کد مطلب: 30919

تعطیلی مدارس تهران | تعطیلی مدارس تهران فردا | تعطیلی مدارس تهران دوشنبه

آیا مدارس تهران فردا دوشنبه 6 آذر 1402 تعطیل است؟

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران آخرین تصمیم دولت و استانداری درخصوص تعطیلی مدارس تهران فردا دوشنبه 6 آذر 1402 را اعلام کرد.

آیا مدارس تهران فردا دوشنبه 6 آذر 1402 تعطیل است؟

این روزها به علت آلودگی تعطیلی مدارس تهران در بورس اخبار قرار گرفته است. بحث تعطیلی مدارس تهران از اول پاییز و با شروع سرما و آلودگی هوا داغ می شود. در چند روز اخیر آلودگی هوا و گاها سرمای شدید باعث تعطیلی مدارس تهران شده است. آخرین جزئیات از تعطیلی مدارس تهران فردا دوشنبه 6 آذر 1402 را با هم در سایت دیجی سرگرمی می خوانیم.

تعطیلی مدارس تهران / آماده‌باش مدیریت بحران برای کاهش دما در تهران

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران بر ضرورت توجه به استحکام سازه‌ها و لایروبی مسیل‌ها و آب‌روها در به دنبال صدور هشدار زرد ناپایداری و وزش باد شدید در این استان تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، حامد یزدی مهر با اشاره به صدور هشدار زرد سازمان هواشناسی مبنی بر بروز ناپایداری و وزش باد شدید در استان تهران گفت:‌ طبق این هشدار از اواخر وقت فردا دوشنبه ششم آذرماه تا پایان روز سه‌شنبه هفتم آذرماه شاهد بارش برف و باران و وقوع مه و کولاک برف در ارتفاعات استان خواهیم بود که توصیه اکید مدیریت بحران عدم صعود به ارتفاعات و فعالیت‌های کوهنوردی و عدم جابه‌جایی عشایر و احتیاط در تردد در جاده‌های کوهستانی و لغزندگی محورها است.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران بر ضرورت لایروبی کانال‌ها و آب روها و عدم اتراق در مسیل‌ها و حاشیه رودها تاکید کرد و افزود: لایروبی رودخانه‌ها و انهار یکی از عواملی است که می‌تواند سطح آمادگی در برابر مخاطره سیلاب را افزایش داده و در پیشگیری از خسارت‌های احتمالی سیل بسیار مؤثر باشد.

یزدی مهر در ادامه از پیش‌بینی سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال وزش باد شدید به ویژه در نیمه جنوبی استان تهران خبر داد و گفت: از شهروندان می‌خواهیم طبق این پیش‌بینی از عصر فردا دوشنبه تا اواخر وقت سه‌شنبه از حضور در ارتفاعات خودداری کرده و نسبت به مستحکم سازی سازه‌های موقت و بناهای سست و تابلوهای تبلیغاتی اطمینان حاصل کنند و از پارک خودرو و قرار گرفتن کنار درختان فرسوده بپرهیزند.

وی همچنین در خصوص کاهش سه تا هفت درجه‌ای دما در استان تهران به ویژه ارتفاعات هشدار داد و افزود: طبق اعلام سازمان هواشناسی سه‌شنبه شب این کاهش دما را خواهیم داشت و در این راستا به کشاورزان توصیه می‌شود در خصوص حفاظت از محصولات تمهیدات ویژه ای را اتخاذ کنند.

تصمیم استانداری تهران درباره تعطیلی مدارس تهران اعلام شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر وزش باد در تهران تا ساعت آینده و عدم تشکیل جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوا گفت: مدارس تهران برای فردا طبق روال عادی فعالیت می کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر وزش باد در تهران تا ساعت آینده و عدم تشکیل جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوا گفت: مدارس تهران برای فردا طبق روال عادی فعالیت می کنند.

محمد غراوی با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی برای امشب مبنی بر وزش باد در تهران گفت: بر همین اساس تصمیمی برای تشکیل جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوا گرفته نشده است و بر اساس پیش بینی‌ها تا ساعات آینده با وزش باد کیفیت هوای تهران بهبود پیدا می کنند.

وی افزود: جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوا با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی برای تهران برگزار نشده است لذا برنامه‌ای برای غیر حضوری شدن مدارس نداریم و مدارس در مقاطع مختلف تحصیلی طبق روال عادی فعالیت خواهند داشت.

منبع: همشهری انلاین

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار از پلیکان

  آخرین اخبار

  اخبار روز سایر رسانه ها

   اخبار از پلیکان

   تبلیغات متنی