کد مطلب: 32136

فال ابجد | فال ابجد اصلی | فال ابجد با اسم مادر | فال ابجد تاروت

فال ابجد فردا 17 فروردین ماه | فال ابجد با اسم مادر

اگر به فال ابجد اعتقاد دارید خالی از لطف نیست که فال ابجد روزانه خود را در سایت دیجی سرگرمی بخوانید.

فال ابجد فردا 17 فروردین ماه | فال ابجد با اسم مادر

فال ابجد از محبوبت ترین فال ها در بین ایرانیان معتقد به فال می باشد. فال ابجد تا حد زیادی می تواند طالع شما را پیشاپیش پیشگویی کند. در فال ابجد ابتدا ابجد نام فرد و نام مادرش محاسبه می شود و سپس طالع بینی شخص با توجه به آن برج انجام می‌شود. جدیدترین و قوی ترین فال ابجد را با هم در سایت دیجی سرگرمی می خوانیم.

فـال ابجد متولدین فروردین

اگر قلبتان هنوز از عشق خالی می باشد، دیگر مطمئن باشید، مورد تحسین افراد بسیاری در اطرافتان قرار می گیرید. سعی کنید نیمه پر لیوان را ببینید و از موهبت هایی که زندگی بر شما اعطا کرده بهره لازم را ببرید.نگرانی های مالی ممکن است، وجود داشته باشند، ولی نباید باعث ناراحتی و عذاب تان شوند. درباره یک رژیم غذایی سالم و ورزش روزانه را در برنامه زندگی خود بگنجانید. این بار سعی کنید، در محل کارتان به روش و کاربرد اهمیت بدهید.عجله و تندی مطمئنا عامل شکست و ناکامی خواهند بود. انرژی خود را در جهت اهداف دقیق و صحیح هدایت کنید و کنترل خود را از دست ندهید.  

فـال ابجد متولدین اردیبهشت

شما فاقد انرژی هستید و دلیل آن محیط نجومی تاریک می باشد. کمی ویتامین B1 مصرف کنید، از برنج قهوه ای، جگر گوساله، کلیه بره و شیر و خامه در رژیم غذای تان استفاده کنید.مشغله های ذهنی ویژگی های شغلی احتمالا افق دیدتان را تیره می کند، ولی دلبستگی زیادی به آن نشان ندهید. بر عکس مایه تسلی خوبی در زندگی عشقتان خواهید یافت.روابط عالی ای با دوستانتان خواهید داشتف با این حال صد در صد به آنها اعتماد نکنید، چون ریسک خیانت وجود دارد، بیشتر به خاطر ضعف تا پستی و پلیدی.   

فـال ابجد متولدین خرداد

الان زمان نشان دادن استعدادها و مهارت هایتان می باشد. این محیط سیاره ای این فرصت را به شما خواهد داد تا چند دوست جالب پیدا کنید یا ملاقات ها و ماجراهای عاشقانه داشته باشید.مراقب باشید، خوش اشتهایی تان ممکن است با شدت بیشتری برگردد. به علاوه مقاومت سیستم ایمنی تان ممکن است تضعیف شود.شما می توانید با بودن در کنار عزیزانتان از خوشبختی صلح آمیز لذت ببرید. با این وجود مشکلات مالی را نادیده نگیرید، چنانچه آنها را به سرعت حل نکنید، قسمت های بیشتری آشفته خواهد شد.

فـال ابجد متولدین تیر

پرستیژ شما افزایش خواهد یافت، شما از عقاید درخشان و برجسته ای برخوردار خواهید بود و چنانچه آنها را در عمل برای بهبود زندگی تان به کار نبندید، افسوس خواهید خورد.درباره هزینه های خود نهایت دقت خود را به کار بندید، وارد بازی های قرض و وام نشوید. مجردها این شانس را پیدا خواهند کرد تا با نیمه گمشده خود ملاقات کنند.بایستی از سیستم تنفسی خود مراقبت لازم را داشته باشید. اهداف شما از پیش گسترده تر شده است، می توانید روی افراد تاثیرگذار حساب کنید. در بهره گیری از ظرفیت های آنان در  انجام پروزه های خود زیاد عجله نکنید.

فـال ابجد متولدین مرداد

امروز روز خوش یمنی از جهت تکانش ها و امیال تان خواهد بود، خودتان را کنترل کنید، بعد از اندیشیدن بالغانه اقدام به تصمیم گیری نمایید.برخی تضادهای قدرت بویژه درباره فرزند (فرزندانتان) بین شما و همسرتان پیش خواهد آمد. تمرین های ریلکسیشن و نرمش های ژیمناستیکی حالتان را بهتر خواهد کرد، به شرطی که تداوم داشته باشد.زمان دشواری برای کنترل تخیلاتتان خواهد بود، سعی کنید کمی واقع گرا باشید، گام هایتان را محکم تر بردارید، وگرنه مورد انتقاد قرار خواهید گرفت و این امر مسلما شما را آزرده خاطر خواهد کرد.

فال ابجد

فـال ابجد متولدین شهریور

در مسیر شغلی تان به موفقیت هایی دست خواهید یافت، مراقب حسودان خواه از میان دوستانتان خواه از میان دشمنانتان باشید، برا ی کاهش کلروسترولتان لازم است رژیم جدی و سختی بگیرید.روز مطلوبی برای  تلاش های عقلانی تان خواهد بود. زیاد مطالعه کنید و درباره مسائل متفاوت بخوانید. بهتر است در قلمرو شغلی تان به امور عشقی مشغول نشوید، چون باغث مشکلاتی برایتان خواهد شد، برای این امور محیط متناسبی را انتخاب کنید.

فـال ابجد متولدین مهر

به دیگران حسادت نورزید، آنها هم مثل شما مشکلاتی دارند. درباره امور عشقی لازم است، صبوری بیشتری پیشه کنید و کمتر از کوره در بروید.مجرای روده ای تان ممکن است دچار آشفتگی گردد، در رژیم غذایی خود از مواد غذایی فیبردار بهره بگیرید. سعی کنید، اهانت هایی را  که کسی در حقتان مرتکب شده، از خاطر تان بزدایید.اگر سزیعتر از موسیقی پیش بروید، تاثیر آن را از دست خواهید داد. این لحظه دقیقا زمانی است که بایستی به طور جدی از موقعیت مالی خود مراقبت نمایید، مدیریتی صحیح و کارآمد باعث به ثمر رسیدن تلاش هایتان خواهد شد و انبوهی از خوش اقبالی به دست خواهید آورد.   

فـال ابجد متولدین آبان

روز خوبی برای باز کردن افق های جدید برای شماست، چنانچه حس می کنید، به ثبات مالی لازم دست یافته اید، حسابهایتان را ساماندهی کنید و بودجه سفت وسختی را برای خود فراهم کنید.بعد از مخالفت لحظه ای با شریک زندگی تان، خوشبختی مجددا به شما روی خوش نشان خواهد داد. زیاد طالب انجام خواسته های دیگران نباشید.بدانید که هیچ کس کامل نیست، شما هم از این قاعده مستثنی نیستید.محیط خانوادگی تان دچار ناراحتی خواهد شد، سعی کنید در آن واحد هم بااقتدار و هم مدبرانه عمل کنید و سایرین را به عقل سلیم دعوت کنید، نوبت شماست که ذهن ها را به ارامش دعوت کنید.

فـال ابجد متولدین آذر

احساس می کنید که در لبه پرتگاه قرار دارید و احتمالا این به خاطر فقدان مغناطیسم لازم است. در محل کار، اثرات مثبت اقدامات پیشینتان ظهور خواهد کرد.از تمایل کنونی تان برای به واقعیت پیوستن رویاهایتان خبر دارید؟ این تمایل ممکن است به عدم پذیرش مسئولیت و متعاقبا به ناکامی و شکست منجر شود.هوای عاطفی زندگی تان آفتابی است و منجر به عشق و همچنین دوستی یا رابطه بین نسل های متفاوت خواهد شد. توسط بسیاری از خاطرخواهان خود احاطه خواهید شد، پس از هماهنگی و شادمانی لذت ببرید.

فـال ابجد متولدین دی

شما بسیار زیاد و به صورت کارآمد تلاش خواهید کرد، به ویژه کارگروهی نیز مطلوب خواهد بود، ارزش درست روابط دوستانه تان را با آزمودن آنها برآورد کنید تا بتوانید از دوستی های دروغین ممانعت به عمل اورده و از حمایت آشکار دوستان واقعی برخوردار شوید.از یکی از فرزندانتان ناراضی هستید، حق دارید، ولی زیاد سخت نگیرید. زیاد کار نکنید. با رعایت سلامت غذایی و خواب کافی به هر چیزی که بخواهید نائل خواهید شد. تمرین های ورزشی هم عالی خواهد بود.

فـال ابجد متولدین بهمن

یک دیدگاه نسبتا بدبینانه نسبت به مسائل دارید که ریسک کمبود خواب و کم اشتهایی را برایتان خواهد داشت. الان موقع آن است که به صورت کاملا منطقی بودجه خود را سازماندهی کنید.درباره امور عشقی تضادها ، مشاجرات، قهرها و بحث هایی وجود خواهند  داشت ولی این مسائل نباید آتش عشق شما را کم رنگ تر کند. احتمال کمردرد وجود دارد. شما با منطق زیاد و سریع فکر خواهید کرد، بنابراین ریسک عدم تفاهم کم خواهد شد.بدون ترس به دوستان خوبتان اعتماد کنید، آنها مشاور خوبی برایتان خواهند بود.

فـال ابجد متولدین اسفند

مراقب باشید شخصی که اخیرا به او اعتماد کرده اید، موانعی سر راهتان ایجاد خواهد کرد. عادات کهنه خود را  برای لحظه ای کنار بگذارید و چهره های جدید را ببینید.امروز از نظر انتقالات مالی روز مطلوبی نخواهد بود. با امور عشقی داغ و جنون آمیز مواجه خواهید شد. وضع سلامتی تان با سردرد های اخیر تا حدودی متزلزل شده است.برای دستیابی به اهداف شغلی تان بدون انحراف از مسیر به پیگیری های قبلی تان ادامه دهید. معطل نکنید، از همین الان به مسیر درست ادامه دهید.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی