کد مطلب: 32112

قیمت طلا | قیمت طلا امروز | قیمت طلا و سکه| قیمت طلا و ارز

فوری/ هرج و مرج در بازار؛ قیمت طلا لحظاتی قبل منفجر شد | افزایش لحظه ای طلا تا مرز گرمی 4 میلیون تومان ! + جدول قیمت ها

امروز قیمت طلا با افزایش نجومی و لحظه به لحظه همراه بوده است که باعث حیرت خریداران طلا شده است.

فوری/ هرج و مرج در بازار؛ قیمت طلا لحظاتی قبل منفجر شد | افزایش لحظه ای طلا تا مرز گرمی 4 میلیون تومان ! + جدول قیمت ها

قیمت طلا در بازار روند افزایشی به خود گرفت. در هفته گذشته قیمت طلا 18 عیار دچار نوسانات شد و روزهای پر هیاهویی را به خود دید . پیش بینی مهم و جالب از آینده قیمت طلا ۱۸ عیار امروز را بخوانید.

آخرین قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت طلا  افزایش یافت و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۳,۴۰۰,۵۰۰ (سه میلیون و چهارصد هزار و پانصد ) تومان رسید که نسبت به ۳ روز پیش، افزایش ۲.۶۸ درصدی داشته است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر گرم طلا ۱۸ عیار
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
3,428,300 ۹۱,۲۰۰ ۲.۶۸ 11:26
۳,۳۰۹,۳۰۰ ۳۶,۹۰۰ ۱.۱۱ ۳ روز پیش
۳,۲۷۲,۴۰۰ ۳۰,۰۰۰

۰.۹۱

 

آخرین نرخ اونس طلا و قیمت طلا

هر اونس طلا، امروز به ۲,۲۵۲ (دو هزار و دویست و پنجاه و دو) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۴ درصدی داشته است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر اونس طلا
قیمت (دلار) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۲,۲۵۲ -۰.۴ 10:03
۲,۲۶۱ ۲۹ ۱.۲۸ روز قبل
 

قیمت سکه و قیمت طلا در بازار آزاد

امروز قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 40 میلیون و 300 هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم 37 میلیون و 800 هزار تومان، قیمت نیم‌ سکه بهار آزادی 23 میلیون و 800 هزار تومان، قیمت ربع‌ سکه بهار آزادی 14 میلیون و 800 هزار تومان و سکه یک‌ گرمی 7 میلیون و 400 هزار تومان در بازار آزاد به فروش می‌ رسد.

صعود قیمت طلا غیر قابل توقف شد!

بازار طلا همچنان به یک بازار غیرقابل توقف ادامه می دهد و برخی از تحلیلگران گفته اند که طلا در حال جذب شتاب جدید است

قیمت طلا

بازار طلا همچنان به یک بازار غیرقابل توقف ادامه می دهد، زیرا این ماه و سه ماهه نزدیک به بالاترین رکورد، کاملاً بالای 2200 دلار در هر اونس بسته می شود.

قیمت هر اونس طلا در لحظه تنظیم این گزارش 2232 دلار می باشد.برای ماه، طلا 9 درصد و برای سه ماهه، فلز گرانبها 8 درصد افزایش یافته است.

تحلیلگران خاطرنشان می‌کنند که عملکرد طلا در روز پنج‌شنبه، که یک هفته معاملاتی کوتاه‌تر را در آستانه آخر هفته طولانی عید پاک به پایان می‌رساند، در مقایسه با شاخص دلار آمریکا که نزدیک به بالاترین سطح شش هفته‌ای بالای 104 واحد معامله می‌شود، چشمگیرتر است.

برخی از تحلیلگران گفته اند که طلا در حال جذب شتاب جدید است زیرا تورم کمتر از آنچه بود تهدید می کند. هفته گذشته فدرال رزرو اعلام کرد که همچنان به دنبال کاهش سه کاهش نرخ بهره در سال جاری است، حتی با وجود اینکه تورم را بالاتر از هدف 2 درصد خود نگه می دارد.

دارین نیوزوم، تحلیلگر ارشد بازار در بارچارت گفت که افزایش طلا سیگنالی است که سرمایه گذاران نگران هستند که فدرال رزرو نتواند تورم را تحت کنترل درآورد زیرا شروع به کاهش نرخ بهره می کند.

وی افزود که طلا را به عنوان یک پوشش ریسک ژئوپلیتیکی نیز به خوبی پشتیبانی می کند.

او گفت: «ترس‌های ژئوپلیتیکی هنوز وجود دارد و با نزدیک شدن به انتخابات نوامبر ایالات متحده، همچنان افزایش خواهد یافت.» اگر فدرال رزرو شروع به کاهش نرخ کند، بازده اوراق قرضه کاهش می یابد و این امر طلا را به پناهگاه امن تری تبدیل می کند.

در عین حال، برخی تحلیلگران خاطرنشان می کنند که دلار آمریکا در حال از دست دادن تسلط خود بر بازار طلا است زیرا بدهی های دولت ایالات متحده همچنان در حال افزایش است.

صرف نظر از اینکه چه چیزی طلا را به بالاترین حد خود می رساند، آدام باتن، استراتژیست ارشد ارز گفت که او انتظار دارد این تنها شروع رالی باشد.

علی رغم رشد تاریخی طلا ، باتن گفت که بخش فلزات گرانبها همچنان در بازار گسترده تر نادیده گرفته می شود. وی افزود: بخش معدن در حالی که پایین‌ترین سطح خود را دارد، همچنان در مقایسه با قیمت طلا به میزان قابل توجهی کمتر از ارزش گذاری شده است.

اگرچه باتون نسبت به طلا خوش‌بینانه است، اما وی افزود که سرمایه‌گذاران باید منتظر عقب‌نشینی قبل از ورود به بازار باشند.

اوله هانسن، رئیس بخش استراتژی کالا در بانک ساکسو گفت که انتظار دارد بازار طلا پتانسیل صعودی بیشتری داشته باشد. او افزود که این چیزی بیش از یک حرکت است که قیمت طلا را بالاتر می برد.

اگرچه طلا در حال پایان دادن به یک هفته معاملاتی کوتاه مدت است، اما هفته آینده خطرات جدیدی را به همراه خواهد داشت. تقویم اقتصادی هفته آینده بر بازار کار ایالات متحده متمرکز خواهد شد .

این هفته همچنین دارای ترکیبی قوی از سخنرانان بانک مرکزی از جمله جروم پاول، رئیس فدرال رزرو است که در انجمن تجارت، دولت و جامعه استنفورد سخنرانی خواهد کرد.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی