کد مطلب: 31687

وام با کارت یارانه | ثبت نام وام با کارت یارانه | وام ۱۵ میلیونی با وام با کارت یارانه

سامانه ثبت نام وام با کارت یارانه باز شد | شرایط ثبت نام وام قرض الحسنه 100 میلیونی برای همه یارانه بگیران با اقساط کم سود

دور جدید ثبت نام وام با کارت یارانه با مبلغ 100 میلیون تومان با شرایط عالی آغاز کرد.

سامانه ثبت نام وام با کارت یارانه باز شد | شرایط ثبت نام وام قرض الحسنه 100 میلیونی برای همه یارانه بگیران با اقساط کم سود

وام با کارت یارانه به همه یارانه بگیران و بدون ضامن تعلق می گیرد. متقاضیان می توانند از تسهیلات دریافت وام با کارت یارانه استفاده کنند.شرایط جدید دریافت وام با کارت یارانه را در ادامه با هم می خوانیم.

ثبت نام وام با کارت یارانه در این سامانه

وام هایی که تحت عنوان وام توسعه پرداخت می شوند معمولاً نیازی به قرارداد با بانک ندارند. کافی بود متقاضیان کد کشوری خود را به همراه شماره تلفن همراه اصلی خود به شماره 6369 وزارت امور اجتماعی ارسال کنند. پس از ارسال کد کشور به شماره ذکر شده، پیامکی با عنوان «فرآیند با موفقیت انجام شد» دریافت کردند.

بر اساس اعلام بانک مرکزی، تمامی بانک ها می توانند وام های کم بهره را برای مشتریان خود در نظر بگیرند. هر بانکی به مشتریان و دارندگان حساب های بانکی خود بسته به شرایط و گزینه هایشان وام های کم بهره ارائه می دهد. بنابراین برای اطلاع از نحوه دریافت وام با کارت تبلیغاتی با بانک خود تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

برای ثبت نام اینترنتی وام با کارت یارانه به سامانه بانک مورد نظر خود و یا وب سایت refahi.ir مراجعه کنید. در آنجا باید اطلاعات لازم برای درخواست آنلاین وام با کارت کمک هزینه را به دست آورید.

در حال حاضر انتظار نمی رود که وام جدیدی به وام گیرندگان پرداخت شود. در دوره های قبلی که وام فاینانس واریز می شد، شرایط به گونه ای بود که اقساط وام فاینانس از مبلغ صندوق متقاضی کسر می شد. نیازی به امضای قرارداد وام با سیستم بانکی نیست. نبود. وام های یارانه ای پرداخت شده به ذینفعان به افراد با نرخ 12 درصد پرداخت شده است که 8 درصد آن توسط دولت به بانک پرداخت شده است. از آنجایی که دولت فعلاً فرض نمی کند که وام با عنوان «وام یارانه ای» به حساب گیرندگان واریز شود، از شرایط دریافت وام تشویقی اطلاعی در دست نیست. به محض اعلام دولت مبنی بر پرداخت وام های یارانه ای به مشمولان، اطلاعات در همین سایت منتشر خواهد شد.

باید بگوییم که برخلاف تمام اخبار منتشر شده، فکری برای پرداخت وام جدید به یارانه بگیران نبود. در حال حاضر از شرایط دریافت وام یارانه ای اطلاعی در دست نیست چرا که وامی به نام وام یارانه ای برای واریز به حساب یارانه گیرنده از سوی دولت در نظر گرفته می شود. این مورد در نظر گرفته نشد. زمانی که اطلاعات موثقی از سوی دولت در خصوص پرداخت وام یارانه ای به مشمولان وجود داشته باشد.

شرایط دریافت وام با کارت یارانه اعلام شد

وام یارانه وامی است که با کارت یارانه به شخص تعلق میگیرد. دریافت وام یارانه شرایط آسانی دارد در ادامه به جزئیات دریافت وام یارانه پرداختیم.

انسیه خزعلی، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در حاشیه جلسه هیئت دولت به عملکرد صندوق ضمانت زنان سرپرست خانوار اشاره نمود.

وی گفت: این طرح از سال گذشته اجرا و به استان‌ها نیز سهمیه داده شده است. برخی از استان‌ها از سهمیه خود استفاده کردند و برخی دیگر همچنان برای استفاده از سهمیه ظرفیت دارند.

او در خصوص نیاز به ضامن در صورت اخذ وام، اظهار کرد: زنان سرپرست خانواری که در دهک‌های یک تا پنج هستند و ضامن نداشته باشند، دولت ضامن آن‌ها می‌شود.

خزعلی گفت: مبلغ تسهیلات تا سقف یک صد میلیون تومان است.

وی عنوان کرد: افراد باید به مدیرکل بانوان استان خود مراجعه کنند تا اسامی برای صندوق ضمانت زنان ارسال شود.

طرح عید تا عید در راستای افزایش تقاضا در بازار به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز و تقارن آن با ماه رمضان از امروز آغاز شد.

مبلغ ۲۰ میلیون تومان وام فوری اعتباری در طرح فروش مذکور در نظر گرفته شده است و عموم مردم می‌توانند بر اساس ارزیابی اولیه توسط بانک مذکور و بدون ارائه وثیقه و ضامن، از اعتبار در نظر گرفته شده در این طرح ملی برای خرید کالاهای مورد نیاز خود در اسفندماه سال جاری استفاده کنند.

متقاضیان می‌توانند برای دریافت اعتبار ۲۰ میلیون تومانی برای خرید کالا می‌توانند به سامانه https://eidtaeid.ir/shopping-landing که از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت معرفی شده است مراجعه کنند.

بازپرداخت اقساط تا پایان پنجم اردیبهشت ماه سال آینده بدون هیچ سودی است و برای کالای لوازم خانگی که نیاز به بازپرداخت بلندمدت‌تری دارد، با اعتبار یکی از بانک‌ها می‌توانند اقدام به خرید کرده و اقساط از حساب بانکی آنها کسر شود.

وام با کارت یارانه

شرایط وام با کارت یارانه 100 میلیونی بانک صادرات

وام و تسهیلات بانک صادرات ایران در قالب طرح سنا با هدف پاسخگویی به نیازهای خرد هموطنان پرداخت می‌شود.

اشخاص حقیقی و حقوقی دارای حساب طرح سنا در بانک صادرات ایران می‌توانند با سپرده‌گذاری، حداقل 100 میلیون ریال و حداکثر سه میلیارد ریالی از تسهیلات طرح سنا بهره‌مند شوند.

مدت سپرده‌گذاری در طرح سنا از 2 تا 10 ماه است.

دوره بازپرداخت وام و تسهیلات طرح سنا 18 تا 60 ماهه است.

حداقل میانگین سپرده برای بهره‌مندی از تسهیلات 100 میلیون ریال است.

همچنین اشخاص حقوقی و حقیقی صاحب کسب و کار می‌توانند برای دریافت تسهیلات تا سقف 50 میلیارد ریال تسهیلات ویژه این طرح در قالب «سنای ویژه کسب و کار» با سپرده‌گذاری از 2 تا10 ماه، حداکثر 200درصد میانگین معدل موجودی خود را با نرخ 15 تا 23 درصد می‌توانند تسهیلات دریافت کنند.

حداقل مبلغ تسهیلات این طرح  100 میلیون ریال و حداکثر 50 میلیارد ریال، با دوره بازپرداخت3 تا 18 ماه (ماهانه- یکجا سررسید) در نظر گرفته شده است.

حداقل میانگین سپرده برای بهره‌مندی از تسهیلات در قالب طرح سنا  100 میلیون ریال است. حساب‌های طرح سنا، قابل وکالتی شدن برای انجام معاملات در بورس کالا است.

متقاضیان تسهیلات و ضامنین نباید درای وام و تعهدات سررسید گذشته ٬ معوق و مشکوک الوصول و همچنین چک برگشتی باشند.

بر اساس طرح وام دهی سپاس سپهر بانک صادرات ایران ٬ متقاضیان می‌توانند به میزان سه برابر معدل موجودی حساب تا سقف سه میلیارد ریال با نرخ کارمزد ۴ درصدی وام قرض‌الحسنه دریافت کنند.

همچنین بر اساس این طرح امکان دریافت وام ارزان قیمت قرض الحسنه به میزان دو برابر معدل حساب تا سقف ۱۰ میلیارد ریال با نرخ‌ سود ۴ درصدی فراهم شده است.

کسب امتیاز در این طرح به صورت روزشمار بوده و مشتری امکان واریز، برداشت و انجام امور روزانه مالی خود را از این حساب خواهند داشت. همچنین ب روی این حساب کارت بانکی هم صادر می شود.

حداقل مبلغ برای افتتاح حساب ویژه طرح وام  سپاس سپهر بانک صادرات ایران، در قالب سپرده قرض‌الحسنه جاری، پس‌انداز یا سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت، یک میلیون ریال (100/000 تومان ) و حداقل میانگین معدل موجودی جهت استفاده از این طرح ۱۰۰ میلیون ریال ( 10/000/000 تومان ) است.

متقاضیان تسهیلات  می‌توانند برای دریافت وام قرض الحسنه با حداقل ۲ ماه سپرده‌گذاری و بازپرداخت ۳۶ ماهه، تا سقف سه میلیارد ریال (300/000/000 تومان )  با کارمزد ۴ درصدی از این طرح استفاده کنند. همچنین شرایط دریافت تسهیلات مرابحه با نرخ سود ۴ درصدی تا سقف ۱۰ میلیارد ریال  ( 1/000/000/000 تومان ) با حداقل ۲ ماه و حداکثر ۱۲ ماه سپرده‌گذاری و بازپرداخت ۱۲ ماهه فراهم است.

وام گیرنده و ضامن ها نباید دارای چک برگشتی و وام سررسید گذشته معوق و یا مشکوک الوصول در شبکه بانکی کشور باشند.

منبع: ايسنا
آنچه دیگران میخوانند
 • قاسم رستگار ارسالی در

  بسیار عالیه . خیلی از مشکلاتمونو میتونیم حل کنیم

 • روح ا..یبلویی ارسالی در

  سلام خسته نباشید.اگربرایتان مقدور است وام ۱۵ملیونی به من بدهید کارگرهستم دارای زن وسه فرزند.لطفا پیگیری کنید.

 • علی اصغر شاهوردی ارسالی در

  سلام برای گرفتن وام با کارت یارانه به کجا مراجعه کنم کدوم بانک وام با کارت یارانه انجام میدهد لطفا راهنمایی بفرمایید چند سال نمیتونم خونه بگیرم با زن بچه خونه پدر خانمم همسرم

  • ناشناس ارسالی در

   سلام برای وام یارانه کجا باید اقدام کنیم

 • قوام کشاورزی ارسالی در

  سلام اجاره خونم کم است نیاز به 50 ملیون دارم

 • سیدهادی دهقان ارسالی در

  سلام من مجردم کسی ندارم ۴۰سالمه نه زنی نه خونه ای هیچی ندارم بخدا اگراین وام صدتومان بکارت یارانه به من بدهیدمیخام کارکنم باهاش ممنون

 • جمشیدصدری ارسالی در

  من.به.وام.یارانه.احتیاج.دارم

 • محمدرضامحمدرضایی ارسالی در

  نام نویسی جهت وام فوق

 • خدیجه خادمان هستم ارسالی در

  منم مستأجرم خیلی خوب میشه اگه بشه واقعا ممنون میشیم مشکل خونمون حل میشه

 • حبیبی ارسالی در

  سلام اگر این وام ۱۰۰ میلیونی واقعیت داشته باش مشکل پسر ۲۶ ساله من ک بیکار بخدا قسم حل میشه .

 • جهانبخش فلاحی ارسالی در

  سلام اگه وام دادن واقعیت داشته باشه که خیلی عالیه . ولی هربانکی میری اینقدرسنگ جلوپات میندازن که منصرف بشی.

 • مستمربگیرم ارسالی در

  باسلام اگر دولت محترم به همه وام بلاعوض میدد وبا این کار شادابی وشور نشاط به جامعه ایران اسلامی عزیزمان موثر میباشد ۱۰۰ صددرصد

 • شاهرخ ارسالی در

  باسلام دنیا هیچ وپوچ وفقط باید همه خدا را درنظر داشته باشند چون خدا انچه رابخواهد ایجاد میکند


 • محرم محمدی ارسالی در

  سلام اقایان عزیزمون وام کجاست پول کجاست خودتون معطل نکنید برین مشغول کارتون باشید متشکرم

 • ناشناس ارسالی در

  چطور میتونیم برای وام یارانه ثبت نام کنم

 • Ali reza ارسالی در

  سلام خسته نباشین
  صدای ای وام همه جا پیچید ولی هیچی قطعی نیست وفکر نکنم دولت ما این کار رو برامون انجام بده
  ولی بازم خدا کمکه کنه همچین طرحی رو اجرا کنن ومن نوعی میتونم با این وام به پیشگیری بیماری خودم بپردازم
  ممنون

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی