کد مطلب: 31722

فال ابجد | فال ابجد اصلی | فال ابجد با اسم مادر | فال ابجد تاروت

فال ابجد فردا 27 بهمن ماه | فال ابجد با اسم مادر

اگر به فال ابجد اعتقاد دارید خالی از لطف نیست که فال ابجد روزانه خود را در سایت دیجی سرگرمی بخوانید.

فال ابجد فردا 27 بهمن ماه | فال ابجد با اسم مادر

فال ابجد از محبوبت ترین فال ها در بین ایرانیان معتقد به فال می باشد. فال ابجد تا حد زیادی می تواند طالع شما را پیشاپیش پیشگویی کند. در فال ابجد ابتدا ابجد نام فرد و نام مادرش محاسبه می شود و سپس طالع بینی شخص با توجه به آن برج انجام می‌شود. جدیدترین و قوی ترین فال ابجد را با هم در سایت دیجی سرگرمی می خوانیم.

فال ابجد متولدین فروردین

حروف ابجد فال شما : ب د ب

به زودی از مشکلات و گرفتاری ها رها میشوی. منتظر دست خیر دیگران نباش و خودت همت کن. گمشده ای را پیدا میکنی. اگر با کسی مشکلی داری عاقبت به نفع تو تمام میشود. به زودی گشایش و توفیقی نصیب تو میشود و در کارهایت موفق خواهی بود.

فال ابجد متولدین اردیبهشت

حروف ابجد فال شما : ج ب د

طالع خوبی داری و در نعمت و رحمت به رویت گشوده است و به مقصودی که داری میرسی. شکر خدا را به جا آور تا به مقصود نزدیکتر شوی. امسال برای تو بهتر از هر سال دیگر است. به عزت و موقعیت خوبی دست پیدا میکنی. به زودی خبری خوشحال کننده دریافت میکنی. اگر قصد انجام کاری را داری به آن عمل کن، با موفقیت همراه خواهد بود.

فال ابجد متولدین خرداد

حروف ابجد فال شما : ج آ ب

قصد و نیت بدی داری از آن دوری کن وگر نه پشیمان میشوی. بهتر است در پی کار خودت بمانی و منتظر باشی. سعی کن با پرورش افکار و نیات خوب در سر ،سعادت را به روی خود باز کنی و از الطاف خداوند در همه ی امور برخوردار شوی.

فال ابجد متولدین تیر

حروف ابجد فال شما : ج د د

با این قصد و نیتی که در سر داری ممکن است سلامتت به خطر بیافتد. بهتر است آن را از سر بیرون کنی وگرنه صدمه سختی خواهی دید. کسی به تو طعنه میزند از او دوری کن. اگر در همه امور به خدا توکل کنی در کارت گشایش پیدا میشود و به مقصود میرسی.

فال ابجد متولدین مرداد

حروف ابجد فال شما : د د ج

قصد و نیتت خوبست. به زودی کارهایت سر و سامان میگیرد. تا چهل روز دیگر چنان گشایشی در کارت پیدا میشود که انتظارش را نداری. تغییرات مثبتی در زندگیت در پیش داری. خیلی زود از غم و رنج رها میشوی و به نشاط و شادمانی دست پیدا میکنی الیته اراده ی تو هم در این امر دخیل میباشد.

فال ابجد

فال ابجد متولدین شهریور

حروف ابجد فال شما : ج ب د

طالع خوبی داری و در نعمت و رحمت به رویت گشوده است و به مقصودی که داری میرسی. شکر خدا را به جا آور تا به مقصود نزدیکتر شوی. امسال برای تو بهتر از هر سال دیگر است. به عزت و موقعیت خوبی دست پیدا میکنی. به زودی خبری خوشحال کننده دریافت میکنی. اگر قصد انجام کاری را داری به آن عمل کن، با موفقیت همراه خواهد بود.

فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: ب ج د

تعبیر: مقصود نیکی دارید و به زودی شر بدخواهانی که در زندگیتان دارید از سر شما رفع خواهد شد. بزودی وصلتی مبارک در پیش دارید که شما را سعادتمند و خوشبخت خواهد کرد. زندگی به مرادتان خواهد شد انشاالله. تا دیر نشده دست به کار شوید و برای عملی کردن نیتی که در سر دارید کاری ترتیب دهید. حتی شده از خواب و خوراکتان بزنید این کار را انجام دهید، برایتان نتایج بسیار خوبی به همراه دارد. موضوعی احساسی بسیار نگرانتان کرده است، نگران نباشید این طوفانی است که می‌گذرد. بی منظور حرفی زده‌اید که برازنده شما نبوده.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: ب آ ب

تعبیر: مقصود نیکی دارید و به هر آنچه که در آرزویش هستید دست خواهید یافت. مشکلاتی در زندگیتان پدید آمده که سردرگم و پریشان هستید از خداوند بخواهید تا راه درست را به شما نشان دهد انشالله که آرامش خواهید یافت. فردی علاقه اش نسبت به شما فراوان است پس او را نادیده نگیرید و رفتارهایتان را به او مناسب‌تر کنید. قصد دارید دست به کاری بزنید و با این که خیلی هم تلاش کرده اید، نگرانید و شرایط را کاملا به ضرر خود می‌دانید. اوضاع اینطور باقی نمی‌ماند مطمئن باشید خیلی زود نتایج زحماتتان را می‌بینید. اتفاقی خوش در حال رخ دادن است، هر چه زودتر او را بجویید. این روز‌ها نوبت شماست. برای کار نکرده توضیح ندهید.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: ب ب ب

تعبیر: تلاش کنید تا بتوانید ثمره کار خود را به دست بیاورید و به پیروزی برسید، اگر در زندگی بی گدار به آب بزنید و خودتان را از اجتماع دور کنید هیچگاه به مقصود خود نخواهید رسید، بلکه مشکلات فراوانی در آینده تان سرازیر خواهد شد، سعی کنید برای خود در زندگی صدقه‌ای بدهید تا مشکلات شما رفع شود. برای نیتتان به امید معجزه نباید بنشینید. شما خوشبخت هستید، مگر اینکه دائم بخواهید خود را با دیگران مقایسه کنید و انتظار داشته باشید که خوشبخت‌تر از آن‌ها باشید. این هرگز میسر نمی‌شود، زیرا همواره دیگران را خوشبخت‌تر از آنچه که هستند، تصور می‌کنید. درباره مسائل عاطفی‌تان بیش از حد توقع نداشته باشید.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: ج ا ج

تعبیر: اگر بیمار هستید به زودی از بند بیماری رهایی پیدا خواهید کرد و موفقیت و سربلندی در زندگی نصیبتان می‌شود، بهتر است؛ در راز و نیاز با خداوند کاهلی نکنید و هیچگاه راز دل خود را با کسی در میان نگذارید، چون ممکن است برایتان مشکلات فراوانی در زندگی ایجاد کنند. ایده‌ای برای سرمایه گذاری به ذهن شما خطور کرده. این ایده‌ی خامی ست، نیاز به پردازش بیشتری دارد. هشیار اگر باشید می‌توانید از آن برای بهبود وضعیتتان استفاده کنید. در رابطه عاطفی‌تان حرف‌های تکراری خسته‌تان کرده. کمی فاصله بگیرید تا نه چیزی بگویید و نه چیزی بشنوید. گاهی تنهایی بهتر است.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: آ ب ب

تعبیر: مقصود بسیار بدی دارید. سعی کنید خودتان را به فساد آلوده نکنید و کار‌های نادرست را کنار بگذارید، این دنیا ارزش بدگویی کردن پشت دیگران را ندارد بهتر است؛ خودتان را اصلاح کنید تا مشکلات تان رفع شود و بتوانید خیلی زود به هدف خود نزدیک شوید. در مورد نیتی که در ذهن دارید بهتر است دست از لج بازی و یکدندگی بردارید تا به نتیجه دلخواهی برسید. آنچه از گذشته باقی می‌ماند خاطره است نباید برای آن افسوس خورد. از خاطرات خوب همچون چراغی برای نشان دادن راه آینده استفاده کنید وگرنه راه رفته را دوباره مجبور می‌شوید طی کنید. بلایی آمده بود که به سلامتی از آن گذر کردید.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: ب د د

تعبیر: به زودی معاملات پولی و مالی پر سود و منفعتی در پیش رو دارید که آینده تان را به خوبی و خوشی می‌سازد، و طالع تان را به رنگ روشنایی در می‌آورد بهتر است؛ نگران نباشید خوشبختی در راه است آرامش خاصی در وجود شما سرازیر می‌شود وشما را به موفقیت میرساند. از غفلت در روابط احساسی حذر کنید، چون این ایام و خوشی‌های آن است که برایتان می‌ماند. به دنبال پیدا کردن یاری باشید که همیشه تکیه گاه شما باشد. شخصی قابل اعتماد وارد زندگی‌تان می‌شود، که می‌توانید با او خیلی راحت باشید. حواستان به صحبت‌های که در اطرافتان می‌شود باشد. همه خیرخواه نیستند و گاهی فقط دنبال منافع شخصی خودشان هستند.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی