کد مطلب: 31496

وام یارانه | وام یارانه جدید | ثبت نام وام یارانه ۱۴۰۲

آغاز ثبت نام وام یارانه 10 میلیونی برای یارانه بگیران | کد وام یارانه 1402 اعلام شد + شرایط

خبرهای جدیدی درباره پرداخت وام یارانه از سوی دولت به یارانه بگیران در فضای مجازی منتشر شده است که شرایط دریافت و جزئیات آن را در ادامه با هم می خوانیم.

آغاز ثبت نام وام یارانه 10 میلیونی برای یارانه بگیران | کد وام یارانه 1402 اعلام شد + شرایط

وام یارانه از جدیدترین وام های دولت برای اقشار کم درآمد جامعه محسوب میشود. وام یارانه قرض لحسنه بوده و ضمانت آن کارت یارانه سرپرست خانوار می باشد. جدیدترین شرایط دریافت وام یارانه را در ادامه با هم می خوانیم.

وام یارانه ای روز پدر چیست و به چه کسانی تعلق می گیرد؟

در ادامه می توانید جزئیات یارانه 5 میلیون تومانی ویژه روز پدر را بخوانید.

اخبار مختلفی از پرداخت یارانه روز پدر در فضای مجازی منتشر شده است. براساس اخبار، مبلغ این یارانه روز پدر حدود یک میلیون تومان خواهد بود. در زیر جزئیات جدید واریز یارانه روز پدر را می خوانیم.

در آستانه روز پدر، اخبار حاکی از آن است که رئیس جمهور مبلغی را به عنوان سوگند به یارانه بگیران پرداخت خواهد کرد.

از اخبار به دست می آید که رئیس جمهور مبلغ سرسام آوری را به عنوان سوگند به یارانه بگیران پرداخت خواهد کرد. هنوز اطلاعات دقیقی از میزان ودیعه دولتی برای یارانه بگیران و سرپرستان خانوار منتشر نشده و از پرداخت رایگان مبلغ و عیدی نیز اطلاعی در دست نیست. مبلغ به حساب سرپرست خانواده واریز می شود یا می توانند وام یارانه ای دریافت کنند. اما وام یارانه ای چیست و به چه کسانی تعلق می گیرد؟

وام کم بهره یکی از وام هایی است که نیاز به ضامن ندارد و افراد می توانند با یارانه نقدی سرپرست خانوار این وام را دریافت کنند.

راه دریافت وام یارانه ای به این صورت است که سرپرستان خانواده و کلیه یارانه بگیران برای دریافت این وام باید به صورت اینترنتی ثبت نام کنند و نیازی به انعقاد قرارداد وام با سیستم بانکی ندارند. برای ثبت نام اینترنتی وام با کارت یارانه به سامانه بانک مورد نظر خود مراجعه کرده و در آنجا اطلاعات لازم را برای ثبت آنلاین وام با کارت یارانه دریافت کنید.

افرادی که سرپرست خانواده و دریافت کننده یارانه هستند و از دولت یارانه دریافت می کنند، مشمول دریافت وام یارانه ای می شوند. انواع مختلفی از وام های یارانه ای وجود دارد که عبارتند از: ب 5 میلیون وام یارانه ای، 200 میلیون وام غیر انتفاعی، 10 میلیون وام یارانه ای و ….

پس از واریز وام فاینانس، اقساط وام از مبلغ تامین مالی متقاضی کسر می شود، این وام با نرخ سود 12% به اشخاص حقیقی پرداخت می شود که 8% آن توسط دولت به بانک پرداخت می شود.

وام یارانه

امشب؛ پرداخت کمک هزینه در روز پدر برای متقاضیان وام یارانه

امسال همزمان با روز مادر، دولت رئیس جمهور طرح یسنا را مطرح کرد که بر اساس آن از حساب مادران باردار، شیرده و باردار 400 تا 600 هزار تومان بدهکار شد. با نزدیک شدن به روز پدر، برخی منابع خبری از ارائه وام تضمینی یارانه ای خبر دادند. اما آیا این خبر صحت دارد؟ در زیر به این موضوع می پردازیم و در عین حال توضیح می دهیم که وام یارانه ای چیست.

وام یارانه ای یکی از وام هایی است که بانک ها به مشمولان یارانه اعطا می کنند. بنابراین، همه دریافت کنندگان بودجه با کارت سرمایه می توانند برای درخواست وام آنلاین اقدام کنند. وام یارانه ای نیاز به ضامن ندارد و شما می توانید با کمک هزینه نقدی سرپرست خانوار این وام را دریافت کنید. این وام ها به تایید بانک مرکزی رسیده است. ثبت نام اینترنتی وام یارانه ای انواع مختلفی دارد که از آن جمله می توان به وام 5 میلیونی یارانه ای، وام قرض الحسنه اشاره کرد. 200 میلیون، 10 میلیون وام یارانه ای و … که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

انواع مختلفی از وام های یارانه ای وجود دارد. در زیر با انواع وام با کارت یارانه ای آشنا می شوید:

انواع وام با کارت یارانه ای:

وام 5 میلیونی

10 میلیون وام

وام 2 میلیونی

200 میلیون وام

وام یارانه ای اربعین

ثبت نام وام یارانه 5 میلیونی روز پدر با کارت کمک هزینه

قاعدتاً برای وام هایی که تحت عنوان وام توسعه پرداخت می شود، نیازی به قرارداد با بانک نیست. کافی بود متقاضیان کد کشوری خود را به همراه شماره تلفن همراه اصلی خود به شماره 6369 وزارت امور اجتماعی ارسال کنند. پس از ارسال کد کشور به شماره ذکر شده، پیامکی با عنوان «عملیات با موفقیت انجام شد» دریافت کردند.

بر اساس اعلام بانک مرکزی، تمامی بانک ها می توانند وام های کم بهره را برای مشتریان خود در نظر بگیرند. هر یک از بانک ها بسته به شرایط و گزینه های خود به مشتریان خود و کسانی که حساب بانکی دارند وام های کم بهره ارائه می دهند. بنابراین برای اطلاع از نحوه دریافت وام با کارت تبلیغاتی با بانک خود تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

برای ثبت نام اینترنتی وام با کارت یارانه به سامانه بانک مورد نظر خود و یا سایت refahi.ir مراجعه کنید و در آنجا باید اطلاعات لازم برای ثبت آنلاین وام با کارت یارانه را دریافت کنید.

وام یارانه روز پدر دولت رئیس جمهور چه زمانی به خانواده ها پرداخت می شود؟

در حال حاضر فرض بر این نیست که وام جدیدی به گیرندگان فاینانس پرداخت شود؛ در دوره های قبلی که وام فاینانس واریز می شد، شرایط به گونه ای بود که اقساط وام فاینانس از مبلغ فاند متقاضی کسر می شد و وجود داشت. بدون نیاز به انعقاد قرارداد وام با سیستم بانکی . نبود. وام‌های یارانه‌ای که به ذینفعان پرداخت می‌شود با نرخ ۱۲ درصد به اشخاص حقیقی پرداخت شد که ۸ درصد آن توسط دولت به بانک پرداخت شد. با توجه به اینکه در حال حاضر دولت تصور نمی کند وام تحت عنوان «وام یارانه ای» به حساب یارانه بگیران واریز شود، از شرایط دریافت وام یارانه ای اطلاعی در دست نیست. به محض اعلام دولت مبنی بر پرداخت وام های یارانه ای به مشمولان، اطلاعات در همین سایت منتشر خواهد شد.

باید بگوییم که برخلاف تمامی اخبار منتشر شده، وام جدیدی برای پرداخت به یارانه بگیران در نظر گرفته نشده است. در حال حاضر از شرایط دریافت وام یارانه ای اطلاعی در دست نیست، زیرا وامی به نام وام یارانه ای برای واریز به حساب یارانه گیرنده از دولت در نظر گرفته شده است. این مورد در نظر گرفته نشد. در صورت دریافت اطلاعات موثق در خصوص پرداخت وام های یارانه ای به مشمولان از سوی دولت، در سایت دیجی سرگرمی اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع: نمناک
آنچه دیگران میخوانند
 • مسلم یاوری ارسالی در

  به نام ایزدمنان منم روزمیلادمولای متقیان علی ابن ابیطالب رابه همه پدران وبزرگواران دولتی تبریک وتهنیت عرض میکنم وخداقوت به همه می گویم واین روش تشویقی بسیارخوبی است

 • حسینریحانی ارسالی در

  درخاست وام دارم برای رهن خانه بگیرم

 • حسین کریمی ارسالی در

  سلام. ممنون از. تمام زحماتتان برای درمان دستم احتیاج به این وام دارم. چون که شیش ماه است که. با درد. هم خونه شدم

 • کوهزاد نصری ارسالی در

  به این وام احتیاج دارم برای رهن خانه

 • یونس عزیزی اصل ارسالی در

  وام میدی

 • فرشاد ارسالی در

  سلام ،به این وام خیلی نیاز دارم،صاحب خونه بخاطر ۲۰روز دیرشده کرایه می‌اندازم بیرون،ممنون میشم کمکمون

 • ناشناس ارسالی در

  وام یارانه لازم دارم

 • mahdi ارسالی در

  فک نکنم حقیقت داشته باشه به۶۳۶۹کدملی کد کشوری شمارع تلفن هرچی میدم هیچ واکنشی نمیده امید وارم که راست باشه چون خیلی احتیاج دارم

 • علی خلیلی اوغلی ارسالی در

  درخاست وام یارانه

 • رقیه ارسالی در

  دوتا بچه دارم خیلی به این وام احتیاج دارم

 • مهدی محمدحسینی ارسالی در

  میخوام ازدواج کنم خیلی لازم دارم

 • مهدی ارسالی در

  وام 10میلیون میخواستم

 • امیدخالقزاده ارسالی در

  برای اجاره رهن خانه نیاز دارم

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت دیجی سرگرمی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

   تبلیغات متنی