کد مطلب: 30806

تعطیلی مدارس تهران | تعطیلی مدارس تهران فردا | تعطیلی مدارس تهران ۲۹ آبان

خبر فوری تعطیلی مدارس تهران فردا 30 آبان در این مقاطع تحصیلی | آیا فردا مدارس استان البرز تعطیل است؟

امروز خبرهای جدیدی درباره تعطیلی مدارس فردا 30 آبان 1402 به گوش می رسد. برای والدین و دانش آموزان مدارس تهران و کرج و شهرهای استان البرز سوال درباره تعطیلی مدارس به علت آلودگی یا برودت هوا بوجود آمده است. جزئیات تازه این خبر را با هم در سایت دیج سرگرمی می خوانیم.

خبر فوری تعطیلی مدارس تهران فردا 30 آبان در این مقاطع تحصیلی | آیا فردا مدارس استان البرز تعطیل است؟

تعطیلی مدارس تهران دلایل مختلفی دارد. تعطیلی مدارس تهران معظلی است که از اول پاییز و با شروع سرما و آلودگی هوا بوجود می آید. در چند روز اخیر آلودگی هوا باعث تعطیلی مدارس تهران شده است. آخرین جزئیات از تعطیلی مدارس تهران فردا دوشنبه 29 آبان 1402 را با هم در سایت دیجی سرگرمی می خوانیم.

تعطیلی مدارس تهران بدلیل بارش برف

طی امروز در آبعلی، دماوند، شمیرانات، لواسان و میگون کولاک برف پیش‌بینی شده است. همچنین دمای هوا در فیروزکوه به منفی ۳ و آبعلی به صفر می‌رسد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از همشهری آنلاین، براساس نقشه‌های پیش یابی، از ساعت ۱۲ امروز ظهر دوشنبه ۲۹ آبان، باران شروع به باریدن می کند و بارش ها تا فردا صبح ادامه خواهد داشت.

همچنین فردا سه شنبه، ۳۰ آبان نیز این بارش ها اما با شدت کمتر و به صورت پراکنده ادامه می یابد.

دمای هوای تهران امروز بین ۱۹ تا ۱۰ درجه سانتی گراد و فردا بین ۱۳ تا ۶ درجه سانتی گراد در طول شبانه روز در نوسان خواهد بود.

طی امروز در آبعلی، دماوند، شمیرانات، لواسان و میگون کولاک برف پیش بینی شده است. همچنین دمای هوا در فیروزکوه به منفی ۳ و آبعلی به صفر می رسد.

تعطیلی مدارس تهران

حال باید دید با توجه به ورود سرمای بی سابقه به تهران فردا 30 آبان 1402 مدارس تعطیل می شود.

تعطیلی مدارس / آیا فردا سه شنبه ۳۰ آبان مدارس کرج و استان البرز تعطیل است؟

برای بسیاری از والدین و دانش آموزان این سوال پیش آمده است که آیا فردا سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ مدارس کرج و شهرهای استان البرز به علت آلودگی یا برودت هوا تعطیل است یا خیر؟

تا این لحظه تنظیم خبر فردا سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ همه مدارس استان البرز باز و دایر است و هیچ خبری مبنی بر تعطیلی احتمالی نیست.اما بدلیل ورود سرما و آلودگس هوا امکان تعطیلی مدارس تهران و استان البرز فردا 30 آبان هست.

مگر اینکه تا قبل از امروز شدت آلودگی هوا طوری باشد که مدارس تعطیل شود، آن وقت هر اطلاعیه رسمی از سوی وزارت آموزش و پرورش صادر خواهد شد و ما هم در همین خبر به اطلاع شما خواهیم رساند.

شاخص کیفیت هوای کرج در وضعیت ناسالم برای تمام گروه‌ها قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس آخرین داده‌های ایستگاه‌های سنجش کیفیت آلودگی هوای استان البرز، شاخص بر خط کیفیت هوا ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون در ایستگاه کرج هم‌اکنون بر روی عدد ۱۵۱ قرار گرفته و کیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای تمامی گروه‌ها قرار دارد.

بر همین اساس شاخص آلودگی هوا در شهرهای اشتهارد، گلسار، هشتگرد و نظرآباد به ترتیب ۲۱، ۱۱۱، ۶۲ و ۵۲ است که بر این مبنا کیفیت هوای گلسار در وضعیت ناسالم برای تمامی گروه‌ها، اشتهارد در وضعیت سالم و هشتگرد و نظرآباد در وضعیت قابل قبول قرار دارد.

بر این اساس ساکنان کرج به ویژه گروه‌های حساس از جمله بیماران قلبی یا ریوی، کودکان و سالمندان به غیر از موارد ضروری از خانه خارج نشوند.

در صورت اعلام خبر تعطیلی این مطلب بروزرسانی خواهد شد.

آنچه دیگران میخوانند

دیدگاه تان را بنویسید

تبلیغات متنی