کد مطلب: 31195

بهاره رهنما | لاغری بهاره رهنما

بهاره رهنما بازهم تعییر چهره داد | زیبایی خیره کننده بهاره رهنما در مهمانی دورهمی

در ادامه عکسی جالب و دیدنی از بهاره رهنما را مشاهده می کنید.

بهاره رهنما بازهم تعییر چهره داد | زیبایی خیره کننده بهاره رهنما در مهمانی دورهمی

خبرنگار شکیبا بقال زاده:

بهاره رهنما در کنار بازیگری ، نمایش نامه نویسی و کارگردانی تئاتر را نیز تجربه کرد. بهاره رهنما علاقه زیادی به کتابخوانی داشته و تابحال حدود 10 کتاب نوشته است. بهاره رهنما به تازگی از همسرش جدا شده است. 

بهاره رهنما

حواشی بهاره رهنما

داستان دعوای او با بهاره رهنما به فروردین ماه سال ۱۳۹۷ بر می‌گردد. سیروان خسروی در یک پست اینستاگرامی، نسبت به وضعیت و مشکلات کشور انتقادات تندی را مطرح کرد. نوک پیکان انتقادات او هم نسبت به سلبریتی‌هایی بود که در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۶، فعالیت‌های تبلیغاتی داشتند. او گفته بود: «مشمئزکننده‌تر از وضعیت اسفناک کشور، پُست‌های انتقادی سلبریتی‌هایی هستش که پارسال همین موقع در حال یارگیریِ بنفش بودن، قبل‌تر هم مشغول یارگیری سبز و امروز هم که منتقدند و فردا هم حامی رنگ مد روز و باب میل اکثریت خواهند بود.»

بعد از آن، امیرمهدی ژوله به آن پست سیروان خسروی واکنش نشان داد، ولی در اتفاقی عجیب، اینستاگرام این بازیگر و نویسنده سینما و تلویزیون هک شد. پس از هک صفحه امیرمهدی ژوله، بهاره رهنما در توئیتر ضمن حمایت از ژوله انتقادات تندی را علیه سیروان خسروی مطرح کرد. او در چند توئیت نسبت به نظرهای سیروان خسروی، نقدهای جدی را بیان کرد و از مهم‌ترین نکات اشاره شده توسط بهاره رهنما هم این بود که سیروان خسروی را متهم به جلب توجه با بی‌ادبی کرده بود. در همان زمان و پس از صحبت‌های بهاره رهنما، سیروان خسروی سکوت کرد، اما شایعاتی مبنی بر شکایت او از این بازیگر سینما و تلویزیون شنیده می‌شد.

بهاره رهنما

حکم دادگاه در اردیبهشت ۹۹ به نفع سیروان خسروی صادر و خانم بازیگر به تحمل ۵۰ ضربه شلاق تعزیری محکوم شد. اجرای این حکم به دلیل موقعیت اجتماعی رهنما و همچنین عدم سابقه او، دو سال به حالت تعلیق درآمده است. حکم صادره از سوی دادگاه تجدید نظر استان تهران است. به این ترتیب اگر بهاره رهنما در دو سال آینده مرتکب جرم شود این حکم نیز خود به خد به اجرا در می‌آید، در غیر این صورت پس از دو سال محکومیت او بی اثر می‌شود.

شام ایرانی مجموعه‌ای ویدئویی است که سری اول آن به کارگردانی بیژن بیرنگ بوده و فصل های بعدی این برنامه را محمد شایسته، سروش صحت، سعید ابوطالب کارگردانی کرده‌اند. شرکت در شام ایرانی برای خانم رهنما با حاشیه های فراوانی همراه بود.

بهاره رهنما خیلی وقته که تو هیچ فیلم و سریال دیده نشده. خانوم بازیگر تنها یک گریز به ساخت فیلم زد که خودش هم شد بازیگر و اونهم جایزه ای نبرد! بعدتر دیدیم بهاره رهنما مدام در حال بازی در تئاتر های مختلف است که خب این تئاتر ها هم دست مستقیم خودش در ک بود و باز هم باید گفت هیچ کارگردانی با خانوم همکاری نداره مگه اینکه خود رهنما درش دخیل باشه! 

این بار نوبت به تئاتری جدید رسید به نام "هوندا آدیداس" که حرکتی جدید زد. بهاره رهنما در این تئاتر علاوه بر این که خواهرش مریم رهنما رو دعوت کرد، از بلاگر مشهور سی سی خانوم هم دعوت نمود. اما نکته کجاست؟ اینجا که سی سی شخصیتی پر حاشیه و بلاگری جنجالی درست به مانند بازیگری خانوم بهاره رهنما دارد و اینجاست که باید گفت کبوتر با کبوتر باز با باز!

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی