کد مطلب: 31667

حقوق بازنشستگان| حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی | حقوق بازنشستگان کشوری

آغاز واریز حقوق بازنشستگان با واریزی فوق العاده | جدول واریز حقوق بازنشستگان از امروز منتشر شد + جدول

حقوق بازنشستگان از دیروز بحساب بازنشسته ها واریز شده است و این واریزی تا آخر بهمن ماه ادامه دارد. در ادامه جدول حقوق بازنشستگان و جزئیات افزایش 9 میلیون تومانی حقوق بازنشستگان را با هم می خوانیم.

آغاز واریز حقوق بازنشستگان با واریزی فوق العاده | جدول واریز حقوق بازنشستگان از امروز منتشر شد + جدول

از اوایل ماه بهمن خبرهای مهمی درخصوص افزایش حقوق بازنشستگان به گوش می رسد.مردم برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در چند ماه اخیر دست به اعتراض های متعددی زده اند.آخرین خبر از افزایش حقوق بازنشستگان را در ادامه مطلب دیجی سرگرمی بخوانید.

واریز حقوق بازنشستگان آغاز شد

حقوق بهمن‌ماه بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی از امروز (۲۱ بهمن‌ماه) واریز خواهد شد.

حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی از امروز ۲۱ بهمن ماه به حساب بازنشستگان این سازمان واریز خواهد شد.

هم‌اکنون بیش از ۴ میلیون بازنشسته و مستمری‌بگیر تامین اجتماعی حقوق دریافت می‌کنند که از امروز حقوق بهمن ماه به حساب آنها واریز خواهد شد.

حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بر اساس حروف الفبا از ۲۱ بهمن آغاز و تا تاریخ ۳۰ بهمن ماه به اتمام خواهد رسید.

همچنین پس از اتمام واریز حقوق بهمن ماه، عیدی بازنشستگان به حساب آنها واریز خواهد شد.

عیدی بازنشستگان به ازای هر نفر ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و به ازای همسر ۷۰۰ هزار تومان و به ازای هر فرزند تحت تکفل۳۰۰ هزار تومان دریافت می‌کنند.

جدول واریز حقوق بازنشستگان از ۲۰ بهمن

با توجه به جدول پرداخت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی براساس حروف الفباء از هفته آینده، پیش‌بینی می‌شود عیدی بازنشستگان پس از واریز حقوق بهمن‌ماه به حساب آنها واریز شود.

جدول واریز حقوق بهمن بازنشستگان تامین اجتماعی؛ میرهاشم موسوی؛ مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در تاریخ ۱۷ بهمن‌ماه سال جاری درباره پرداخت عیدی به بازنشستگان این سازمان گفت: با توجه به مشخص شدن مبلغ عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی در تلاش هستیم با تامین منابع، عیدی را به حساب بازنشستگان پرداخت کنیم.

واریز حقوق بهمن بازنشستگان تامین اجتماعی

وی درباره زمان پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی تصریح کرد: ان‌شاءالله تا دو هفته آینده عیدی به حساب بازنشستگان تامین اجتماعی واریز می‌شود.

با توجه به جدول زمانبدی پرداخت حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی براساس حروف الفباء از هفته آینده، پیش‌بینی می‌شود عیدی بازنشستگان پس از اتمام پرداخت حقوق بهمن‌ماه به حساب آنها واریز شود. با احتساب زمان پرداخت حقوق بازنشستگان از هفته آینده و زمانبدی عیدی بازنشستگان اوایل اسفندماه به حساب بازنشستگان واریز شود

جدول واریز حقوق بهمن بازنشستگان تامین اجتماعی ۱۴۰۲

نام حرف

تاریخ پرداخت

بانک صادرات

۱۴۰۲/۱۱/۲۹

آ – الف

۱۴۰۲/۱۱/۲۰

ط

۱۴۰۲/۱۱/۳۰

حروف (ب) تا (ش) شعب تا ۲۰۰۰ نفر

۱۴۰۲/۱۱/۲۱

ظ

۱۴۰۲/۱۱/۳۰

حروف (ص) تا (ی) شعب تا ۲۰۰۰ نفر

۱۴۰۲/۱۱/۲۲

خ

۱۴۰۲/۱۱/۳۰

ب

۱۴۰۲/۱۱/۲۳

گ

۱۴۰۲/۱۱/۳۰

پ

۱۴۰۲/۱۱/۲۵

ل

۱۴۰۲/۱۱/۳۰

ت

۱۴۰۲/۱۱/۲۵

و

۱۴۰۲/۱۱/۳۰

ث

۱۴۰۲/۱۱/۲۵

ه

۱۴۰۲/۱۱/۳۰

چ

۱۴۰۲/۱۱/۲۵

غ

۱۴۰۲/۱۱/۳۰

ج

۱۴۰۲/۱۱/۲۵

ی

۱۴۰۲/۱۱/۳۰

ژ

۱۴۰۲/۱۱/۲۵

ذ

۱۴۰۲/۱۱/۳۰

ص

۱۴۰۲/۱۱/۲۵

ک

۱۴۰۲/۱۱/۳۰

ض

۱۴۰۲/۱۱/۲۷

د

۱۴۰۲/۱۱/۳۰

ز

۱۴۰۲/۱۱/۲۷

ش

۱۴۰۲/۱۱/۳۰

ف

۱۴۰۲/۱۱/۲۷

ع

۱۴۰۲/۱۱/۳۰

ح

۱۴۰۲/۱۱/۲۷

ن

۱۴۰۲/۱۱/۳۰

ق

۱۴۰۲/۱۱/۲۸

م

۱۴۰۲/۱۱/۳۰

س

۱۴۰۲/۱۱/۲۸

بنیاد شهید

۱۴۰۲/۱۱/۳۰

ر

۱۴۰۲/۱۱/۲۸

همکاران بازنشسته

۱۴۰۲/۱۱/۳۰

بانک ملی

۱۴۰۲/۱۱/۲۹

 

بانک ملت

۱۴۰۲/۱۱/۲۹

بانک تجارت

۱۴۰۲/۱۱/۲۹

پست بانک

۱۴۰۲/۱۱/۲۹

بانک سپه

۱۴۰۲/۱۱/۲۹

بانک کشاورزی

۱۴۰۲/۱۱/۲۹

تایید واریزی فوق العاده ۹ میلیون تومانی به حقوق بازنشستگان

هیات عالی نظارت در ادامه رسیدگی به موارد مغایرت بودجه سال ۱۴۰۳ کل کشور با سیاست‌های کل نظام در جلسه عصر امروز خود که به ریاست آیت الله آملی لاریجانی تشکیل شد، بند (س) تبصره ۶ بودجه سال ۱۴۰۳ کل کشور مصوب مجلس را مغایر سیاست‌های کلی نظام ندانست و با متناسب سازی حقوق بازنشستگان موافقت کرد.

حقوق بازنشستگان

براساس اعلام مرکز رسانه و روابط عمومی مجمع هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت، کار بررسی بودجه سال ۱۴۰۳ از امروز در هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور اعضا و نمایندگان روسای سه قوه، رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی آغاز شد و به بررسی کلیات بودجه مصوب مجلس و برخی مفاد آن پرداخت.

حداقل حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی سال ۱۴۰۳ اعلام شد

معاون فنی و امور بیمه‌ای صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد که حکم بازنشستگی بیش از یکهزار نفر از بازنشستگان سازمان آموزش و پرورش استثنایی مشمول، صادر شده و در پایان بهمن‌ماه «حقوق» بازنشستگی، «معوقات» و «عیدی» پایان سال به صورت یکجا به حساب این افراد واریز می‌شود.

رضا فیضی نژاد اظهار کرد: به موجب تبصره پنج ماده واحده قانون تشکیل سازمان آموزش و پرورش استثنایی مصوب ۲۱ آذرماه سال ۱۳۶۹ مجلس شورای اسلامی، پنج سال خدمت دولتی رضایت‌بخش در سازمان از هر نظر از جمله بازنشستگی، ۶ سال محسوب می‌شود و سازمان مذکور مکلف است پس از صدور حکم احتساب یک سال سنوات ارفاقی مزبور، کسور بازنشستگی مقرر را براساس حقوق و فوق‌العاده‌های همان حکم محاسبه و به صندوق بازنشستگی کشوری واریز کند.

وی تاکید کرد: به دلیل عدم واریز وجوه مزبور توسط سازمان آموزش و پرورش استثنایی امکان صدور حکم بازنشستگی برای کارکنان مشمول از سوی این صندوق میسر نبوده است.

فیضی نژاد با بیان اینکه «با پیگیری‌های متعدد صندوق بازنشستگی کشوری و واریز کسور مربوطه از سوی سازمان آموزش و پرورش استثنایی، حکم بازنشستگی بیش از یکهزار نفر از بازنشستگان مشمول صادر شده است»، گفت: در پایان بهمن‌ماه جاری، حقوق بازنشستگی، معوقات و عیدی پایان سال این افراد به صورت یک‌جا به حساب‌شان واریز می‌شود.

طبق گفته علی دهقان کیا ، رئیس کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی ، برای بازنشستگان حقوق کمتر از ۹ میلیون تومان در سال آینده پرداخت نخواهد شد.

رئیس کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی تهران نگرانی اول جامعه کارگری و بازنشستگی را تعیین میران حقوق ها برای سال ۱۴۰۳ دانست.

علی دهقان کیا با اشاره به تورم بسیار بالای کشور افزود: نمایندگان مجلس افزایش مزد ۲۰ درصدی را پذیرفته و تصویب کرده ند و این مصوبه برای کشوری ها و لشکری ها اجرا خواهد شد.

وی تصریح کرد: نمایندگان مصوب کرده اند که برای شاغلان کشوری و لشکری حقوق کمتر از ۱۰ میلیون تومان و برای بازنشستگان کمتر از ۹ میلیون تومان در سال آینده پرداخت نشود.

رئیس کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی تهران تاکید کرد: انتظار ما از شورای عالی کار این است که برای کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی نیز همین مقادیر تصویب شود در غیر این صورت اسم این کار تبعیض خواهد بود.

این فعال بازنشستگان تامین اجتماعی به مسولان وزارت کار هشدار داد که در صورت تبعیض بین جامعه کارگری و بازنشستگان کشوری و لشکری مسولیت این اقدام با آنهاست.

دهقان کیا با بیان این که فنر تورم رها شده است، خاطر نشان کرد: در آستانه انتخابات مجلس قرا رداریم و رهبر معظم انقلاب هم بر حضور پر شور مردم تاکید دارند بنابراین مسئولان باید ماده ۴۱ قانون کار و مواد ۹۶ و ۱۱۱ قانون تامین اجتماعی را در تعیین حقوق ها برای کارگران و بازنشستگان به صورت دقیق اجرا کنند و به قانون تمکین کنند.

وی گفت: دستمزد کنونی یک سوم سبد معبشت خانوار است بنابراین ما چیزی جز اجرای قانون و حق خود نمی خواهیم.

منبع: تسنیم
آنچه دیگران میخوانند
 • سید.مجتبی میرمحمدی ارسالی در

  عالیترازاین.نمیشه.دورود.بر.دولت.حزب.الله

 • ناشناس ارسالی در

  درود برشما..اخر شما؟ قضا وت کنید با ۲۵۰۰ عیدی چکار می شود عید رهگذران.

 • ناشناس ارسالی در

  خمدتان یک فکری به حال بازنشستگان کشوری درنظر گرفته شده نان و ماست هم نمی شود زندگی کرد مستاجر هم باشی ازهمه بدتر ۵سر عا یله را خرج داد

 • بهروز ارسالی در

  سلام بی فوایدست چ کنم دق میکنم نگم بازنشسته بااین مبلغ مستاجر ودارای 6نفر باشی دانشجو باشند دانشگاه آزاد وقسط وام آیا بنظرتون نان خشک گیر میاد توروخدا چقدر درباره بازنشستگان بگید امید که نباشد هی نوشتن داخل سایت ها یعنی چیه

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی