالع بسیار بلندی دارید و شانس خوبی در زندگی خواهید یافت. به زودی تمامی آرزوهایتان برآورده خواهد شد. معاملاتی انجام می‌دهید که شما را دچار ضرر و زیان فراوان خواهد کرد اما نگران نباشید که دوباره آنها را به دست خواهید آورد. اخباری به دستتان میرسد که شادی و مسرت فراوانی را وارد زندگیتان خواهد کرد. وقت آن رسیده نسبت به اتفاقاتی که در اطرافتان رخ می دهد کمی ریزبینانه بنگرید، اطلاعاتی که در این زمینه نیاز دارید در دسترس است تنها لازم است کمی دقت کنید. اوقات خود را با فکر به اتفاقات گذشته تلف نکنید، با این رویه آینده را نیز از دست خواهید داد. برای اینکه به مقصود خویش برسید نیازی به درگیری نیست، تنها لازم است با استفاده از توانایی های ذاتی و با آرامش پیش بروید.

فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: ج آ ‌آ

تعبیر: آرزوهای بزرگی در سر دارید اما توکل تان را به خداوند از دست داده اید باید از او بخواهید تا شما را به همه آنها برساند. فردی سعی دارد تا برای شما دامی پهن کند از او بر حذر باشید تا در دردسر نیفتید. به حرفهای بزرگترهای تان گوش فرا دهید تا راه سعادت را بیابید. وصلتی مبارک در پیش دارید که زندگیتان را متحول خواهد کرد مبارک است انشالله. خبری خواهید شنید و لبخند بر لبانتان نقش خواهد بست. ولخرجی را کنار بگذارید. به زودی مزد پشتکار و سخت کوشی خود را خواهید گرفت. با چالشی روبرو خواهید شد که با کمی ریسک کردن می توانید از عهده اش برآیید و ارزش ها و توانایی های خود را به اثبات برسانید. مراقب رفتار اطرافیانتان باشید تا دوست را از دشمن تشخیص دهید. یک دوست خوب با شما صادق است.

فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: ج ا ج

تعبیر: فردی در زندگیتان وجود دارد که سعی در خراب کردن شما پیش دیگران دارد باید بسیار مراقب باشید و از او دوری کنید. مشکلاتی برایتان به وجود آمده و دوستان نابابی که در زندگی تان دارید شما را در دردسر انداختند از آنها دوری کنید تا مشکلاتتان برطرف شود. به زودی کسب و کارتان رونق می‌گیرد و سعادت مند میشوید انشالله. برای عملی کردن پروژه ای که در سر دارید از سختی های راه هراس به دلتان راه ندهید. مبارزه نفس گیری با شخصی خواهید داشت که با درایت و دور اندیشی از پس ان برخواهید آمد. از شخصی جواب نه می شنوید که نباید موجب پریشانی شما شود، به خود اعتماد کنید و این اطمینان را به خود بدهید که از عهده هر کاری برخواهید آمد. برای رسیدن به هدفتان باید دل را به دریا بزنید.

آنچه دیگران میخوانند
 • Gholam moradi 2023@gmail.com ارسالی در

  سلام بر دوستان عزیزم بسیار عالی بود هم آموزنده ودر کنارش اعتماد به نفس می‌دهد .ممنون از کسانی که در این خصوص زحمت کشیدن .

 • محمد ارسالی در

  سلام به تموم شما دوستان عزیز،
  خداییش فال ابجد مفیده وتاثیرگذاره پرانرژی میده ،وصحت بیشتری داره تا فال هاتاروت ولنورما،،

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی