کد مطلب: 30814

تعطیلی ادارات | تعطیلی ادارات فردا چهارشنبه | خبر فوری تعطیلی ادارات تهران

خبر فوری از تعطیلی ادارات فردا چهارشنبه 30 آبان | ادارات کدام استان ها بدلیل کولاک و سرما تعطیل شدند ؟

بدلیل ورود کولاک و برودت هوا احتمال تعطیلی ادارات 8 استان کشور وجود دارد. سازمان هواشناسی پیوسته درحال هشدار دادن به مناطق مختلف کشور است . اگر این شرایط همچنان در این استان ها پایدار بماند احتمال تعطیلی ادارات (فردا سه شنبه 30 آبان 1402) قوت می گیرد.

خبر فوری از تعطیلی ادارات فردا چهارشنبه 30 آبان | ادارات کدام استان ها بدلیل کولاک و سرما تعطیل شدند ؟

بر اساس هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی، تشدید فعالیت سامانه بارشی طی امروز و فردا موجب رگبار شدید باران، رعدوبرق، وزش باد شدید موقت، کاهش محسوس دما و بارش برف و کولاک در نقاط سردسیر و ارتفاعات می‌شود.

جی پلاس؛ سازمان هواشناسی با انتشار هشدار سطح نارنجی از کاهش محسوس دما و بارش برف و کولاک در نقاط سردسیر و بلندی‌های ۸ استان کشور خبر داد.

طبق گزارش ایرنا از سازمان هواشناسی، بر اساس هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی، تشدید فعالیت سامانه بارشی طی امروز و فردا موجب رگبار شدید باران، رعدوبرق، وزش باد شدید موقت، کاهش محسوس دما و بارش برف و کولاک در نقاط سردسیر و ارتفاعات می‌شود.

آذربایجان شرقی، البرز، تهران، شمال سمنان امروز و لرستان، هرمزگان، ارتفاعات سمنان، جنوب بوشهر و جنوب شرق فارس فردا با شرایط جوی را تجربه می‌کنند.

هواشناسی/ اختلال در ناوگان حمل‌ونقل و لغزندگی گردنه‌های کوهستانی

این شرایط جوی خطراتی از جمله اختلال در ناوگان حمل و نقل جاده‌ای، ریلی و هوایی، لغزندگی گردنه‌های کوهستانی و نقاط سردسیر به سبب بارش برف را به دنبال دارد.

همچنین تشدید فعالیت سامانه بارشی و وزش باد شدید می‌تواند موجب سقوط سنگ از ارتفاعات، سیلابی شدن مسیل‌ها، طغیان رودخانه‌ها، آب‌گرفتگی معابر، وزش باد شدید موقت، صاعقه، خسارت به سازه‌های موقت از جمله بنرها، داربست‌ها، تابلوهای تبلیغاتی و شکستن درختان کهن‌سال شود.

پرهیز از سفرهای غیر ضروری، عدم توقف در بستر و حاشیه رودخانه‌ها، احتیاط در عبور از حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها و خودداری از فعالیت‌های کوه‌نوردی و جابه‌جایی عشایر در این شرایط ضروری است.

محدودیت در فعالیت‌های عمرانی، آمادگی دستگاه‌های اجرایی و امدادی و پاک‌سازی دهانه پل‌ها، لایروبی کانال‌ها و آب‌روها، اجتناب از پارک خودرو در کنار درختان فرسوده و ساختمان‌های نیمه کاره و آمادگی راهداری جهت برف روبی در گردنه‌ها و نقاط سردسیر نیز توصیه شده است.

هواشناسی / تعطیلی ادارات اصفهان سه شنبه 30 آبان 1402؟

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایونا، تاکنون خبری مبنی بر تعطیلی ادارات اصفهان فردا (30 آبان سه شنبه)اعلام نشده است.

با توجه به افزایش آلودگی هوا در کلانشهرهای کشور از جمله اصفهان در روزهای گذشته برخی تعطیلی ها برای مدارس و ادارت صورت گرفت. با این حال برخی سوال ها در فضای مجازی مطرح می شود که تعطیلی ادارات اصفهان فردا سه شنبه 30 آبان اعلام شد؟ فردا ادارات اصفهان تعطیل است؟

تعطیلی ادارات اصفهان به دلیل آلودگی هوا تنها در صورتی اعلام می شود که شاخص آلودگی هوا در شرایط ناسالم برای تمامی افراد بشاد. در حال حاضر میانگین کیفیت هوای اصفهان ۱۱۸ در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس است.

هواشناسی/ فردا ادارت اهواز تعطیل است؟

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایونا، با توجه به افزایش شدت بارش باران در اهواز و کامل نبودن شبکه دفع آب های سطحی مدارس این شهر تعطیل شد. اما تاکنون خبری از تعطیلی ادارات اهواز سه شنبه 30 آبان 1402 منتشر نشده است.

هواشناسی/ تعطیلی ادارات اهواز سه شنبه 30 آبان

همانطور که گفته شد به دلیل شرایط جوی و بارش باران در اهواز، معابر و منازل در اهواز به شدت دچار آب گرفتگی شده است. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان اعلام کرد، آب‌های سطحی در معابر شهر اهواز به زودی تخلیه می‌شود.

احتمال تعطیلی ادارات اهواز سه شنبه وجود دارد؟ با این وجود اگر این شرایط همچنان در اهواز پایدار بماند احتمال تعطیلی ادارات اهواز (فردا سه شنبه 30 آبان 1402) قوت می گیرد.

منبع: جماران

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

تبلیغات متنی