کد مطلب: 31631

فروش فوری ایران خودرو | ثبت نام فروش فوری ایران خودرو

فوری/امروز؛ آغاز فروش فوری ایران خودرو بدون قرعه کشی | 5 خودروی جدید دولتی با قیمتی ویژه آماده ثبت نام + لینک

ثبت نام فروش فوری ایران خودرو ویژه 22 بهمن بدون قرعه کشی و قیمتی باورنکردنی آغاز شد.

فوری/امروز؛ آغاز فروش فوری ایران خودرو بدون قرعه کشی | 5 خودروی جدید دولتی با قیمتی ویژه آماده ثبت نام + لینک

طرح فروش فوری ایران خودرو خودروهای جدیدی در هر دوره عرضه می شود.در طرح فروش فوری ایران خودرو اغلب خودروهایی با قیمت اقتصادی و به نسبت بسیار ارزان تر از قیمت بازار عرضه می شود. در ادامه خبر جزئیات جدیدی از طرح فروش فوری ایران خودرو ویژه بهمن ماه میپردازیم.

آغاز فروش فوری ایران خودرو به مناسبت ۲۲ بهمن / تحویل فوری با قیمت کارخانه

بر اساس پیش فروش ایران خودرو در دهه فجر پیش‌ فروش ون وانا و پیکاپ اتوماتیک بنزینی فوتون از ساعت ۱۰ صبح سه‌شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ آغاز خواهد شد. همچنین پیش‌ فروش کامیون‌های بنز باری و کمپرسی ۱۹۲۴ و ۲۶۲۴ نیز از ساعت ۱۰ صبح چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ به اجرا گذاشته می‌شود.  همچنین به‌تازگی شرایط پیش فروش کامیونت آرنا پلاس، از سوی شرکت ایران خودرو دیزل اعلام شده است. ثبت نام کامیون آرنا پلاس، از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت فروش نیز ادامه دارد. ضروری است پیش پرداخت اولیه نقدی از کارت بانکی مالک قرارداد باشد. متقاضیان ثبت نام طرح دهه فجر ایران خودرو دیزل باید به نشانی  https://esale.ikd.ir/login مراجعه کنند. جزییات و شرایط فروش این طرح‌ها متعاقبا در بخش‌نامه‌های فروش اعلام می‌شود.

مزایده عمومی در فروش فوری ایران خودرو از امروز

آگهی برگزاری مزایده عمومی اینترنتی خودرو شرکت ایران خودرو از امروز سه شنبه 17 بهمن ماه 1402 منتشر شد.

آگهی برگزاری مزایده عمومی اینترنتی خودرو شرکت ایران خودرو 

(خودروهای سواری آسیب دیده، صفر و کارکرده ( پلاکدار))

فروش فوری ایران خودرو

خبر مهم درباره تحویل پژوپارس/ دور جدید فروش فوری ایران خودرو آغاز شد

سازمان تعزیرات سه نشست با مدیران بزرگترین خودروساز کشور برگزار کرد و این خودروساز تعهد کرد که تا پایان سال آینده رقم قابل توجهی خودرو به مردم واگذار کند.

به گزارش خبرآنلاین، پیرو مسائلی که در خصوص عدم تحویل به موقع خودروهای پژو پارس بوجود آمد متقاضیان از عدم تحویل خودروهای پژو پارس با موعد تحویل زمستان ۱۴۰۲ گلایه و عنوان کردند با وجود اینکه از ماه‌ها پیش در نوبت تحویل خودرو قرار دارند اما خبری از تحویل خودروهایشان نیست.

فارس در گزارشی آورده که متقاضیان در مرحله اول عرضه خودرو در سامانه یکپارچه خودرو، خودروی پژو پارس را انتخاب کردند که بعد از نوبت‌دهی موعد تحویل این خودرو برای آنها ‌زمستان ۱۴۰۲ اعلام شد اما اکنون که موعد تحویل خودرو به این متقاضیان فرا رسیده است فراخوان واریز وجه از سوی شرکت خودروساز برای آنها صادر نشده است.

احمد اصانلو، رئیس این سازمان قول پیگیری موضوع و برخورد با تخلفات صورت گرفته را داد.

در همین راستا نیز محسنی، مدیر روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی هفته گذشته با انتشار پیامی اعلام کرد: تعهد کرده بودیم در خصوص عدم ایفای تعهدات یک شرکت خودرو ساز ورود کنیم، رئیس سازمان تعزیرات شخصا این موضوع را پیگیری می‌کند. سفر رئیس جمهور منجر به تأخیر در برگزاری نشست افراد تأثیرگذار در این خصوص شد. نتیجه این جلسه را اطلاع رسانی خواهیم کرد.

در همین رابطه محمدعلی اسفنانی، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی امروز طی نشست خبری خود با اصحاب رسانه اعلام کرد: برای یکی از بزرگترین خودروسازان تخلفی مطرح می‌شود ولی هنوز در قالب تخلف نیست و اگر تخلف شد و سازمان مربوطه گزارش آن را ارائه داد برخورد قانونی انجام خواهد شد.

فروش فوری ایران خودرو

وی با اشاره به برگزاری سه نشست تعزیرات با مدیران این خودروسازی اضافه کرد: این خودروساز تعهد کرده که تا پایان سال آینده رقم قابل توجهی خودرو به مردم واگذار کند.

به تازگی سازمان استاندارد اعلام کرده که اگر استانداردها را رعایت نکند، اجازه تولید خودرو ندارد. ورود تعزیرات به این دلیل است که اقدامات پیشگیرانه به نفع مردم داشته باشد و با متخلفان برخورد کند.

سخنگوی تعزیرات حکومتی در پاسخ به درخواست خبرنگاران برای اعلام اسامی متخلفان به منظور بازدارندگی تکرار تخلف گفت: پس از صدور احکام قطعی حتی اسم این خودرو ساز را اعلام خواهیم کرد و اگر لازم باشد گزارش تصویری تخلف را هم منتشر می شود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر تخلف انبار کردن خودرو توسط ایران خودرو و تحویل ندادن به متقاضیان گفت: در استان‌های بابل، کرمانشاه، خراسان شمالی و خراسان رضوی بیش از ۱۰ هزار خودرو انبار شده بود که با موضوع تخلف امتناع کالا به مردم مجبور به عرضه شدند و این روند ادامه دارد و این شرکت خودروساز مکلف است تا پایان تابستان سال آینده خودروها را به مردم تحویل دهد.

منبع: ايسنا
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی