کد مطلب: 31956

فال ابجد | فال ابجد اصلی | فال ابجد با اسم مادر | فال ابجد تاروت

فال ابجد فردا 21 اسفند ماه | فال ابجد با اسم مادر

اگر به فال ابجد اعتقاد دارید خالی از لطف نیست که فال ابجد روزانه خود را در سایت دیجی سرگرمی بخوانید.

فال ابجد فردا 21 اسفند ماه | فال ابجد با اسم مادر

فال ابجد از محبوبت ترین فال ها در بین ایرانیان معتقد به فال می باشد. فال ابجد تا حد زیادی می تواند طالع شما را پیشاپیش پیشگویی کند. در فال ابجد ابتدا ابجد نام فرد و نام مادرش محاسبه می شود و سپس طالع بینی شخص با توجه به آن برج انجام می‌شود. جدیدترین و قوی ترین فال ابجد را با هم در سایت دیجی سرگرمی می خوانیم.

فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: د آ ج

تعبیر: موفقیت‌های نیکویی در انتظارتان است و به آرزوهایتان دست پیدا می‌کنید. اگر برای رخ دادن مسائلی ناراحت و اندوهگین هستید بهتر است همه چیز را به خداوند بسپارید. به زودی دیداری عاشقانه در پیش خواهید داشت که به غم و دوری پایان می‌دهد و دوباره زندگی به کامتان می‌شود. شما به خوبی می‌توانید مرز‌ها و چارچوب‌های خود را تعیین کنید. در بند مادیات نباشید. یک اتفاق خوشایند در شما ایجاد انرژی و توان مضاعف می‌کند و شما دوباره وادار به تلاش و کوشش بیشتر می‌شوید و این دقیقا همان چیزی است که به آن نیاز دارید. ریزبینی و به جزییات پرداختن بیش از حد کار دستتان خواهد داد. گاهی بهتر است کوتاه بیایید و به دیگران اجازه عرض اندام دهید.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د ج آ

تعبیر: اگر تصمیم به انجام وصلتی دارید و یا میخواهید برای کسی قدم خیر بردارید بهتر است که تعجیل کنید و ان را به تعویق نیندازید، خداوند در این راه از شما حمایت می‌کند. پولی به دستتان میرسد که برای استفاده از آن باید محتاط باشید و مقداری از آن را پس انداز کنید. سراغى از دوستى قدیمى که مدتهاست از او بى خبرید بگیرید. با این کار لطف بزرگى در حق خودتان و او خواهید کرد. بصورتى غیر قابل تصور تغییرات چشمگیرى در حیطه‌ی کارى شما بوجود مى آید. به شکرانه‌ی آن سزاوار است از گذشته درس بگیرید و دست مردم نیازمند را بگیرید. خیر و برکت بیشترى در زندگیتان نمایان خواهد شد. خبرهاى شادى بخشى خواهید شنید که تا مدت‌ها از شنیدنش مسرور خواهید بود.

فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ج ج ج

تعبیر: طالعت نیک است. بزودی خوشبختی در زندگیتان سرازیر خواهد شد شما صاحب ملک بزرگی خواهید شد، و ثروتی بدست می‌آورید که تمام مشکلات زندگیتان را از بین خواهد برد، و آرامش و آسایش را در وجودتان ایجاد خواهد کرد. موفقیت و پیروزی را برایتان به وجود خواهد آورد. دوران غم وغصه به پایان رسیده واز این پس دوران شادی و خوشی پیش رو دارید کلید خوشبختی به دستتان داده میشود و البته باید از آن خوب مواظبت کنید چشم به راه هستید تا شخصی به وعده‌ای که به شما داده عمل کند. هیچوقت به امید مردم نباشید و دست روی زانوی خودتان بگذارید که به زودی موفق خواهید شد روز‌های خوشی خواهید داشت مشروط به اینکه از تظاهر بپرهیزید و به همه تعهدات خود عمل کنید.

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ج د آ

تعبیر: ممکن است در زندگی با شخصی درگیر شوید، که برایتان مشکلات فراوانی را به وجود می‌آورد سعی کنید؛ مراقب خود باشید شخصی از روی حسادت بسیار میخواهد شمارا با مشکلات خیلی زیادی درزندگی مواجه کند. وشما را به طلسم‌های زیادی به بندد. شخصی را که به شما دروغ می‌گوید هر چه زودتر از اطراف خود دور کنید، او جز دردسر برایتان ندارد. تغییرات مهمی در زندگیتان رخ می‌دهد و به پشتوانه‌ی آن، پله‌های رشد و پیشرفت را یکی پس از دیگری پشت سر می‌گذارید. هدیه‌ای دریافت می‌کنید که موجب شادی شما می‌شود. فردی وارد زندگیتان می‌شود که با وی احساس راحتی و آرامش خواهید کرد و سرانجام خرید مورد نظرتان را انجام می‌دهید.

فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: د ب د

تعبیر: طالع خوبی دارید. به زودی خواسته‌های قلبی تان عملی خواهد شد خبر‌های خوشحال کننده از طرف شخصی به گوشتان می‌رسد، که باعث خوشحالی و آرامش در شما می‌شود که موفقیت و سربلندی را در زندگی برایتان به وجود می‌آوردغم و اندوه را از وجودتان خارج میکند. با تغییر دکوراسیون تنوع در محیط خانه تان بوجود خواهید اورد و ب این ترتیب از احساس خستگی فاصله می‌گیرید اگر احساس می‌کنید که غریب افتاده اید و کسی قدر شما را نمیداند بهتر است علت لن را در رفتار خودتان جستجو کنید ودر جهت رفع ان اقدام کنید یادتان باشد که اطرافیان باید از شما حرکتی ببینند نه این که فقط اه و ناله بشنوند مسافرت کوتاه مدت پیش رو خواهید داشت.

فال ابجد

فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: ج آ آ

تعبیر: طالعت خوب نیست. شخصی در زندگی می‌خواهد شما را به دردسر‌های بزرگی مواجه کند، باید مراقب خود باشید و دست از کار‌های ناصواب بردارید تا بتوانید در آینده به خوشبختی و آرامش دست پیدا کنید، و شادی را در زندگیتان به وجود بیاورید موفقیت آرامش را در زندگی تان سرازیر کنید. باری از روی دوش شخصی بر می‌دارید این کار خیر روزی را به سوی شما سرازیر میکند و شما را از مسایل و مشکلات مالی رهایی خواهد داد مدتی است به گذر عمر بی توجه شده اید یادتان باشد امکان بازگشت زمان نیست از فرصت‌هایی که امروز به شما هدیه داده شده است حداکثر استفاده را ببرید این روز‌ها امکان دارد با صحنه‌ای عجیب روبرو شوید تا می‌توانید از قدرت مدیریت خود بهره ببرید.

فال ابجد روزانه متولدین مهر

ابجد فال شما: د د ب

تعبیر: طالعت روشن است. به زودی رزق و روزی حلال به دست تان خواهد رسید شما به سربلندی و مقاومت بالا دست پیدا خواهید کرد، و شادی را در خود به وجود می‌آورید، بهتر است؛ نگران مسائل زندگی نباشید به خوشبختی آرامش خیلی زود دست پیدا خواهید کرد. قدر آنچه که به سخنی به دست آورده اید را بدانید، صبر کلید نهایی در موفقیت شماست، هدفتان را هدفی والا انتخاب کنید که در خوره شخصیت شما باشد، شما ظرفیت کافی برای حل مشکلات خود را دارید، بنابراین شجاعانه برای آن کوشش کنید، تحولی بزرگ پیش روی شماست که چشم اندازی روشن دارد، بیگدار به آب نزنید، اما با آغوش باز پذیرای آن باشید.

فال ابجد روزانه متولدین آبان

ابجد فال شما: د د د

تعبیر: طالعت خوب است. به آرزو‌ها و خواسته‌های قلبی در زندگی دست پیدا خواهید کرد، و شادی و آرامش را در زندگیتان سرازیر می‌کنید، اگر قصد انجام کاری را دارید سعی کنید؛ به انجام برسانید که برایتان خوشایند دیده شده است، در آینده برایتان خوشبختی و نشاط را به وجود خواهد آورد. قدرشناس دوست صمیمی یا همسرتان باشید و در این مسیر تا جایی که می‌توانید کوتاهی نکنید. انتخاب و تصمیم مهمی پیش رو دارید که باید تمام جوانب را در نظر گرفته و بعد پاسخ دهید. در این مورد عجله نکنید. یه پیام ... منتظره از یک دوست قدیمی شما را غافلگیر می‌کند. مردم را آنطور که هستند بپذیرید تا آثار موفقی و ارزشمند را در زندگیتان ببینید.

فال ابجد روزانه متولدین آذر

ابجد فال شما: ب ج آ

تعبیر: متاسفانه در اطراف تان افراد حسگد فراوانند و همین امر موجب می‌شود تا همواره دعای بدی در حقتان بکنند، سعی کنید همیشه با خود دعای دفع چشم زخم حمل کنید و بیشتر از خودتان مراقبت نمایید. اسراری در زندگی تان وجود دارد که اگر برملا شود برایتان دردسرساز خواهد شد پس مراقب زبانتان باشید. از عیب جویی و کوچک شمردن دیگران خودداری کنید. به فرصتی طلایی دست می‌یابید تا برای خواسته‌های خود و آنچه برای شما سرنوشت ساز است اقداماتی به عمل آورید. به زودی پاداش زحمات و تلاشتان را خواهید گرفت. مدتی است که شما احساس می‌کنید به شخصی به شدت وابستگی پیدا کرده اید. نیتی دارید که بسیار خیر خواهانه است. مطمئن باشید در صورت اجرا این نیت به هدف خود می‌رسید.

فال روزانه ابجد متولدین دی

ابجد فال شما: ج ب ب

تعبیر: به آرزو‌هایی که دارید دست پیدا میکنید، اما نباید خلف وعده کنید و زیر حرف هایتان بزنید که در این صورت براحتی تمامی آنچه را به دست آورده اید را دوباره از دست میدهید. از بیراهه و همچنین کسب مال حرام پرهیز کنید که زندگیتان را به نابودی می‌کشاند. به فرصتی دست پیدا می‌کنید تا به جنبه‌های مهم زندگی خود بیشتر فکر کنید و تصمیمات جدی و مهمی در مورد کار و یا تحصیل خود بگیرید منتظر دریافت مژده در ارتباط با یکسری تسهیلات مالی و یا به وجود آمدن یک منبع مالی جدید باشید از این رو هر گونه پیشنهادی را که در زمینه‌های شغلی به شما می‌شود جدی تلقی کرده و راجع به آن خوب فکر کنید عزیزی در سفر دارید یا از او دور افتاده اید که چشم به راهش هستید.

فال روزانه ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما: ج ج د

تعبیر: بخت و اقبال خوبی ندارید، اما با وضعیت پایدار نخواهد بود و دوباره زندگیتان سراسر از شادی و خوشحالی خواهد شد. اگر با شخصی دعوا و مرافعه دارید مطمئن باشید که ما با موفقیت شما به پایان خواهد رسید. فردی حرف‌هایی در رابطه با شما می‌زند که بسیار ناراحتتان می‌کند، اما خیلی زود از شما عذرخواهی می‌کند. شرایط و اتفاقات روز‌های اینده بر وقف مرادتان خواهد بود. به لطف تلاش خودتان اینده بهتری خواهید داشت. چشم شما به دیدار عزیزی که مدت‌ها به دنبال او بوده اید روشن خواهد شد. به آنچه میبینید زود دل میبندید و تحت تاثیر قرار میگیرید. اگر این روز‌ها با یک غوره سردتان میشود و با یک مویز گرمتان میشود دیگران را دچار دردسر و سردمگنی قرار ندهید.

فال روزانه ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما: ج د د

تعبیر: مراقب باشید که با این مقصود خودتان را به دردسر نیندازید این کار سلامتی تان را تهدید خواهد کرد. اگر می‌خواهید به فردی اعتماد کنید مراقب باشید که در این راه دچار اشتباه خواهید شد و این فرد دوباره شما را ناامید می‌کند. پول خوبی در راه دارید که بهتر است مقداری از آن را پس انداز نمائید و به فکر آینده باشید. شما کاری را انجام داده اید که باید همین مسیر را ادامه دهید تا به نتیجه برسد شخصی وارد زندگیتان میشود که با خود پیشنهادی دارد قدر این شخص را بدانید بر زندگی شما تاثیری مثبت و مفید خواهد گذاشت انجام کار یا شراکتی به شما پیشنهاد میشود چشم و گوش خود را کاملا باز کنید و از چند نفر خبره برای رد یا قبول آن مشاوره بگیرید باید از هر فرصتی برای شادمانی بهره برد، اما دلبستگی به ظواهر در شان شما نیست.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی