کد مطلب: 31034

درگذشت | آخرین اخبار درگذشت | خبر درگذشت | پیام تسلیت

فوری/ هنرمند مشهور کشور درگذشت | داغ بزرگ بر سینه جامعه هنر نشست + عکس و علت فوت

متاسفانه با خبر شدیم هنرمند محبوب و خوش صدای کشورمان درگذشت.

فوری/ هنرمند مشهور کشور درگذشت | داغ بزرگ بر سینه جامعه هنر نشست + عکس و علت فوت

در پی درگذشت کیانوش بیاری گوینده جوان رادیو مشهد، مدیرکل صدا وسیمای خراسان رضوی پیام تسلیت صادر کرد.

کیاونش بیاری متولد دهه 50 در مشهد بوده ومجری با سابقه برنامه‌های مختلف رادیو مشهدبود که بسیاری از مشهدی ها با صدای او آشنا هستند متاسفانه این گوینده توانا در5 دی ماه 1402بر اثر ایست قلبی درگذشت وی بیش از 20 سال سابقه همکاری در رادیو و صدا و سیمای مشهد را داشت. اجرای برنامه‌های مختلفی از جمله روشنا، صبح بخیر خراسان، پیام آفتاب، اذان‌گاهی، سحرگاهی رمضان، عصرگاهی، مسابقه هفت سین و بسیاری برنامه‌های دیگر از آثار این هنرمند خوش‌صدا بود.

برنامه پیک سحر با هدف آشنایی مخاطبان با فضایل و آداب خاصه ماه مبارک رمضان و ایجاد فضای معنوی و روح بخش در سحر، در صدای خراسان تهیه شد. هر قسمت این برنامه که به مدت 90 دقیقه اجرا می شد شرح فضائیل  و آداب ماه مبارک رمضان،احادیث و روایات مربوط به این ماه،توجه به نونهالان و نوجوانان در ماه رمضان و روش تغذیه مناسب توسط متخصصان ارائه می شد.

درگذشت

در این برنامه به معرفی قاریان نوجوان و جوان مشهدی و زندگی نامه معصومین پرداخته می شد .

درباره علت مرگ این هنرمند اعلام شده که بر اثر ایست قلبی در روز 5 دی ماه اتفاق افتاد است .

حسن نصرپور مدیرکل صداو سیمای خراسان رضوی در پیامی درگذشت این گوینده توانا را تسلیت گفت که متن پیام ایشان به این شرح است:

«امروز هنرمند و گوینده ای باتجربهاز صدای خراسان رضوی دارفانی را وداع گفت و خبر فوت همکار محترم جناب آقای کیانوش بیاری با صدای دلنشین، همکاران را در رادیو خراسان رضوی شوکه کرد. 

گوینده باسابقه رادیوی صداوسیمای مرکز خراسان رضوی، دار فانی را وداع گفت.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی صداوسیما، کیانوش بیاری، گوینده باسابقه رادیو مشهد دیروز دار فانی را وداع گفت.

محسن نصرپور، مدیر کل صداوسیمای خراسان رضوی در پیامی، درگذشت این گوینده قدیمی را تسلیت گفت.

در پیام وی آمده است: «امروز هنرمند و گوینده‌ای با تجربه از صدای خراسان رضوی دار فانی را وداع گفت و خبر فوت همکار محترم جناب آقای کیانوش بیاری با صدای دلنشین؛ همکاران رادیو خراسان رضوی را شوکه کرد.

اجرای برنامه‌های اذان گاهی، سحرگاهی رمضان، عصرگاهی و مسابقه هفت سین، روشنا، صبح بخیر خراسان و پیام آفتاب و بسیاری برنامه‌های دیگر از آثار این هنرمند تواناست.

 درگذشت این گوینده مجرب رادیو را به همه همکاران صدای خراسان رضوی و سایر همکاران در رسانه ملی تسلیت عرض نموده و از درگاه الهی برای آن مرحوم طلب مغفرت و رحمت و برای خانواده ایشان صبر آرزو می‌کنم.»

درگذشت

اجرای برنامه‌های مختلفی از جمله روشنا، صبح بخیر خراسان، پیام آفتاب، اذان‌گاهی، سحرگاهی رمضان، عصرگاهی، مسابقه هفت سین و بسیاری برنامه‌های دیگر از آثار این هنرمند خوش‌صدا بود.

بیوگرافی کیانوش بیاری گوینده رادیو

برنامه پیک سحر با هدف آشنایی مخاطبان با فضایل و آداب خاصه ماه رمضان و ایجاد فضای معنوی و روحبخش در سحر، در صدای خراسان رضوی تهیه شد.

هر قسمت این برنامه که به مدت 90 دقیقه اجرا می شود، شرح فضایل و آداب ماه مبارک رمضان، احادیث و روایات مربوط به این ماه، توجه به نونهالان و نوجوانان در رمضان و روش تغذیه مناسب توسط متخصصان بیان می شود.

بر پایه این گزارش، معرفی قاریان نوجوان و جوان مشهدی و طرح سیرۀ معصومین (ع) از موضوعات اصلی برنامه پیک سحر است.

برنامه پیک سحر، با تهیه کنندگی امیررضا رئوف، نویسندگی مهدی میری مقدم و با همراهی جواد حسن زاده و امیر رضاپور به عنوان گزارشگر پخش می شود.

صدابردار این برنامه مهدی افتخاری و گوینده آن کیانوش بیاری است.

علت فوت و درگذشت کیانوش بیاری

درباره علت مرگ و فوت این گویند به نظر میرسد که بر اثر ایست قلبی باشد البته منبع موثقی برای این موضوع وجود ندارد.

مجله شبونه درگذشت این گوینده مجرب رادیو را به جامعه هنری مشهد و استان تسلیت می‌گوید.

حسن نصرپور، مدیر کل صداوسیمای خراسان رضوی در پیامی، درگذشت این گوینده قدیمی را تسلیت گفت.

در پیام وی آمده است: «امروز هنرمند و گوینده‌ای با تجربه از صدای خراسان رضوی دار فانی را وداع گفت و خبر فوت همکار محترم جناب آقای کیانوش بیاری با صدای دلنشین؛ همکاران رادیو خراسان رضوی را شوکه کرد.

منبع: ايسنا
آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی