کد مطلب: 30949

فروش فوری خودرو | فروش فوری خودرو بدون قرعه کشی

فروش فوری خودرو با شرایط از دم قسط | حراج بزرگ دیگنیتی با تحویل ۳ ماهه

جزئیات جدید از فروش فوری خودرو را در ادامه دنبال کنید

فروش فوری خودرو با شرایط از دم قسط | حراج بزرگ دیگنیتی با تحویل ۳ ماهه

خبرنگار شکیبا بقال زاده:

به زودی دوره جدیدی  فروش فوری خودرو آغاز می شود. افرادی که در مهر ماه اقدام به ثبت نام کردند مشمول دریافت در این طرح فروش فوری خودرو میباشند. این طرح فروش فوری خودرو بدون قرعه کشی خواهد بود. در ادامه در مورد این طرح فروش فوری خودرو میخوانیم.

برنامه فروش فوق العاده دیگنیتی پرایم و پرستیژ ویژه آذر ماه سال ۱۴۰۲ را اعلام شد.

بهمن موتور برنامه فروش فوق العاده دیگنیتی پرایم و پرستیژ ویژه آذر ماه سال ۱۴۰۲ را اعلام کرد. در قالب این برنامه آن دسته از متقاضیان که در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی، خرید دیگنیتی با اولویت پاییز ۱۴۰۲ را انتخاب کرده‌اند، از سوی بهمن موتور پیامک دریافت کرده‌اند.  

فروش فوق العاده دیگنیتی پرایم و پرستیژ در این برنامه با قیمت قطعی صورت می‌گیرد. بر این اساس متقاضیان از صبح روز پنج‌شنبه ۹ آذر ماه ۱۴۰۲ تا پایان روز سه‌شنبه ۱۴ آذر فرصت دارند تا برای واریز وجه به سامانه فروش اینترنتی بهمن موتور به نشانی bahman.iranecar.com مراجعه کنند. در جدول زیر اطلاعات مربوط به فروش فوق العاده دیگنیتی پرایم و پرستیژ را مشاهده می‌کنید

رنگ‌های قابل عرضه

قیمت (تومان)

سود انصراف (سالیانه)

سود تاخیر (ماهانه)

دیگنینی پرایم

سفید، مشکی

۱.۲۴۹.۶۰۰.۰۰۰

۳ درصد

دیگنیتی پرستیژ

۱.۴۴۲.۴۰۰.۰۰۰

موعد تحویل خودروهای خریداری شده تا اسفند ماه سال ۱۴۰۲ خواهد بود.  دقت داشته باشید که در زمان نگارش این مطلب، دیگنیتی پرایم در بازار به قیمت ۱ میلیارد و ۶۶۵ میلیون تومان معامله می‌شود. همچنین قیمت دیگنیتی پرایم پرستیژ نیز در بازار آزاد برابر با ۲ میلیارد و ۶۵ میلیون تومان است. بنابراین اختلاف قیمت قابل توجهی بین فروش فوق العاده دیگنیتی و بازار وجود دارد. موضوعی که باعث می‌شود خریداران این خودرو، حاشیه سود زیادی به‌دست بیاورند.

منبع: اقتصاد آنلاین

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی