کد مطلب: 31191

منوچهر هادی | طلاق منوچهر هادی

منوچهر هادی با این استوری یکتا ناصر را شوکه کرد | دلیل این کار عجیب منوچهر هادی چه بود؟

در ادامه پست جدیدی از منوچهر هادی به مناسبت روز زن را مشاهده می کنید که حواشی زیادی بدنبال داشته است.

منوچهر هادی با این استوری یکتا ناصر را شوکه کرد | دلیل این کار عجیب منوچهر هادی چه بود؟

خبرنگار شکیبا بقال زاده:

منوچهر هادی همسر یکتا ناصر کارگردان معروف سینما و تلویزیون است. منوچهر هادی با سریال هایی چون دلدادگان و عاشقانه به شهرت رسید. حاصل ازدواج منوچهر هادی و یکتا ناصر یک دختر است. منوچهر هادی با انتشار تصاویر تولدش 51 ساله شدنش را جشن گرفت.منوچهر هادی بیوگرافیش را منتشر کرد. 

منوچهر هادی با انتشار یک پست در اینستاگرام روز زن را به یکتا ناصر تبریک گفت. این در حالی است که یکتا ناصر در یک مصاحبه جدایی از منوچهر هادی را تایید کرد.

منوچهر هادی نوشت: روز زن (مادر)، تبریک به مادرم، تبریک به خواهران عزیزم، تبریک به گوشکله پیدر و مادر نازنینش. تبریک به همه مادران و بانوان سرزمینم و جهان.

منوچهر هادی

بیوگرافی منوچهر هادی و همسرش

یکتا ناصر در ۱۲ آبان ۱۳۵۷ در تهران متولد شد. پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادرش خانه دار است. فرزند دوم خانواده است و یک خواهر بزرگتر به نام نیکتا و یک برادر کوچکتر از خود دارد. یکتا ناصر به دلیل علاقه به بازیگری به چند دفتر سینمایی مراجعه کرد و در تست انتخاب بازیگر شرکت کرد که در نهایت در سال 76 برای بازی در مجموعه تلویزیونی گلهای کاغذی انتخاب شد.

ازدواج منوچهر هادی

یکتا ناصر همسر منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه نویس سینمای ایران است. آن ها در اسفند سال ۱۳۹۴ با هم ازدواج کردند، این زوج صاحب فرزند دختری به نام سوفیا هستند.

منوچهر هادی

منوچهر هادی (زادهٔ ۲۸ مرداد ۱۳۵۱ گلپایگان) کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس سینما و تلویزیون ایرانی است. از کارهای شاخص وی می‌توان مجموعه‌های تلویزیونی عاشقانه و دلدادگان، خداحافظ بچه و خوب بد زشت را نام برد. وی همچنین با ساخت فیلم‌فارسی‌های رحمان ۱۴۰۰، آینه بغل، و من سالوادور نیستم که در گیشه موفق بودند یکی از کارگردانان پول‌ساز بشمار می‌رود.

وی درسال ۱۳۶۳ در جنگ عراق و ایران پدرش را از دست داد و پس از دریافت دیپلم در رشتهٔ الکتروتکنیک پا به عرصه هنر گذاشت و تجربه‌هایی چون بازیگری، دستیاری کارگردان و مسئول تدارکات را از سر گذراند.

منوچهر هادی

کودکی منوچهر هادی

کودکی منوچهر هادی( با لباس ارتشی) در کنار خواهر و برادرهایش

منوچهر هادی فرزند شهید است و پدر او در سال 63 و در جنگ ایران و عراق به شهادت رسید.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی