کد مطلب: 31296

درگذشت | آخرین اخبار درگذشت | خبر درگذشت | پیام تسلیت

فوری/ خواننده معروف پاپ ایران درگذشت | جامعه هنری عزادار شد + عکس و علت فوت

خواننده معروف موسیقی پاپ ایرانی درگذشت.

فوری/ خواننده معروف پاپ ایران درگذشت | جامعه هنری عزادار شد + عکس و علت فوت

خواننده معروف موسیقی پاپ ایرانی به طور ناگهانی جان باخت. 

روایات مختلفی در باره درگذشت او که ۴۳ سال سن داشت در بین اهالی محله سکونت او در خیابان زمزم «منطقه ۱۷ تهران» نقل قول شده است. یکی از این روایات این است که زمان جانباختن این خواننده جوان موسیقی پاپ ایران به چند ماه قبل بر می‌گردد. روایت شده که مصطفی فتاحی حدود ۴ ماه قبل در یکی از مناطق مرزی شمال غرب ایران دچار سانحه شد و بنا به روایتی طی این مدت در کُما بوده و سرانجام جان خود را از دست داده است و مراسم تشییع پیکر او فردا سه‌شنبه در تهران برگزار می‌شود.

او در تاریخ ۲۵ بهمن سال ۱۳۵۹ در تهران متولد شد. او از ۷ سالگی به عنوان قاری قرآن شناخته شد و تحصیلات خود را در رشته برق در دانشگاه ساوه ادامه داد. او از سال ۸۲ به عنوان یک خواننده وارد دنیای موسیقی شد و از سال ۸۴ فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. او اولین فرزند خانواده‌ای است که در یک خانواده با ۱ دختر و ۴ پسر بزرگ شده است. او همچنین با علاقه به استاد افتخاری، از سن دوازده سالگی به خوانندگی و همخوانی آهنگ‌ پرداخت و در دوران دانشگاه به ضبط موسیقی نیز پرداخت.

درگذشت

علت درگذشت مصطفی فتاحی

بر اساس روایات مختلف و آنچه در رسانه ها منتشر شده است، مصطفی فتاحی این خواننده موسیقی پاپ که 43 سال داشت، چند ماه قبل که اهالی محل سکونت او در خیابان زمزم “منطقه 17 تهران” از آن 4 ماه نام برده اند، می‌گویند: “او 4 ماه قبل در یکی از مناطق مرزش شمال غرب ایران دچار سانحه شده است و مدتی در کما بوده است. او سرانجام جانش را از دست داده است.”

بر اساس گزارش ها مراسم تشییع پیکر او امروز سه شنبه 19 دی در تهران برگزار می‌شود.

بیوگرافی مصطفی فتاحی جزئیات درگذشت او

مصطفی فتاحی در 25 بهمن 1359 در تهران به دنیا آمده است. او اولین فرزند یک خانواده 7 نفری است که یک خواهر و 4 برادر دیگر نیز دارد. مصطفی فتاحی علاقه زیادی به استاد افتخاری داشت به همین دلیل از همان 12 سالگی به خوانندگی و همخوانی آهنگ‌های او می‌پرداخت تا این که در دوران دانشگاه به شروع به ضبط موسیقی کرد.

با این حال او از 7 سالگی به عنوان قاری قرآن شناخته شد. مصطفی فتاحی تحصیلاتش را در رشته برق دانشگاه ساوه به پایان رساند. اما در بخش دندانپزشکی نیز مشغول به کار بود. اما در سال 1382 به عنوان خواننده وارد دنیای موسیقی شد و در سال 1384 به چطور رسمی فعالیتش را در این بخش آغاز کرد.

آقای فتاحی ازدواج نکرده و مجرد بود.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی